Prijava

vi kao pisate nesto po nekim sirotinjama a uspalite se jer zivite u selendrama jakim jer sam spomenuo nbg
i nemate ulicnog iskustva a hteli ste da imate premekane ste glavice
ne pominjem na forumu travu toliko cesto vise u zadnjih nekoliko godina vama samo ubada ochi jer nikad niste uzivali u zivotu bilo kako a kao nesto potcenjivacki gledate na vu
ljubomora i kiselost ispara sad kao i svaki put kada pisete nesto
glavna okupacija u zivotu vam je da se kiselite na druge i kao hejtujete druge i surovi ste a ccim vas neko zagolica kolike ste premekane glaice i kao pisate po sirotinjama a zivite u najgorim selendrama gde ne bi stao da se popisham fazon
i sto se odusevljavate jer mi je kao nesto objasnio neki djoksara bas sam se potresao jako sto me pita jel sam rodjeni nbg-as
nemojte vise da tripujete surovosti pa vas necu ni unistavati i ukazivati koliko ste jadni iako to i sami ukazujete,treba da mi budete zahvalni jer sam jedan od retkih koji uopste obraca paznju na vasa kenjanja na koja jako zelite da se obraca paznja
namerno pisam po vama oko vu jer hejtujete vu po forumu jer ste kiseli niko nece da vari sa vama i propustili ste sve neuzivajuci uopste
namerno pisam po vama sa nbg jer hejtujete ulicu i sav taj fazon kao potcenjivacki nesto pisete o tome,a zivite u slamama
jel vas sramota zato sto ste deo jednog predegenskog mentaliteta koji sadrzite se sa jos nekim kiselim glavicama sa vukajlije gde vam odredjuje sta je ok a sta nije,kako trebate da mislite itd
vasi zivoti su precemerni pre bi bio pajdoman nego bilo sta slicno vama
trava je kul,a vi ste presranje
niski cemerni kiseli vukajlijasi
a sad da odgovorim na djoksino pitanje na koje ste se uspalile preterano mekane glavice
nisam rodjen na nbg,rodjen sam u splitu
ljude ovde boli kurac za to dal je neko RODJENI,samo cemernim glavicama poput vas moze to ista bitno znaciti iako ste rodjeni i i dalje zivite u slami

kad cete vise posle toliko potracenih godina i truda da skapirate da vasa hejtuvanja ljudi van sajta nikoga ne doticu ni malo,svakoga boli kurac za vasa postojanja,mislite da ste na nekim misijama i slicno
svi koji ste mi sad odgovorili imate nekog godpodara ovde koji upravlja vasim stavovima a ja mogu reci nekom od tih gospodara da vas ishiba

Па вриједнији сам од тебе далеко далеко и у контексту памети и у писању дефиниција, а то те очигледно боде у те босанске говњикаве очи. Прозивке на основу друштва користе само они који су мањкави у погледу истог, а ја богме нисам. Дружим се са 50 људи дневно и проводим само 3 сата код куће, хвала Богу да је тако. А овдје боравим углавном јер су ми фасцинантне појаве твог калибра - глупандери, завидне душе, никоговићи без друштва, усмрдјели јарчићи жељни пичке. То је основа коју ви не разумијете, обожавам да повријеђујем такву скупину друштвеног терета, било психички било физички зато што вас се гнушам. А твоја босанска појава уз све претходно наведено је још додатан минус и разлог да те шутирам у пролазу.

"Vukajlija.com. Da li ga posećujete? Ima mnogo jakih provala!"

Balkan Rock Forum | 13. Jun 2008.

Pa nmg sad okaciti jer sam jebo vec tri puta veceras, ali takodje ne verujem da cu kaciti uopste jer ne bih ni kacio da nije bilo tebe, tj nisam ja ni kacio nego sam dao odobrenje. Planirala si da me ponizis nesto u fazonu da imam mali kurac ali nije uspelo jbg, izlazim kao pobednik
Дружим се са 50 људи дневно и проводим само 3 сата код куће, хвала Богу да је тако. А овдје боравим углавном јер су ми фасцинантне појаве твог калибра - глупандери, завидне душе, никоговићи без друштва, усмрдјели јарчићи жељни пичке.

Vi: ovo jebanje maestra ce dugo dugo trajat

Ja: ok a za sta me tacno jebete?

Vi: paaa, imas mali kurac hahah.

Ja: hmm, ne?

