Predlog: Vaskrsenje predlaganja definicija za odabrane - da bude k'o što je bilo nekad I SPONTANI DRUGI PREDLOZI ZA POBOLJŠANJE SAJTOA

  1. Nađite poljanče

  2. ne poljanče Nato, garniseru :)

  3. hahahhahaha, pa ladno imaš moju sliku u kompu, i da, Paint me je nasmejao :DDD

  4. Боље пољанче, да бежим кад крене да ме бије тетрапаком.

  5. Išmih
    Baš gotivim ovakve teme aj mi odaberite defku

    Alo rodjace necemo da se vredjamo

  6. Sva sreća pa je Brus na svom mestu, pa uklanja privatne slike, za koje je nekad neko bio banovan, ali naravno ipak je to Jebač pa ga nećemo dirati...Jel tako tako je

  7. Ово ти је било на аватару, мош ме уватиш за курац што се тиче бановања.

  8. Ne mora te banovati, samo da ukloni sliku. To nije pisalo na slici, ne pravi se kurton.

  9. niasm ja uklonio nikakvu sliku, nisam je ni video

  10. Moze li da mi se odabere nesto na ovom nalogu da bi vidio i balkon?

  11. Што се стидиш своје слике?

  12. Znam Bruce da je nisi sklonio, ipak ju je Jebač okačio, nemoj, nemoj..ako baš želiš da je vidiš prethodna strana...
    Ja više ne znam šta na ovom sajtu sme da se radi, a šta ne sme. Bilo kako bilo, ja mu neću vratiti istom merom, ali ne zato što nsiam pička, već zato što nisam jebač kakav je on. Bravo, svaka čast!!

  13. Tuga koliko se ne možemo dogovoriti (da li da nešto uradimo ili ne nebitno) i koliko ima vredjanja i besa i oftopičenja

    Ja se izvinjavam otvaraču teme zbog oftopičenja i uzvraćanja uvrede ovde po forumu, iako mi virtuelni lik nije previše sujetan i uvredljiv (kao realni) nešto mi ta osoba nije što se kaže ''legla'' još od samog početka, možda zbog bolidnog proglasa koji je stavio u opis svog profila, možda što sam ga povezao sa još jednom osobom koja ima sličan avatar i hejtersku prirodu pa mislim da su ustvari jedan te isti momak, jbm li ga.
    ''Koliko te vole, toliko te u neku ruku i mrze'' - reče mudro ciga iz mahale Zeke Buljubaše na pitanje šta misli o Brus Liju....

  14. Banovati ovoga te je temu otvorio, trajno, za nauk mladim naraštajima te na sajt dolaze.

  15. Jebač, jebu te malo ovi dečaci? Zanimljivo, jebača jebu xe xe

  16. Jebem ti ženo maiku kakva je ovo diskusija

  17. mogli bi da otvorimo temu na koju bi kacili definicije koje bi predlagali za odabrane kad bi postojala takva tema. i onda bi postojala tema na kojoj bi se mogle naci dobre defke, a modovi bi mogli da nastave da objavljuju govno defke umjesto nase.

  18. Ja bih jebo Luksa... ne valja da se prekida tradicija i tako...EDIT: kladim se da.mu se mama zove Sladža.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.