Prijava

Wow, Silencio.

@ Jelena Tihi Ubica: Žao mi je smenjen si. Imamo novog kralja hejtera javnih ličnosti. :)

2pan:
"A ovde svako kom prdne da sakupi neki plusic, odma raspali po "kurvama i seljankama" sa pinka. Voleo bih da vidim bar onoliko definicija o kvalitetnim bendovima koliko ima i pljuvanja po narodnjacima..."

ne bih se mogao složiti više sa ovim!!! bravo majstore! ja baš zbog toga uglavnom na takve definicije dajem palac dole najčešće bez čitanja.

--
a postujem ovde kako bih vas podsetio da je gospodin žiri, poznatiji kao Gvozdenovic, lepo naglasio da imate izbor između ztri teme, a vi raspalli i po babu i po stričevima...

sad dal da se menja mesečna tema ili da se dosadašnji radovi izbace iz selekscije ja ne znam.

šta ću kad sam na semi-birokratskom mestu ovde, moram da zakeram hahaha

šalim se, samo sam hteo da skrenem pažnju gvozdenu da zavede red ;)

volim vas sve

Silencio pobjednik! rank : Vukajlija Dzelat.

Ali pozurite da mu dodjelite nagradu, moze lako u Hag takvom mastom :)

idemo dalje......

- Hor kolibri - zato sto me boli glava od njihovog dranja i kao mali nikako nisam skapirao onu pesmu gde cale qpuje brata...
= Zakucao bi ih ekserima (gvozdenim cheesy ) za shake i stopala da se ne pomeraju, chekicem bi ih udarao po onim malim kolenima i laktovima da ih potpuno onesposobim, zatim bi ih trupijao i ubacio u kavez sa vranama.

- Minja Subota - zato shto je coravi mentol
= jurio bih ga heftalicom i ispaljivao one U eksere u njega zatim bih ga tukao kopchom od kajisha po faci... terao bih ga da proguta staklenu flashu od piva i na kraju izvadio grkljan

- Dzej - nije htao da mi da autogram kada sam imao samo 4 godine, tada sam bio sav srecan jer sam sreo nekog sa te-vea. slomio je srce jednom mladom dechaku i onda se ljudi pitaju zasto sam izgubio emocije i zasto mi je ceo svet crn i drogriam se, dakle DZEJ
= udario bih ga lavaboom u chelo, zatim bi mu iglicama bockao to chelo onako mekano kad se smrska lobanja dok mozak ne pochne da mu curi. a kada se to desi "tattoo mashinitza" i napisao bih za mog dragog dzeja od silencia

- Lepa Lukic - Debela krava koja se navukla na kocku pored toliko droge
= naterao bih je da guta zetone za bilijar, urarao bih je slot mashinom dok pare ne poispadaju iz nje, postavio na onaj veliki rulet zavrteo i namestio poveci bonsek da svaki krug naleti na njega nekim delom tela

- Луис - зато што је ћелави транвестит из кинеских цртаних филмова
~прво бих узео бртиву и обријао га, затим бих му том бритвом стругао тетоважу, ударао ве-це шољом у стомачић и главу му поставио на метални наоштрени вентилатор...

- Оља Бећковић - прави емисије где нико нема право гласа, а поготово не онај ко не мисли као екипа са у92 (мада те и не зове)
~ прогутала би ми слушалицу коју је спустила кад сам звао, стао би јој ногама на рамена и вукао за косу док бусен не почупам, онда бих постројио и њу и њену фамилију на једно ратататата.

- Сергеј Трифуновић - зато што има фацу ко да су га мазали сланином кад је био дете и не зна да глуми
~ ударао би га мердевинама, вукао би га моторцанглама за капке док се не одлепе, и шилом боо по стопалима...дезерт секира по грудној косци

Hm, nije ni ovo lose, al si definitivno imao bolji rad sinoc, sta god je to bilo...

Hvala kolezi Surovom. Dakle,vidim da su neki ovde iskoračili iz okvira zadatih tema,što je naravno s jedne streane dobro,hejt je uvek dobrodošao ali ipak rad ne može biti u konkurenciji za zvanične nagrade.
Videću da sa sponzorima sredim neku specijalnu nagradu.Sponzori su nam Agroživ u stečaju,Prva Petoletka i Djak koga više nema.(na Terazijama)

Sad mi nesto pade na pamet, mogli bi kao u CKM-u da uvedemo rubriku: Mrzeli smo ovog meseca... sa predlozima, anketom i obrazlozenjima. Odabrana komisija bi onda trebao da odredi kaznu za doticnu javnu licnost. Za komisiju predlazem silensia, J.T.U. i jednog clana zenskog pola, npr rockangel, da istera svoju frustraciju zbog hejtera na sajtu.

Ko se bar jednom nije napio uz Tomu Zdravkovica & co. dabogda mu deca slepce vodila.

@Gvozden
Nisam znao da smo imenjaci, e ziv mi bio!

ja se slazem sa vizom da bi Silenciu trebalo dodeliti pomenutu ulogu, jes' da je promasio temu, al se kvaliteti jasno vide!Moderatori?

nema nikakvih uloga preko veze. ko se prijavi ulazi u razmatranje, i sve što bilo ko uradi ili ne uradi, uzimamo u ubzir.

Narodnjaci su poznati svetu javnosti po ispadima kao iz spanskih serija.To su pipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipip!!!

U startu sam protiv ovakvog konkursa jer su narodnjaci na ovom sajtu sasvim dovoljno ishejtovani, a svi mi katkad i njih slušamo, samo pošteni to priznaju, a oni koji se plaše da će time biti ugrožen njihov intelektualni integritet glume ludilo.

Jebote ljudi bio sam sarkastičan...

Ako ćeš iskreno nisam ni čitao sve prethodne postove, samo sam vidio naslov i odmah puko odgovor.

"Jebote ljudi bio sam sarkastičan..."

Mekekekeke, znaci, nista od vecere, a ja se bas ponadao!

Izboksovaćemo nešto,mada Agroživ u stečaju,Prva Petoletka eksplodirala a Djaka više nema.

Nista, ocu da me moderatori vode u deltu na krempitu od 200 dinara.
Al da me gledaju dok jedem...