Ja imam (beskorisni) talenat

  1. начи присећам се ствари по изгледу. типа имам страницу и на њој обележено маркером неколико ствари и ја их у глави нађем по простору, па онда памтим информацију по облику слова, па онда нпр. одговарам нешто на испиту и онда не могу се сетим шта иде после па се присетим папира и да нешто нисам рекао што је у типа горњем левом углу папира. а, шта кажете?

    To jes najmoćniji vid pamćenja. I ja radim nešto slično. Samo me čudi što je ljudima to tako neobično.

  2. Kad zevas mozda? :)

    Да бгате :)) и понекад овако кад ми нису сува уста и кад изведем онај покрет како ваља, оно отворених уста пљување :)

  3. Vi ste ovde neka nadrasa. Najmoćnije što sam ikad uradio jeste to da sam se setio liriksa pesme koju sam pijan čuo i pronašao je na netu.

  4. Fotografsko pamćenje nije nikakav Božji dar. Puno ljudi tako pamti. I ja nekad na ispitu se sećam teksta fotografski. Slike još lakše pamtim prema položaju na strani.

    Ako jednom prođem nekom ulicom ili krajem, to mi ostaje urezano zauvek u pamćenje...

    To što ne pamtim bitnije stvari jebi ga, al ako vi kažete imam talenat! LOLOLO

  5. Duče
    Elektrovojvodina? :)

    reko

  6. Talentovan sam za muziku, imam sluha, samo nemam volje da radim na tome, vođen mišlju da nema leba od toga.

  7. могу да га бацим једном узастопно!

    +1

    И могу да подригујем до бесвести, мрдам уши, нос и да кењам једно 7-8 пута дневно. :Д

  8. Imam talenat da kad uđem u VC, drugi ne mogu naredna 2 sata.

  9. да кењам једно 7-8 пута дневно. :Д

    Ово је одлично. изчистиш се цео. човек кад би срао ко птица живео би сто година.

  10. Ne kaze dzaba Petar Bozovic, kupis Ricinusovo ulje i dobro se iseres.

  11. Mogu nos jezikom da dohvatim.

  12. mogu i ja nos jezikom

  13. Sviram jebeno teške klasične pesme na gitari, koje niko ne zna, niti će.

  14. Mogu nos jezikom da dohvatim

    Takođe.

  15. duserem neke bitne i manje bitne stvari, i moć dodradim šta oću u datom, namešćenom trenutku. bez jebemti.

  16. Kad bolje razmislis to implicira da imamo dugacak jezik sto se ceni kod zena, pa i nije toliko beskorisno.

  17. mogu da napravim baloncic od pljuvacke na jeziku, nekih 1,5-2 cm precnika :)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.