Prijava

Јебу ме чмарем око курца Бохоре.

Jebač ideš mi na kurac više sa tvojim vokabularom i načinom konverzacije. Seljačino. Gde god da udjem ti nešto hejtuješ i nabijaš virtuelno na kurac. Muda pregolema preko tastature. Rečnik izrazito primitivan. Podjebavaču. Ne znam kako modulsi ovo tolerišu. Postoji li neki minimum u načinu konverzacije? Posle ovoga biti ču i ja nabijen na kolac, verovatno.

Jebač ideš mi na kurac više sa tvojim vokabularom

na kurac više sa tvojim vokabularom

sa tvojim vokabularom

kurac

Ok Pujomire. Jako smeeešno. Hahahahaha.

Набијем те на курац.

Ako. Samo dlakav sam. Mašinica i vazelin i samo udri. Tvojih četrnest santima tvrde kurčevine, mmm.

Jebote, ovaj sajt se u poslednjih nekoliko meseci bas pretvorio u otrov. Ovde nema vise zajebavanja i podjebavanja. Samo zloba i frustracije.
To se desi kad se mnogo dopusta.

Može zajebancija Kurajberu ali da imamo makar malo poštovanja jedni prema drugima. Uvek glasam za sprdnju i šegu, nisam ja namćor :)

Коме се не свиђа нека иде на исповести.

Кад се променио критеријум за бан пре неког времена одједном су мене многи почели да набијају на курац јер пре тога нису смели, нећу ни ја никоме да останем дужан.

Lemajo hahahahahahaha
Iza ovo drugo hahahahaha

Inače podržavam Luksovu inicijativu.

pomislio bi covek da vi koji kenjate kako je lose-ne bi vise nikada dosli ovde.ipak...

Sanitarni,
Obrati pažnju na pravopis, nije ti ovo rečnik slenga!

neki gremer naci...nisi razumeo napisano ili ne znas latinicu?

jeби га онда,надам се да ћеш научити.

YeahBatch
Коме се не свиђа нека иде на исповести.

Pa idi onda već jednom.

Mislim da ovo nije tema o Primaču i njegovom nesrećnom životu, tako da ovo bolje da zaključate.
Momče iz Kosjerića će postati kao onaj Norvežanin koji je ubio masu ljudi jer je imao loš život.

Вејврајдеру у покушају, напасеш ми се муда штакору један.