Najgluplji nazivi

  1. Kafić "100 eura" u Podgoricu, preko Morače.

  2. Vukajlija - naziv nekog sajta

  3. Па, овај није лош назив.
    На Бановом брду - Позамантерија "КАТАСТРОФА".

  4. A ja izbrisao onaj moj. Tek kasnije sam skontao da su u pitanju najgluplji nazivi, pa reko' nije red da Bred i pita stoje ovde.

  5. Pečenjara "Kod Mikana piletina" u Kragujevcu...
    Na ulasku u Kraagujevac "Auto pranje Zeka" ali je nekako sjebano P pa izgleda da piše "Auto dranje Zeka"...
    Na Banjici pekara "Čumić" veze s Čumićem nema...
    U Obrenovcu šnajderaj "Katastrofa"...

  6. snek bar ''Kod Srbe'' u Novom Sadu i picerija ''Crna maca'' u Novom Sadu

  7. Kineska radnja u Doboju sa nazivom - KAPITAL STIGAO IZ DALEKA.

    A u Banjaluki ima neka kafana, 'Čova buraz'.... Isto da se u Doboju kafić zove 'Liku jaro'....

  8. "Liku jaro" vidis treba otvorit tu kafanu!

  9. Liku, ja otvaram kafanu AFGANISTAN. Opalim zolju u lokal i sredim enterijer, još samo par kolica pijeska, da se stvori atmosfera... Garantujem da bi bilo popularno mjesto za izlazak urbane omladine sa arafatkama.

  10. Знам за најбољи назив, а управо нађо и слику. Штета што је на србовању...

    http://i212.photobucket.com/albums/cc94/anshy_kv/8136.jpg

  11. Ima jedna trafika-prodavnica u Novom Sadu, zove se Alien. Kad budem nekada kod nje slikacu

  12. A ima i jedan klub kod mene u gradu, Pored tog kluba je neka fabrika tekstila, logicno je da se i klub zove Fabrika

  13. Kafana na telepu-"Baron kod Stoje"

  14. restoran u Odžacima "Biće Bolje" - pored groblja, služi za daće i ručkove lokalnog fudbalskog kluba... prave dobar paprikaš, šteta što svi ćute dok jedu i piju...

  15. Đečiji butik "Kid's secret". Života mi.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.