Prijava

Zadnji pasus ti je sasvim u redu i tu se potpuno slažemo. Samo meni nije jasno zašto je uopšte bitno da li su belci ili nisu obožavali drveće i prirodu? Zašto bi ih to činilo gorima od drugih? I kakve veze ima to što su radili Ričard Lavlje Srce i inkvizitori sa celokupnom belom rasom? Ta neopravdana generalizacija meni smeta, i ta "zli belci" sranja.

Samo opušteno. :)

Kapiram šta ti smeta :) Ne generalizujem ali realno belci kao rasa imaju mnogo manju empatiju od drugih rasa, kao što recimo žuti muškarci imaju mnogo veći sadržaj testosterona u organizmu. It's a fact :)

film je sranje! Poz svima.

Film je zesca kopija!Al ce osvoji Oskara ladno!

Dobar film ali previse naduvan u javnosti.Efekti su predobri,to je evidentno,ali je zato prica klasicna holivudska,delimicno predvidljiva sto kvari ukupan utisak o filmu...Zakljucak,treba pogledati,uzivati,al ne treba se loziti pola godine posle toga.

Mene je glava bolela tri dana od 3D, a dok sam gledala bilo mi je muka kad lete, posto sam imala osecaj da i ja letim. Izasla sam iz bioskopa kao prebijena.

"vlajkoseljak
06.03.2010.

film je sranje! Poz svima."

Hahahaha

Hejteri, sagnite se, strumfeta rulz.

Tesko sranje.Jedina dobra stvar koja iz ovoga moze da proizadje je povratak strumfova

pa ono ispod ocekivanja,ali dobar je film...moja sestra puno gotivi Avatar