Vi: ok veliki je ali imas fimozu i boli te tokom seksa hahaha

Ja: jbg nemam to, nisam ni znao sta znaci ta rec do juce.

Vi: pa dobro nemas ni to ajde, ali sranje ti je kurac

Ja: soja je rekla da je ogroman na chatu i da je krasan meni u pvt

Vi: ma nebitno je to, ti imas 173 hahaha dzabe ti kurac

Ja: pa nije ni to bas tacno, kacio sam sliku na kojoj sam visi od mijatovica koji je 177

Vi: hahahahaha pa eto vidis koliko si jadan, neko te prozove za nesto a ti se vadis odma

Ja: jbg ne vidim drugi nacin da dokazem da pricate gluposti

Vi: hahahha ma ti si retard najjadniji u istoriji sajta

Ja: zasto

Vi: kacio si slike svog kurca ovde haha kolko jadno

Ja: nisam ja kacio nego su soja i pez pokrenuli to, vi se nasiljili da me natovarite da mi je mali, ali posto se ispostavilo da je komadina u pitanju, plan propada ali ostaje plan b da nastavite da me prcate za bilo sta vezano za kurac ako vec velicina nije za podsmeh

Vi: dobro ajde, nemas fizickih mana ali si osetljiv jako, mi te prcamo ovde a ti onda places

Ja: ahh jbg ljudi, ne placem, ovo vec postaje glupo

Vi: plakao si u lajvu

Ja: znate da ni to nije tacno, smejao sam se i sprdao u svakom lajvu

Vi: a teraj se u kurac majmune, znamo sve to ali te prcamo

Ja: dobro a zasto

Vi: pa mi smo vukajlija mi to radimo. sta god okacis iz tvog RL ovde (kurac facu telo) mi isprojektujemo to tako da nadjemo nesto da te prcamo danima

Ja: dobro, i sta sad nakon ovog posta?

Vi: pa nista, jedan ce da napise da je transfer blama, drugi da nije istina ovo sto pises, a ostali ce nastaviti da te prcaju jos jace

Ja: a ako nestanem sa sajta?

Vi: pa bice prica da smo te is toliko unistili da si morao otici

juče

Blitz
slika okacena, komentari:

cortez92: "Africku sljivu bato da uzmes"

DeadKenny: "Solidan kurac, sta znam..."

Бадвајзер: "bzv"

Petar Pan Pezo$: "jesam vam reko da je sranje kurac"

Батица: "sasvim obican kurac...sasvim obicnog coveka...nista vise nista manje..."

Sojin_komadić: "mikropenis"

krupovrbaski zmaj: "Jesam rekao da garant ima mali kurac"

јебач пресретач: "Pa sta, normalan kurac sta se oko toga toliko pise"

gamby: "normalan kurac"

Мулти: "Jel moguce debilcine da ste 10 strana ispisali o kurcu random lika na sajtu koji je sve manje i manje posecen"

Mister_NO" HAHA HAHAHAHHA"

Pliduuu: "Ok kurac, soja kurva"

Mickey Savage:" pogledajte ovaj kurac, pogledajte ova jaja, nista gore na celom svetu ne postoji, ali bolje da ti kazem to ovako, zamisli svi da te tapsemo po ramenu i pricamo kako ti je dobar kurac, zar to ne bi bilo malo gej"

Tronožac: "jbt, nmg da verujem da su stv okacili, random kurac btw"

houltu9l: "Nije bitno sto je mali, mozda je tehnicar"

Carl Cox: "

"
glupane­: " miki sere sta on zna sta je dobar ili los kurac"

Бохор: "Normalan kurac."

Бадвајзер: " kurac ko kurac, sta je njegov kurac bitan"

Сантјаго Коровјов: "Gde vi vidite kurac na slici??? bohore sta se kacis za mene"

labokv:" Ko zna ciji je ovo kurac"

kosmopolita: "malo ispod proseka. bohore, zapata :*"

malo sege sale. mazanje govnima 3,2,1 može.

