Prijava

Sranje što ne sviraju Atheisti i neredi.

Brate Ritam nereda su bili zadnje 3 godine, Atheisti su bili 3 puta u zadnje 4 godine.

ritam nereda je bio poslednjih sve puta,ateisti malo manje,ipak nisu svirali...
ja sam prvi i jedini put bio na koncertu 2002ge.jos kao klinja,izgubljen u onoj masi.prvi put sa ocem na jutrenje,samo bez oca.karta bila 300 dingera,meni neka riba prodala za 200.sreci nikada kraja.jos 100 dindzi za trosenje.secam se jos saveta ukucana,da pazim sta radim,ipak sam jos mali za takva okupljanja.sve u svemu,bile neke ruzne pankerke,par dobrih goticarki,vecina debelih i masnih,neki skinsi i raja koja je dosla da vidi taj neki koncert.bilo pun kurac ljudi.tada sam prvi put gledao let 3.nisam imao pojma da ce lik sebe da penetrira u dupe nekim cvetom.da,svidelom mi se.drk'o sam na to danima.za lokalne humoriste.bg sindikat dosao sa svom rajom koju su mogli da pokupe usput.bilo ih ko siptara.darkvud dab poceo da pimpla ono njihovo sranje od muzike...ne mogu da se setim koliko je pivo bilo,al znam da je uvek skupo.samo su tada makar sipali celu casu od lapo litre.

Šta ima veze što su bili, i treba da budu jer su kvalitet. :)
Kakvi bre kurčevi kkn..

kvalitet se gubi i dolazi do zasicenja kod potrosaca.
jedna ekonomska definicija malo modifikovana.

Ne ako ih slušaš samo jednom godišnje.

Ладно си био 2002. Што не долазиш сада? Долазиш ли ове године?

Brate Ritam nereda su bili zadnje 3 godine, Atheisti su bili 3 puta u zadnje 4 godine.

I da li je moguće da nisi skontao ironiju u postu

размишљам додем, јел ово коначна листа, ил ће буду још бендова?

Ne ako ih slušaš samo jednom godišnje.

koncert godine ti je jedina prilika da ih slusas?
ista lokacija,isti bendovi,maltene ista i satnica.elem,neka ide ko gde hoce,al je glupost da bude jedno te isto.sta ces kada prestanu da sviraju jedni te isti,nema vise svirki?

Ладно си био 2002. Што не долазиш сада? Долазиш ли ове године?

to mi bio prvi neki veci koncert.ono pubertetlija na certu,ovo-ono...
necu ove godine,svi bendovi koje bi eventualno hteo da vidim sam vec x puta gledao.sem brkova...

I da li je moguće da nisi skontao ironiju u postu

Не знам само гдје си ти сконто иронију, ово је било потпуно озбиљно.

размишљам додем, јел ово коначна листа, ил ће буду још бендова?

Требало би да буде још неких бендова, мање познатих бендова на другој бини, али за сада ништа не објављују.

organizovali su neka glasanja za tu binu.

Е гдје су гласања, можеш оставити линк? Ја нисам могао да нађем.

ne znam za ovu godinu.to je bilo proslih.to bude negde pred koncert.2-3 nedelje.a mozda ove i ne bude.ja znam da sam nesto na sajtu spensa(ako se dobro secam)glasao za drgarev bend.te jedene godine bila i svirka u holu spensa.

ma kakvo glasanje, đeš više bendova, siroti brkovi neće stić ni po sata odsvirat

Богами Видра,с обзиром да траје 10 сати, треба колкош бендова. Ако буду 2 бине као прошлих година, онда мора бити још бендова.

Мени ово трећа година заредом, збрн не може сморити, шутке су до јаја а и релано маса се на њима наложи.
а хладно пиво је говно
обојени програм сам слушао на јелен топ 10 , лик не зна текст па чита спапира лоло

а хладно пиво је говно

Nemaš ti pojma.

пре су били до јаја, сад певају геј

пре су били до јаја, сад певају геј

Nemaš ti pojma.

sranje postava, kao i uvek, pošto je 70% ista već godinama lol

Partibrejkersi - zbog njih bih moožda i išao, mada mi smor više da ih slušam, nije vredno soma dinara
Hladno pivo - sranje
Električni orgazam - sranje (bar to što sad sviraju)
Eyesburn - mnjeh smor, svake godine isto
Bjesovi - isto što i za partibrejkerse, i zbog njih bih došao al smorilo malo
Six Pack - mrš
Kanda Kodža i Nebojša - mrš
Obojeni program - onako
Brkovi - mnjeh
Feud - šitčuga, mrš

dakle, nema teorije da idem. i ljudi koji idu tamo su iritantna klinčadija šatro alternativni i gužva je i retardirano je. preskačem

Samo Brkovi ok, a Obojeni program mrš.