Prijava

devojka:decko mnogo si sladak :*
decko:hvala
devojka:nema na cemu ruznoco
decko:a ti si mi mnogo lepsa hahahaha
devojka:pa za razliku od tebe jesam

dont touch PREKIDAČ oće struja KILL:DD

Hahhaha :DDDDDDDDDDDD

pitaju me nekad jel ima nesto zbog cega se kajes ili sta bi promenio u proslosti,zivotu, da mozes... ja ne bih nista menjao,nista ne zelim za sebe jer imam sve potrebno za normalan zivot. A ne zelim biti pohlepan jer mi to nece nista dobro doneti. bezlicni ljudi.. lake zene..materijalne stvari ... sve prodje kroz tvoj zivot.. sve te povrsne stvari koje se danas najvise cene i vidis da u tome nije poenta. nije to to. ako znas da gledas ispod povrsine. Nista ne zelim za sebe niti se kajem zbog bilo cega.. Nesto bih samo promenio na cega nemam uticaj ,niti bilo ko od nas moze promeniti to..nesto sto sam ja.. a verujem i vi izgubili. Te ljude iz proslosti koje necu imati prilike da upoznam. Ipceta u cijoj kafani necu nikad sedeti i necu imati tu srecu da pijem i placem uz njegovu pesmu. to nesto sto je on imao neopipljivo ali dodje ti na uvo i izadje kroz suze.. te pesme gde osetim neciji bol pa ti daju neku tugu koja je u stvari lepa i osetis se kao covek. Dragana Nikolica,Glogovca,Mandu itd...ciju glumu kad gledam imam osecaj kao da tu glume nema. da je to stvarnost. da je to nesto najace sto mozes na ekranu videti.. Sve dobre i pametne ljude koji su nam neku poruku ostavili iza sebe zeleo bih da vratim... i sva bogatstva ovoga sveta ne mogu da me ispune kao jedan dan sa tim ljudima. Dao bih sve sto imam za jedan dan sa njima. Te ciste duse i neiskvarena srca..te velicine od ljudi.. Da sedimo za istim stolom,pevamo,pijemo i da im kazem kolika mi je cast sto sam imao priliku da ih upoznam.. bar na kratko...a necu je imati... da od toga jednog dana ostane uspomena.. koja je vrednija od bilo cega ovozemaljskog .. sve su to osobe koje nisam poznavao..iz razlicitih sfera drustva i zivota.. ali kao da su mi porodica bili. kako koji ode odlazi i deo mene,a prazninu njihivog odlaska nista mi ne ispunjava...da su jos koji dan bili ovde..i posle vidis koliko su nam znacili dobri ljudi . kojih vise nema... ne bih nista trazio za sebe. samo da budu jos jednom svi ti ljudi ovde. makar na jedan dan. razmisljam covece ..koliko su oni u stvari bili veliki kad mi toliko nedostaju a nisam ih nikad sreo. Koliko bi me tek bolelo da su mi bili prijatelji.. :)

.Vuk

Poštovane i drage kolege, Tokom svog članstva u Studentskom Parlamentu trudio sam se da čujem i razumem šta vas muči, šta vam je potrebno i želeo sam da se vaš glas čuje. Moram priznati da nimalo nisam razočaran ciljevima Studentskog Parlamenta kao takvog, niti entuzijazmom njegovih članova. Plan mi je bio da trudom i entuzijazmom i ja makar malo doprinesem poboljšanjima. Međutim, Vudi Alen je bio u pravu kada je rekao da ćeš najlakše da nasmeješ Boga ukoliko mu kažeš svoje planove. Neki problemi u životu dođu neočekivano i promene dosta stvari, a neke borbe su poprilično odlučujuće i mora im se u potpunosti posvetiti i zbog svega toga, nažalost, trenutno svojoj funkciji predstavnika u Studentskom Parlamentu ne mogu da pristupim onako kako bi trebalo pristupati svemu u životu- punim srcem. Zato se podređen moralnom imperativu izvinjavam svima onima čije sam poverenje izneverio i ovim putem podnosim ostavku na članstvo u Studentskom Parlamentu. Kolege i drugovi, nadam se da ćete razumeti, Možda ću u nekom trenutku studija imati još jednu priliku da se svemu ovome posvetim onako kako sam želeo, oslobođeno i punog srca. Budite dobro.

