Prijava

Čime ste obogatili Vukajliju? Šta je vaš lični doprinos ovom mestu, čime ste ga opelemnili, ulepšali...?
'ajde da čujem vaša mišljenja.

Eto na primer ja sam sem fedinisanja već postojećih stvari ubacila i dosta stvari koje niko pre nije definisao i dodala neke termine i izraze kojih nije bilo.
A da i povremeno uveseljavam :D i iritiram ljude.

Ja Vukajliju obogatio svojim ludim idejama. Tako ste dobili rankove i specijalne uloge.

moj doprinos umetnički je deo ong linka dole (primer kako se kači slika)... i takoc.

Ja sam je obogatio osiromasavanjem urani... ovaj... osiromasavanjem losih definicija najvise.

Ja sam je obogatio time što nas pljuju čedistički blogovi.

http://www.zokster.net/drupal/node/1709

Ja pokusavam da stavljam samo nove definicije, jerbo ima previse onijeh lancanih... Takodje znam da izmedju 5 i 7 izjutra spemujem cet plitkom poezijom.

pogledajte samo koliko sam pozitivnih glasova dao naspram negativnih

7167/142

Predlozio sam to stvaranje gildi, ali izgleda da se nista ne radi povodom toga.

Pa dobro Humor man biće, sajt je u razvoju. Nastavi da doprinosiš i dalje.

Hmm, gomilom onih slika sa crnim okvirima (motivacionim posterima), kao i sporadicnim duhovitostima gde im nije ni vreme ni mesto.

Ja sam tantricki hejter, (sto duze mozes da odlozis, to je klimaks sladji)!

Hahahaaaaa Che samo nastavi da doprinosiš.

ja sam nocu pijan imao najduze monologe (a bogami i dijaloge sam sa sobom) na chatu. verujem da su uveseljavali srca onih koji su imali tu srecu da ih ujutro zateknu na prvoj strani.

2pan, samo nastavi da uveseljavaš i rasteruješ muve chaterske.

Sada kada malo bolje (hejterski) razmislim, koji ce nam djavo ova tema?
Sada ispada da su oni sa doprinosom neke face... Jbg, mislim da je ovo bzvz i da ko zeli moze da kaze u svom profilu sta je i kako je doprineo.
Bas sam nesto hejterski danas raspolozen... mislim vise nego inace...

ja bih je brisao...

Od kad je domaca sa ovako fensi etiketom?
Zajebi... ja bih brisao ovo komplet!

En a što ti mene uvek potkopavaš?
Samo me zanima malo čime se ko bavi ovde, šta smatra svojom zaslugom.
Niko ovde nije došao da se reklamira za to ljudi imaju myspace.
Ako ti se ideja ne sviđa nemoj da se javlajs uopšte, meni se ovde ne sviđa masa stvari pa se ne opterećujem time, uvek će biti ljudi kojim ćese svideti.