Prijava

Ćerkica najjača reč na svetu

Ja sam i dalje pod utiskom :) kopirano sa fejsa.

Tatina ćerkice jabuko od zlata

Nekad sam negde u životu pročitao sledeću izjavu:

Dečku ne volim da pušim ali tebi baš volim ;-)

Ne znam da li je u pitanju prevara ili je devojka našla novog momka pa se ova izjava odnosi na bivšeg, u svakom slučaju, ne znam postoji li veći emotivni bol za dečka kome nije pušila da pročita ovo. Godine bi bile potrebne da se čovek sastavi nakon čitanja ovoga. Tako da ovo “seks u autu, odlazak na more, odlazak kod njenih” je baš onako limunada naspram nekih sočnih detalja.

Naravno da je limunada i lik je bas pickica sto place zbog toga.

Pravi lik bi izvadio rebro i pušio sam sebi

Ne mislim na tog za pusenje,to je stvarno brutalno,nego ovog sto kuka sto nije isla sa mnom na more,nije me odvela kod svojih kmee kmee

Ovo je vec najuzbudljivija sezona unazad 5,6 godina. To dosta govori o f1, nazalost. Konacno red bul moze da parira mercedesu po brzini, i ima neke neizvesnosti do samog kraja. Proteklih godina jeste bilo uzasno, mercedes kvalifikacije i trka 1 i 2 mesto zagarantovano.

Sto se tice vozaca, najgotivniji mi je Noris, klinja koji je u istom bolidu oduvao jednog veterana F1, Danijela Rikarda. Trenutno je najbolji od ostatka sveta koji cine Luis, Botas (ni kriv ni duzan) i Max.

Od najodvratnijih vozaca tu je svakako neprikosnoven Nikita MazeSpin, tata mu kupio mesto u bolidu jer je glavni sponzor Haasa, blamira se svake kvalifikacije, izlece sa staze, kasni po 1-2 sekunde za Mikom Sumaherom, a u trkama zaostane i do pola minuta, minut, ako uspe da zavrsi trku uopste. Vec ga je jedno 10tak vozaca nazvalo idiotom a tek je proslo 3 trke, ko zna mozda ga do kraja sacekaju stanglama iza nekog coska i olupaju mongoloidnu glavudzu.

dečko : idem si operisati penis

cura: ok volim te

dečko volim i ja tebe beby


dečko se budi vidi hirurga nema cure


dečko ; gdije mi je cura


hirrg šta misliš ko ti je dao penis..


dečko : what

Decko curi: siso jedna

Da se sad razumemo nesto ali ozbiljno, debili su i levo i desno samo zbog razlitih stvari. I jedni i drugi gutaju i upijaju debilizme sa svoje strane a kritikuju cak i legitimne stvari sa suprotne, cast izuzecima naravno. Ali nazvati sve levicare debilima kao desnicar je isto kao kad levicari nazivaju nacistima ljude koji nose dredove jer cultural appropriation.

Ima desnica, i nasa pogotovo ali sticem utisak da pricamo o americkoj, mnogo sličnih slepih stavova koje nekriticki usvajaju. Ovde je verovatno najlakse istaci borbu za nezabranjivanje automatskog oruzja, njegovu prodaju maltene na trafikama bez psiho testa dok im svaki dan neki incel pobije pola skole.

Debili su i levo i desno ako ne umeju kriticki da razmisljaju.

Sine, u oktagonu bih ti dao maksimum 30 sekundi, u fudbalu bih te odrao a u basketu ti pustio prednost od 10 razlike. U bazenu bih te udavio kao macku. Aktivno igram sah а na Slagalici bi bilo minimum 100 роena razlike u moju korist. Jos da dodam da sam jedva punoljetan ratovao protiv najvece vojne sile ikad stvorene i da nigdje oko sebe nisam vidio bukvalno nijednog beogradskog ili novosadskog pedercica poput tebe. Takode, uspio sam i da stvorim respektabilan posao u Crnoj Gori iako sam uvijek i u svakoj prilici bio Srbin. Dakle! Dobro razmisli prije nego opet u usta uzmes nekoga ko je u svakom mogucem smislu SUPERIORNIJI od tebe!

Sjedeli dječko i djevojka na klupu u park, i razgovaraju:

Ona: Volišli me?
On: Nevolim :D
Ona: Mogu li te poljubiti?
On: Nemožeš :D
Ona: Kada bih ja sada otišla dali bih ti plakao?
On: Nebih :D

*Djevojka ustane da ide kući i plačući mu rekne: imam bolest neznam šta će biti steam, možda neću preživijeti, zvala sam te da ti to reknem.

Dječko: Ok. :D

Djevojku su doktori morali uspavati dok nepronađu način da je izliječe. Nakon dva mijeseca djevojka je uspješno operirana i kada je ustala iz kome pitala je svoga ćaću: A gdje je on?
Ćaća veli: Zar ti neznaš?
Djevojka sva zadrhta poče zamalo plakati pa tiho reče: Neznam bila sam u komi 2 mijeseca.???
Ćaća: Otišo je on u njemačku oženio se za papire neće se on najvijerovatnije ni vraćati radi sad tamo u nekoj željezari na crno.

Podijeli ovu priču ako ni tebi godine nisu važne. <3

ima netko ko drka 3x dnevno svaki dan

ja ponekad ne baš svaki dan

Sine, u oktagonu bih ti dao maksimum 30 sekundi, u fudbalu bih te odrao a u basketu ti pustio prednost od 10 razlike. U bazenu bih te udavio kao macku. Aktivno igram sah а na Slagalici bi bilo minimum 100 роena razlike u moju korist. Jos da dodam da sam jedva punoljetan ratovao protiv najvece vojne sile ikad stvorene i da nigdje oko sebe nisam vidio bukvalno nijednog beogradskog ili novosadskog pedercica poput tebe. Takode, uspio sam i da stvorim respektabilan posao u Crnoj Gori iako sam uvijek i u svakoj prilici bio Srbin. Dakle! Dobro razmisli prije nego opet u usta uzmes nekoga ko je u svakom mogucem smislu SUPERIORNIJI od tebe!

Хахах ко је аутор овога?