Остани плизићћћћ

Не желим овим постом да се нешто правдам, само желим да им јебем матер (што ћу да им јебем матер 5 људи ће ово прочитати, али и то ће ми пружити неку мини сатисфакцију) за оно шта су урадили

Сајт основан 2011, сви знате ко је ту био, дал' је контент био добар ил' не, ствар укуса, не бих дубље да дискутујем о томе, све у свему, уживао сам радећи то.

Пара НИЈЕ било. Бар сам тако био наведен да мислим. Прве 4 године ни евро. 2015. нешто кренуло, укупно ако сам узео 300 евра за ангажман од безмало 6 година. Одмах на почетку се појавио неки Френкијев друг, веб дизајнер, извесни Баста, који је годинама, али годинама, недостатак кинте правдао прекомпликованим причама и епопејама о рентању домена, те неке кампање, банери, преговарања никоме ту ништа није било јасно. Ту је и део моје кривице, јер ме болео курац да се интересујем, ваууу популарност, запата, шизење, пичке ми се јављају на чету, луднице.

Убрзо спрега Ариел-Окс (иначе немачки човек) креће да фура леву либералну причу, рефјуџиз велком, Сребреница геноцид, Срби говна итд... Против тога сам се, са мање или више успеха борио уз помоћ Хуга Чавеза, па ето до 2017 када сам напустио.

2012 Френки доводи своју јебачицу Госпођицу Џексон да пише за тарзанију, ало. Не знам колико је се сећате, брзо смо је некако отерали.

2013 долази мики миле надувани лик, 2014 ћићо. Крећу да пишу, да се намећу да воде главну реч, што Бурзум, Змиа и Дрле не јебавају и један по један одлазе са сајта. Да се ми разумемо, немам ја неко лепо мишљење о Дрлету, нити он о мени, али интегритет му поштујем.

2015 креће дневњак, и креће опасно да се шлепа на наших 300к фанова на фб страници. Курац би се сад они огавни ликови попут црногорштине и осталих дебила ту шепурили као неки селебритији да ја нисам писао 6 година текстове који су доводили чланство. Небитно.

2016 се раскантава Френки са остатком дневњака због проблема са дрогом. То сазнајем од остатка новосадске екипе. Тада и сазнајем да је крао паре од сајта годинама, али годинама

2017 се дешава пинк и ђани и ја их дефинитивно одјебавам. Нисам годину и по дана тамо.

За све то време главни и одговорни уредник Блек хол ћути као пичкица да би узео неку сићу.

Бонус причица: долази дневњак у ниш (пре пинк инцидента) на неку представу, ћелави, надувани, црногорац и ћићо. Запе дођи да се подружимо, па на представу. Бићеш у бекстејџу, ок. Само, ако можеш да нам пребројиш госте, да нас газда биоскопа не заврне. Нисам хтео да бројим, вадио сам се да је мрак (понижење ми је било то да радим) по завршетку оног блама од представе, ћићо ме суочава са газдом '''еее, ево имали смо лика, бројао, било више људи'' прави ми проблем с човеком, ниш мали град, то само да би узели 5000 динара више. Ето који су то људи.

Ово ће вама бити бескрајно смешно, ићи ће на ''године нису важне'', али сваки пут кад ме рандом бомбаш или боброк оптуже да сам сорошевац, мало се тригерујем.

П.с риспект за Војтека и Хуга, момци стварно нису били говна.

DIJAGNOZA:
Napuklo srce, natekle oči, bol na lijevoj strani grudi... :,(

TERAPIJA:
Pošalji sve u pi*du materinu i počni živjeti za sebe. <3

Sjedeli dječko i djevojka na klupu u park, i razgovaraju:

Ona: Volišli me?
On: Nevolim :D
Ona: Mogu li te poljubiti?
On: Nemožeš :D
Ona: Kada bih ja sada otišla dali bih ti plakao?
On: Nebih :D

*Djevojka ustane da ide kući i plačući mu rekne: imam bolest neznam šta će biti steam, možda neću preživijeti, zvala sam te da ti to reknem.