devojka: Voliš li me?
momak: Reci prvo da mi je veliki kurac!
devojka: Meni to nije toliko bitno koliko neke druge osob..
momak: RECI SMESTA DA LI MISLIŠ DA JE VELIKI ILI MALI
devojka: ti nisi baš čist
momak: Evo donosim sliku golog Mijata pa da uporedimo,... vidi njemu je do četvrtine butine, a meni je onda mnogo veći pošto sam ja viši od njega 10cm..
devojka: e idem ja kući, ti si nenormalan lik ne želim sa tobom da imam posla više.
momak: Da nisi mrdnula! evo čitamo zajedno temu na vukajliji pa da vidiš kako je jedna autorka rekla kako je prekrasan i ogroman... a ona ima dosta iskustva.
devojka: Molim te pusti me.
momak: NE! Moram da znam šta misliš i da mi kažeš kako je veliki i najlepši na svetu.
devojka je ostala zarobljena u sobi do dugo u noć, dok nije banuo kumara na vrata, a onda je istrčala i nikad se više nije vratila. Momak je ostao bez odgovora sav u suzama. Kum ga je tešio da mu je kurac ipak dosta veliki.
bio si u pravu kume. veličina je ipak važna. postavi ovo ako je i tebi veličina važna.

Hahahahaha jovicu legendicoo

devojka: Voliš li me?
momak: Reci prvo da mi je veliki kurac!
devojka: Meni to nije toliko bitno koliko neke druge osob..
momak: RECI SMESTA DA LI MISLIŠ DA JE VELIKI ILI MALI
devojka: ti nisi baš čist
momak: Evo donosim sliku golog Mijata pa da uporedimo,... vidi njemu je do četvrtine butine, a meni je onda mnogo veći pošto sam ja viši od njega 10cm..
devojka: e idem ja kući, ti si nenormalan lik ne želim sa tobom da imam posla više.
momak: Da nisi mrdnula! evo čitamo zajedno temu na vukajliji pa da vidiš kako je jedna autorka rekla kako je prekrasan i ogroman... a ona ima dosta iskustva.
devojka: Molim te pusti me.
momak: NE! Moram da znam šta misliš i da mi kažeš kako je veliki i najlepši na svetu.
devojka je ostala zarobljena u sobi do dugo u noć, dok nije banuo kumara na vrata, a onda je istrčala i nikad se više nije vratila. Momak je ostao bez odgovora sav u suzama. Kum ga je tešio da mu je kurac ipak dosta veliki.
bio si u pravu kume. veličina je ipak važna. postavi ovo ako je i tebi veličina važna.

a ko ce koga hvaliti ako nece svoj svoga :D

rokaj ovo i tamo da nekom ne promakne

hahaha jovic se iz ove afere istakao kao jedan vrlo zanimljiv decko

девојка: Волиш ли ме?
момак: Реци прво да ми је велики курац!
девојка: Мени то није толико битно колико неке друге особ..
момак: РЕЦИ СМЕСТА ДА ЛИ МИСЛИШ ДА ЈЕ ВЕЛИKИ ИЛИ МАЛИ
девојка: ти ниси баш чист
момак: Ево доносим слику голог Мијата па да упоредимо,... види њему је до четвртине бутине, а мени је онда много већи пошто сам ја виши од њега 10цм..
девојка: е идем ја кући, ти си ненормалан лик не желим са тобом да имам посла више.
момак: Да ниси мрднула! ево читамо заједно тему на вукајлији па да видиш како је једна ауторка рекла како је прекрасан и огроман... а она има доста искуства.
девојка: Молим те пусти ме.
момак: НЕ! Морам да знам шта мислиш и да ми кажеш како је велики и најлепши на свету.
девојка је остала заробљена у соби до дуго у ноћ, док није бануо кумара на врата, а онда је истрчала и никад се више није вратила. Момак је остао без одговора сав у сузама. Kум га је тешио да му је курац ипак доста велики.
био си у праву куме. величина је ипак важна. постави ово ако је и теби величина важна.

Па вриједнији сам од тебе далеко далеко и у контексту памети и у писању дефиниција, а то те очигледно боде у те босанске говњикаве очи. Прозивке на основу друштва користе само они који су мањкави у погледу истог, а ја богме нисам. Дружим се са 50 људи дневно и проводим само 3 сата код куће, хвала Богу да је тако. А овдје боравим углавном јер су ми фасцинантне појаве твог калибра - глупандери, завидне душе, никоговићи без друштва, усмрдјели јарчићи жељни пичке. То је основа коју ви не разумијете, обожавам да повријеђујем такву скупину друштвеног терета, било психички било физички зато што вас се гнушам. А твоја босанска појава уз све претходно наведено је још додатан минус и разлог да те шутирам у пролазу.

tata tata sta gledas na tom sajtu.

ma nista sreco

a sta je to na slici

ma komarac duso

zar sa tolikom kurcinom?