Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. Aj bre ne opremajte se kao da čekamo Ramba u zasedi... Dovoljne su rukavice, džakovi za smeće, lopata i špakle. Eventualno špic i čekić ako se i malter skida.

    Valdemare, imaš li šta od navedenog?

    Meni je jedna lopata kod Putinke a drugu ću poneti ali nisam tražio kombi od firme, mislio sam da idem kolima.

  2. Imam špic i čekić, i špahtlu ako treba, ali zgodno bi bilo neko sekirče ako budu šupe došle pod udar.

  3. Uglavnom, ako je mulj u šupi, onda je tu i masa krša koji je mulj uništio... Nosim sekirče, pa mogu i da ga vratim kući. Inače, možete posle kod mene u goste, tu sam u blizini, klopa itd.

  4. Inače, možete posle kod mene u goste, tu sam u blizini, klopa, silovanje itd.

    pazite se...

  5. Pa jedino ako je lud pa pokuša da siluje nekoga ko ima sekirče.

    Ponesi sve to Vlado

  6. Pezose, više mi ličiš ti na silovatelja, ja sam blag čovek, koji sve po dogovoru... Zovem društvo na ručak/večeru, orgije not inkludid. A i prljavo je sve, ništa od takvih akcija, gadno...

  7. Meni prljavo ne smeta :)

  8. Ma ovo blato, smrad, zaraza... da se okupimo sad na radnu akciju, a orgije drugi put, kad bude bezbedno za zadovoljstvo? Ili hoće da ih pravi neko drugi, iz čistih područja, povodom samim za sebe?

  9. Inače, možete posle kod mene u goste, tu sam u blizini, sekirče itd.

    Pazi Valdemare, nije što imaš zulufe kao predusretljivi čiča koji zalutale studente prima na konak u svojoj kolibi usred šume, ali...

  10. Slušaj, ja klopu i brlju ne odbijam makar me jebali posle lolololo

  11. Ama ljudi, nema jebanja, orgija, sado-mazo, radimo na obnovi, koji vam je. Jedino ako neko nešto pokuša sa mojom taštom, ali tu ne garantujem sejf, sejn end konsenžl.

  12. Ja sam se prijavila nako nati. Nadam se da ce mi auto biti funkcionalan posto mi je juce izletela zadnja soferka :)) Potvrdjujem sutra

  13. Važi Jež, mada auto nije uslov. I mi ćemo busom uglavnom.

  14. E samo špakle, rekao majstor da se skida samo površinski sloj...
    Inače, imam ja nešto za unutrašnju dezinfekciju...

  15. Inače, imam ja nešto za unutrašnju dezinfekciju...

    Znači, prava radna akcija!
    Ako :)

  16. dezinfekciju mene ili zidova? :)

  17. Tebe :D
    Moramo da te negujemo, jer si jak kao konj :D Videli smo

  18. Konji se timare :)

    Nemoj me hvaliti, neprijatno mi je i ne umem da odreagujem iksde

  19. Nemoj me hvaliti, neprijatno mi je i ne umem da odreagujem iksde

    Ima i gorih slučajeva :)

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.