Dječko: Ok. :D

Djevojku su doktori morali uspavati dok nepronađu način da je izliječe. Nakon dva mijeseca djevojka je uspješno operirana i kada je ustala iz kome pitala je svoga ćaću: A gdje je on?
Ćaća veli: Zar ti neznaš?
Djevojka sva zadrhta poče zamalo plakati pa tiho reče: Neznam bila sam u komi 2 mijeseca.???
Ćaća: Otišo je on u njemačku oženio se za papire neće se on najvijerovatnije ni vraćati radi sad tamo u nekoj željezari na crno.

Podijeli ovu priču ako ni tebi godine nisu važne. <3

Sjedeli dječko i djevojka na klupu u park, i razgovaraju:

Ona: Volišli me?
On: Nevolim :D
Ona: Mogu li te poljubiti?
On: Nemožeš :D
Ona: Kada bih ja sada otišla dali bih ti plakao?
On: Nebih :D

*Djevojka ustane da ide kući i plačući mu rekne: imam bolest neznam šta će biti steam, možda neću preživijeti, zvala sam te da ti to reknem.

Dječko: Ok. :D

Djevojku su doktori morali uspavati dok nepronađu način da je izliječe. Nakon dva mijeseca djevojka je uspješno operirana i kada je ustala iz kome pitala je svoga ćaću: A gdje je on?
Ćaća veli: Zar ti neznaš?
Djevojka sva zadrhta poče zamalo plakati pa tiho reče: Neznam bila sam u komi 2 mijeseca.???
Ćaća: Otišo je on u njemačku oženio se za papire neće se on najvijerovatnije ni vraćati radi sad tamo u nekoj željezari na crno.

Podijeli ovu priču ako ni tebi godine nisu važne. <3

Sjedeli dječko i djevojka na klupu u park, i razgovaraju:

Ona: Volišli me?
On: Nevolim :D
Ona: Mogu li te poljubiti?
On: Nemožeš :D
Ona: Kada bih ja sada otišla dali bih ti plakao?
On: Nebih :D

*Djevojka ustane da ide kući i plačući mu rekne: imam bolest neznam šta će biti steam, možda neću preživijeti, zvala sam te da ti to reknem.

Dječko: Ok. :D

Djevojku su doktori morali uspavati dok nepronađu način da je izliječe. Nakon dva mijeseca djevojka je uspješno operirana i kada je ustala iz kome pitala je svoga ćaću: A gdje je on?
Ćaća veli: Zar ti neznaš?
Djevojka sva zadrhta poče zamalo plakati pa tiho reče: Neznam bila sam u komi 2 mijeseca.???
Ćaća: Otišo je on u njemačku oženio se za papire neće se on najvijerovatnije ni vraćati radi sad tamo u nekoj željezari na crno.

Podijeli ovu priču ako ni tebi godine nisu važne. <3

Otišo je on u njemačku oženio se za papire neće se on najvijerovatnije ni vraćati radi sad tamo u nekoj željezari na crno.

Ako se oženio za papire kako onda radi na crno?

Uhvaćen si u laži molim te nemoj ovo više da radiš

Upravo mi je makaronac javio telefonom da preživljava teške trenutke na granici i da prenesem sledeće

Makaronac: Ja imam mlađu sestru i kada god mi traži para dadnem joj ali poslje joj 50 puta zovem da mi vrati te dvije marke. Nekidan ja u kafiću naručio piće, popio ga i kada sam trebao platit svatim da mi nema para, i sestra mi je bila u kafiću u to vrijeme i tražio sam joj 5km da platim ali dala mi je 10km i evo prošla su već četri dana da mi nije ni spomenila te novce. Dođe mi da se zapitam kakav sam ja to čovjek i kako se mi ljudi općenito ponašamo preba braći i sestrama...

Zaрata
Da, inace najnoviji apdejt, Frenki je jebao tri modne blogerke do sad, a noc je mlada

:( Godine nisu važne

Hahahaha vidis kako bodri druga

Ako se oženio za papire kako onda radi na crno?

Uhvaćen si u laži molim te nemoj ovo više da radiš

Tako sto sama zenidba ne podrazumeva momentalne papire, vec posle nekog vremena, obicno par godina.

Uhvacen si u neznanju.

Od 6mes do godinu za radnu dozvolu u većini zapadnih zemalja

Žena mora da te izdržava taj period lol

U Austriji cak 5 godina bez napustanja drzave. Imam ortaka tamo. Svako malo dodju i naizmenicno ispituju bracni par sta su jeli i slicno, da vide je li pravi brak