Prijava

Ne možeš igrača da vrednuješ samo na osnovu klubskih uspeha. I to klub Barcelona. Nek pređe Mesi u Napoli jbg nek pravi decu Čelzijevoj odbrani kao CR7, nek se sprda sa 7 godina dominantnim Lionom kao Joga Bonita. Nek da dva gola velikoj Zvezdi glavom u 91 i 94 kao Valbuena. Pls bič

Dek ja ovo pričam evo sad će drugi sat

Nego imam total. Da li ću negde na njemu moći da gledam večeras utakmice lige šampiona. Arenu nemam

Свака част Марадони, али не може данас играч да игра сам. Мораш имати добро укомпонован тим. Сигуран сам и да Марадона није играо са дебилима у Наполију. Можда то није био најјачи тим тад, као што нпр. Атлетико није јачи од Барсе и Реала, али су вероватно добро обављали своје задатке. Па ни Марадона никад није узео ЛШ (односно КЕШ), а играо је десетак година у Европи. Тако да треба да пустите ту бајку о играчу који баш све може сам.

Понестаје вам аргумената.

Total? Ne znam, ja idem da pijem vinjak i gledam LŠ, možda završim neki mokri ds pa ga mladim piroćankama podvalim kao gratis lobe, ne znam brt nisam iz te priče...

Gajbi oću da budem, mrzi me da se spremam
Ajd neko ko zna.
Stec ne ponestaje nam nego ih ti vešto obilaziš XD

Brt ne kapiram šta ima da te mrzi da se spremaš, najjači osećaj kad stavljaš parfem pred ogledalom pred grad i lupiš si pet šamara da zaboraviš da si predhodnih tri sata sa stevanom poganim raspravljao koliko mesi ne jebe, na vukajlija.com brt. Šta pričaš to?!?

Ja koliko videh kanale na Totalu, ne verzjem da ima bilo gde.

Pusti mi mejl na PVT, rešićemo to, ako možeš za kompom da gledaš :)

Чуј обилазим. А аргумент вам је на нивоу "што Роналндо не оде у Сандерленд да се докаже". Плус, Марадона је отишао у Наполи јер су ови платили тадашњих 6 милиона марака или тако нешто, значи као данас кад Де Брујне одабере Сити, јер ови истресу џак пара.

Деки, штос љоот? Што не ставиш мало гована испод мишке, уместо да се намиришеш парфемом и онда тако докажеш да си заводник? Лако је кад си миришљав ех

http://vukajlija.com/forum/teme/43219-nba?strana=209#post_3339285

Бохоре, скини ово с краја поста и само убаци у ВЛЦ плејер.

E to htedoh, završio ti je Stec.

Znaš kako.. Nekako je drugačije akd igrač završi karijerju i prodje neko vreme. Nekako se ljudi razneže i u tom pogledu i sećaju se samo dobrih stvari. A i ti Zidani, Ronaldi i ostali su imali krš utakmice pa i sezone. Ova dvojica to nemaju.
Recimo ljudi sad misle da je Darko Pančev bio mačka. A moj stari kaže (lik koji ne vole Jugoslaviju i nije neki nostalgičar pa ga reicmo mogu smatrati objektivnijim) da je bio krš od igrača i da je svako mogo da daje golove kad je iza sebe imao Mihu, Deju i Prosinečkog. Oću da kažem, pamte se samo dobre stvari, jake finte i kompilacija goals and skills i na kraju najbitnije titule. Zato sačekajmo još par godina.

Imam i D3GO na tel. Rešiću nešto već odo ovoga, Fala vi e
Mada imam i onu RTSC ili kako već oni prenose svašta tu sam Zvezdu gledao prošlu Evroligu

RTRS prenosi Arsenala. Do jaja

I neki kanal što samo F zove se

Federalna telefizija

Kahkaber Kaladze.

Salim se od inzagija filipa boljeg nema nije imao ni brzinu ni tehniku ni fizikalije ni nista ali op op jedva ga prestize raul u onoj vestackoj sezoni u salkeu po broju golova u evropkupovima. Da je inzagi imao mesijevu brzinu, kristijanovu fizicku spremu ili ronaldinjovu tehniku stavljao bi stotine milioja golova po sezoni pozz