Svetsko prvenstvo u fudbalu - Brazil 2014

  1. brazil koracija 0-0 živi bili pa videli

  2. Шунта
    Нигерија долази до четвртфинала

    Nigeriju će Dijamant i mali Lesi jako jebati još u grupi, tako da će se vratiti kući sa samo 3 boda protiv ovih Persijanaca.

  3. Пошто нема наших, онда навијам за Босну. Имају добру екипу и мислим да могу да дођу до четвртфинала. Сушићу напред до победе!
    https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQBmpFVRENyvY3DbqnJ-9zGzmzMy2X9RCP4x_vxn_q1Vt8lV5qkcg

  4. Немаш си појма, Болте. Нигерија пуца од Аргентину и добија Босну и Иран. 100 %.

  5. Мени нису јасни ови наши ментоли што навијају за Босну. Ај убијте се.

  6. Терај се у курац.

  7. Мени нису јасни ови наши
    ментоли што навијају за
    Босну. Ај убијте се.

    Но за кога ћу да навијам, за Нигерију?

  8. Мени нису јасни ови наши ментоли што навијају за Босну. Ај убијте се.

    Skroz je u pravu, ja sam iz Srpske i baš me nervira, da ne kažem vrijeđa, kad neko kaže da će navijati za Bosnu.

  9. Skroz je u pravu, ja sam iz Srpske i baš me nervira, da ne kažem vrijeđa, kad neko kaže da će navijati za Bosnu.

    ти си доказани монголоид, за тебе сви имамо разумијевања.

    наравно да навијам за босну, из чисто фудбалских разлога, националистичко/југоносталгичарски аспект ме не занима. из истих разлога не навијам за хрватску.

  10. Jebi ga, nisi ni ti doktor nauka.

  11. Hrvati su nešto mlitavo-tunjavo došli do prvenstva pa ne očekujem mnogo od njih, Bosna djeluje jako samo da se ne popičkaraju u svlačionici. Što se ostalih tiče nisam nešto oduševljen, volio bih da čileanci doguraju bar do četvrtfinala, njemce će opet neki Baloteli da posere i to kad najviše rašire muda. Brazil nit smrdi nit miriše ali su domaćini a to znači bar jedan penal kad im ne bude išlo, možda i osvoje Skolari je dobar sa reprezentacijama.

  12. Jebi ga, nisi ni ti doktor nauka.

    бићу, не бој се. ако не наука, оно доктор свакако.

  13. Odakle si?

    из никшића. очекујем тираду о дукљанима, тако да ти одмах велим да се не налазим прозваним за то.

  14. Meni puca kurac za Bosnu. Gledam ih kao na recimo, Alzir.

    Nemci, Ruje i Kolumbija, to su moji drugari.

    Portugal, Holandezi, Brazil, ne bi mi bilo krivo da uzmu.

    Italija, Spanija, Argentina- to ne bih podneo.

  15. КОЛУМБИЈА ДО ТИТУЛЕ.

  16. Bosna će masivnu kurčinu da ispuši, k'o što smo i mi.

  17. Otkud bre znam za koga cu da navijam?
    Videccu u prvim utakmicama ko mi se svidi kako igra i njega cu da favorizujem.
    Al imam osecaj neki da ce to biti Svabo,a verovali ili ne, Zabari igraju dosta savremeniji fudbal pod ovim Prandelijem tako da mozda oni mogu da budu prijatno iznenadjenje pre svega po igri..

  18. Sta mislite za koga ce navijati Goran OK Bend?

  19. http://www.telegraf.rs/sport/1084417-prelepo-pogledajte-postere-reprezentacija-za-sp-foto

    Хахахаха, пазите што су им ставили ћирилично Д и И уместо А и Н.
    http://www.telegraf.rs/wp-content/uploads/2014/05/23/Hrvatska.jpg

    А нису ми нешто ови постери, неколико ми се само свиђа.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.