Svetsko prvenstvo u fudbalu - Brazil 2014

  1. Модрић ко жена нека на овом постеру.

  2. Ako se Suarez ne oporavi od povrede kolena do pocetka prvenstva, bice velika steta za Mundijal.

  3. Meni od ovih postera najbolji Urugvaj, Holandija i Slonovača.

  4. Шта велите, да ли ће Клосе да сруши Роналдов рекорд? Ја сам уверен да хоће, ако ништа макар ће се изједначити са њим.

  5. Шта велите, да ли ће Клосе да сруши Роналдов рекорд?

    Pa ubošće bar jedan sigurno, ali i ne očekujem baš da će nešto nenormalno da zablista.
    Ja stavljam somundaru da osvaja Brazil, čak verujem i da će Nejmar da bude najbolji strelac.
    Što se eks ju tiče, mislim da Bosna realno može u top16, Hrvati samo ako ne budu poslednji biće ogroman uspeh, zakinula im se prejebena grupa.

  6. Ovako bi ja nešt' stavio bezveze:

    Crveni kartoni < 18.5 1,85
    Iran 0-2 1,55
    Kolumbija faza eliminacije 1/8 3.00
    Staridž najbolji strelac Engleske 3.80
    Kostarika broj bodova u grupi 0 2.70
    Golovi < 155.5 1,85

    Na 100 dinara 16328 dobitak.

    A što se tiče Klozeta, ne verujem da će dobori.

  7. Ma mora da mune bar jedan, kontam da će ceo tim da se cima za to.

    Staridž najbolji strelac Engleske 3.80

    Kako bre ovolika kvota, ovo je skoro sigurica. Vrh tiket celokupno, nisam znao da ima da se igra pola od ovih stvari.

  8. Razmišljam sad da odigram isti ovaj tiket.

  9. Jes' ga opravio, svaka mu dala.

  10. Uu brao mali! Ovo se igra za somundaru-dve, opaka kinta izdje.

  11. Kostarika broj bodova u grupi 0 2.70

    OVO

  12. 2,7 je poklon kvota za tu igru

  13. Jedino me malo jebe ova Kolumbija, a za golove sam ubeđen da neće biti 156+

  14. Usain Bolt

    Jedino me malo jebe ova Kolumbija, a za golove sam ubeđen da neće biti 156+

    Због чега? То је 2.44 гола по мечу, није немогуће. Одличан ти је тикет, једино што ми то са головима и црвеним картонима баш чиста лутрија. Није ми јасно што је онолика квота на Костарикин "кромпир".

    Видите што је нека наша риба урадила постере, приказали их у једном кафићу, па сам је замолио да ми пошаље линк на мејл:
    https://www.behance.net/gallery/The-Gods-Of-Football-%28Part-I%29/15475665

    Допуна:
    Овде такође има одличних: http://www.sports.ru/tribuna/blogs/toronto/598222.html

  15. I meni su golovi sumnjivi pogotovo zbog te grupe sa kostarikom i zbog nemaca

  16. ja ne volim da ograničavam golove, bolje da se nadam da će ih biti nego da se nerviram kad god padne gol...

    Није ми јасно што је онолика квота на Костарикин "кромпир".

    a ko će da kiksne? mislim, nije nemoguće da italijani odigraju tu 0-0 a onda pobede urugvaj i izvuku nekih 1-1 sa englezima i prođu dalje. biće i tu lepa kvota ali ipak, 0 bodova je očekivano jer su daleko najslabiji

  17. Ne znam, može umesto golova nešt' drugo da se ubaci, tipa Bosna 3+ ili neam pojma ni ja šta.

  18. nemam onaj dodatak, posle ću da prošetam do meridijana da uzmem specijal za svecko

    ima sigurno lepih igara, a i u slobodnoj igri možeš svašta zanimljivo da nalupaš. samo treba kinte za zajebanciju :D

  19. Dve hiljade da će Kostarika biti prva u grupi i možeš sazidati dve kuće i svinjac.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.