Prijava

realno lemaja, šta među članovima porodice ima da bude tabu. To treba slobodno. Recimo, meni je manje normalno što neki autori odavde drkaju na svoje keve a pri tome nisu ništa pokušali. Totalno pederasto

tako je pezika, zhiwi i pusti druge da zhiwe.

е то натнат, чак је имала жуту мајицу само мало дужу, сећам се

E, a još su to bili dani seksualnog neoliberalizma kad se ispod majice ništa nije nosilo.

i sa carom se slažem. ovde kao jaki frajeri, a nemaju muda da makar pokušaju da muvaju kevu... seljaci...

Meśa
Zato Granjka što je za homoseksualnost potreban pristanak obje jebane strane a životinje i preminuli ti ne mogu reći "da" i "ne". Ili "trpaj".

Ја глед`о својим очима како сељак теслачи козу и нико се не буни. Нит је коза била везана нити сељак присиљен. Добро, лажем да сам гледао, али људи причају (од те козе сам после навукао пицајзле, али то нека остане међу нама).

Преминули могу оставити тестамент у коме своје тело дају на коришћење. То раде у медицинске сврхе, зашто не би могли и у сексуалне? Мислим, мени је све то болесно, али ето, питам да бих подјебавао ове што пропагирају педерастију као нормалност.

ПС: Гнусно је када се жвалаве отац и син, јер ко зна шта кева и ћерка имају да им пренесу :)))))))))))))

ПСС: Разводе се Циганин и Циганка и Цига се окрене и каже јој - Да знаш, од данас смо само брат и сестра!

IDITE NA BLIC ZHENU

ZAHSTO ME MRZISH ZATO SHTO VOLIM DA SE LJUBIM SA KEWOM VO USTA

Jel se stvarno osecate toliko neprijatno u blizini pedera?
Jel stvarno mislite da ste tako dobri frajeri da ce peder hteti odma da vas pojebe kad se upoznate??
Pa nece vas ni ribe, a kamoli pederi..

- Šta ciga prvo uradi noću?
- Zaveže kevi i sestri zvonce oko vrata pa jebe sve što ne zvoni.

- Šta uradi ciga liberal?
- Zaveže ga samo kevi.

- A šta uradi pametan ciga?
- Zaveže ga i sebi.

Tako je pezose, to su latentene gejine nemaju muda da priznaju jer su pederi

ovi što se plaše pedera su isti oni što se krste po prevozu kada prođu pored crkve... toliko.

tačno sam znao da će ovde da se zalepi gomila zatucanih seljobera...

pa šta ako se ljube sa roditeljima, ima li šta bolje nego među najmilijima jebote, evo meni keva još briše dupe iako sam glasao već tri puta pa šta, prija mi kad mi zagolica čmaritj prstom

nek baci kamen prvi kome keva nije brisala dupe nema tu ništa čudno

Ma ko se plaši pedera sunce li ti žarko, daj ovamo desetoricu pedera, fantomku i motka pa do vidimo ko se plaši koga!

Ja recimo znam slučaj de se sin i ćera svađaju oko toga ko će ćaletu da poliže čmar. Ćale ima sreće jer su klinci različita smena.

Преминули могу оставити тестамент у коме своје тело дају на коришћење. То раде у медицинске сврхе, зашто не би могли и у сексуалне?

Отворио си ми очи, Грањка. Стварно, што не би могло? Проблем је вероватно што је мало некрофила, а нарочито оних који желе да буду јебани након смрти, па немају моћ да се изборе за своја права. Јеботе, како се зове неживи учесник некрофилског секса? Ако има неко такав на сајту, нека зна да од данас има моју подршку.

au caro blago tom liku, a ja kevu ne mogu da nateram da ga liže nema tih para. hteo sam i ekstraktom kivija da ga namažem ali neće k00rwa jbg