Prijava

E, pa, ti onda deli minuse, okrutni stvore :P

Drago mi je da ti je noga bolje. Sad ću da ti pošaljem PVT podrške.

Ne budite zli, pa valjda se dele minusi definicijama, a ne ljudima, hahaa

uuuuu, meni je najslađe da roknem minus nekome koga znam :)
znaš ono, pročitaš neku glupost, ne znaš ko je, rokneš minus kad ono recimo, surovi...
a tebi toplo oko srca.

Ja kad celtu roknem minus, svršavam od sreće. A nije da ga ne volim, naprotiv. Srebrna me nešto isprozivala u ponedeljak, sa'ću da delam...

znate ono, ko se bije, taj se voli... sado mazo stil :)

VUKAJLIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

Nikad se bolje nisam proslavio rođendan. Drago mi je da sam vas sve upoznao, i da sam vidio ljude koje sam prije upoznao. Izvinjavam se damama koje sam gnjavio :)

Први српски Синатра :)))

Molim euterpu da postavi snimak na jutjub, da se malo nasmijemo:)

Daleko bilo Hole da sam te ja prozivala, to je samo moj nacin da pokazem potpunu naklonost prema ljudima :)

srebrnjak, onda mene obožavaš :) Mene je prozivala celo veče, a Luka je nekome rekao da sam zemljoradnik po zanimanju :)

Мени је драго што сам вас упознао:))) Надам се да ћемо чешће правити онакве скупове.

Rekla si mi da "nisam ništa posebno". Kako li je tek kad pokazuješ potpunu nenaklonost :D. Ovaj...šalim se ja malo :).

Markantni zemljoradnik sa abnormalnim brkovima :) Korleone, meni je drago što sam te upoznao :)

Ja сам Јелена Тихи Убица и појешћу вашу децу.

изеш ми ....., кад си већ тако речит:) (извини, дошло ми)

A ne, ne, to si ti prvi rekao Hole, a ja sam te samo podržala...tj.bila uz tebe. Uf,nekad sam previše dobar čovek... :D :D
A PSV, pa ti si posebna priča :)))

Bilo je kratko... mnogo kratko. Najžalije mi je što se nije ostvario kontakt između Rasputina i MrMuna... to bih mnogo voleo da vidim... ali, mnogo... :))