Prijava

Зашто држиш на аватару то смеће од Џофрија, питам ја тебе?

Mogul ja pit vinjak savama? Kazu mi da sam lord, al to kazu oni sto nisu lordovi, a nijedan lord mi nije potvrdijo.

ЛОООЛ РАЃАРДЕ КУПЛУНЖЕЕЕЕЕ ГЛАСАМО ЗА ТЕБЕЕЕЕ БУДИ НАМ ПРЕЦЕДНИК ВУКАЈЛИЈЕ РАЃАРДЕ КУПЛУНЖЕЕЕЕ

Брате... Где ми даде ову тему да видим јебо те кру. Радим од 9 а морао сам да прочитам целу. Каква тема бокте. Суво злато. А има мало и Страје преткрај.

Само се ви спрдајте са њима, скочио евро => Тарзанима расте плата.

Blek Hol isti Nenad Milijaš. Ozb

Daj, ne spamujte temu, samo lordovi smeju pisat ovdje. Brišem post malo kasnije

скочио евро => Тарзанима расте плата

Mit.
Oni kupuju markiranu uvoznu brendiranu robu s evrima, tako da im se isto hvata.

Rus ti bi lagano izdominirao lordstvo na ovoj temi, ali si lenj. Moraš da napregneš žilu kenjaru, zagreješ stolicu i uperiš te tople, bezbojne, gotovo nekrofilske okice u papir. A onda će reči same krenuti da izbijaju iz tebe. Možda čak dostigneš i nivo tarzana. Nikad se ne zna.

Prije da cu biti Cita.

Koliko istinita tema.

oduvek sam znala da je delevra seksi, slika je sve potvrdila.

Vidim da ću da delim šljage ja ovde

lordovi ste bas,rece mirko sa obrazima rumenim dok jabuku mazi

Tu ra j nesh to u pi cku

Da li stvarno recesija stvara impotentne očeve i moćne očinske ideologije?

sramota me je sto sam ikada blejao na vukajliji,bas preterano preterano jadni i glupi likovi koji nikada nisu niti ce jebati,latentni homoseksualci koji su od tarzana istih prejadnih likova stvorili neku sliku u glavi sebi kako izgleda pravi muskarac i kako se stereotipno ponasa i kakve stavove ima,od istih sisa koje kao i oni imaju 0 ulicnog iskustva i 0 iskustva sa pickama...onda gledam te mehure i streberkoe koji tako useiljeno pokusavaju ta sranja bas onako su ogavni i za samaracinu,svaka picka bi vas odjebala i svaka ljuta glava bi vas ishutirala...moja greska je sto vas nisam sutirao od samog pocetka nego vam dozvoljavao da se druzite sa mnom

Ollanik šta se ti javljaš ovde hahhahah debil