Prijava

kako god, trolovanje je preglup termin. Previše nubovski da bi ispalo na kraju kul zajebancija.

DZANKEE JE NUMERO UNO KLADIONICHARSKOG TROLOVANJA

Racimo, Dzankee, previše kul to shto chkode radi. On postuje neke random zlojave, zapravo to što napiše i misli, u suštini nema veze smozgom, onda neko izvali da to što piše o kladzi nema veze sa zhiwotom i to nazove trolovanjem.

A ON USTVARI SAMO OPERISAN OD PREDOSJETJAJA LOLO

A i masa se istripovala, recimo kad te neko odradi na forumu ispadneš pglu, ti umesto da kažeš mater ti jebem retarde kazhesh al si me istrolovo ili kako si dobar troler, onda taj što te zajebo istripuje da je kul jer ume da se zajebava a ti ispadneš lik koji odlično prihvata zajebanciju jer razumesh trolowanje

ZHASU

Momak iz firme Zlatiborac je u pravu, ne mozes da trolujes nikoga ko je duze od mesec dana na forumu, osim ako je teski invalid, al ovo je tema gde oce da se skupljaju da trpaju masu po fejsu, tu vecina debila ne provali nista tako da to moze da se nazove trolovanje

самхаин је био добар трол

Samhain i jogurt su znali posao

ово

Ova tema je pregej. Pola mase sa vuke su retardi, pa onda seru nešto jedu govna po sajtu, a gomila tripera istripuje kako oni neshto troluju.

TOTALNI NELOL

Zato shto je kao kul biti trol, a josh vishe kao izwaliti trolowanje, onda si uspeo u internet zhiwotu

npr, mi smo kolektivno trolovali rasnog pre neki dan, samo da bi on popusio banan. I uspelo nam je, a nismo se nikome hvalili da smo ga jebali sa tim ciljem jer nam lik ide na kurac. Ovo je bio prećutan dogovor sve mase kojima ide na kurac njegovo glupavo postovanje. Ispao je totalni netrol i pokazao pravo lice, patetično razmaženo dečije pačije kakanjce.

Ipak ne. Ono je bila smejurija a ne trolovanje brate, ne znam što ste se vas par tako nisko spustili. Rasnog je nemoguće istrolovati pošto se ovde ponaša kao da nije sa ove planete. Kad ste počeli čekao se trenutak kad će da vam krene po familijama i da zaradi ban ne zato što je istrolovan nego što ga boli kurac jebeno. Nema predstavu o životu.

Kad ste počeli čekao se trenutak kad će da vam krene po familijama i da zaradi ban ne zato što je istrolovan nego što ga boli kurac jebeno

Da ga je boleo kurac da ne popije banan odreagova bi odma onako kako zapravo želi, al je toliko fifi da se sve vreme plašio bana. Na kraju nije mogao sa samim sobom da izađe na kraj. Ne budi naivan

Brate mi mučimo muku sa njim na Sportskim temama, lika ne možeš da predvidiš jednostavno lolo

Slažem se da je mali prsotina :)

Rasni nije sasvim čist lik. I da, žestoko je ispizdeo. I ne, ono nije trolovanje, ono je spam. Rasnog nije ni potrebno trolovati.

Rasni vas je toliko istrolovao da još pričate o njemu. Rasni, svaka ti čast!

Šta god da je bilo urodilo je plodom lolo

vratiće se rasni

A zamislite kako su Caru istrolovali kad je dobio zadnji trajni ban. Kad je ono napravio na forumu, haha.