Prijava

Царо, додато.

Целт, како ја ту могу да ти помогнем? Такав си рођен. Јбг. Схвати своја ограничења и уживај. Могу евентуално да ти нађем онај шљем, да не повредиш главу од силног размишљања.

ti si ipak fenomen

За тебе сам јебени универзум упакован у Рубикову коцку која уместо боја има слова на хебрејском, арамејском, старословенском, египатском, староарапском и хиндuу, а ти треба да их поређаш од првог ка последњем.

nije bitno sta si za mene, nego sta si ovako... a odakle znas ko sam i sta sam ja pa mozes da poredis :)

Видиш како ти проради мозак када га нешто са стране погура да ради. Е, сад кад си ухватио залет, осврни се на претходне коментаре у којима анализираш ко сам и шта сам ја, па стави прст на чело и размисли зашто се тако понашаш. Нисам те дирао нити звао, а квариш забаву и спрдњу глупим коментарима. Макни глупи кезић на крају текста, 2014. година је на измаку. Нит знам ко си, нит шта си, нити ме боле рајко, докле год је зезање у питању.

al te fore, ja sam za tebe personifikacija i slicno, bas me podsecaju na neke pevaljke

И делујеш ми као неко ко слуша певаљке.

Granjka
Царо, додато.

Hvala Granjak.

Да, Грањка, Лимар, Власуљар, Чак, Трулекс, Cara™, Плиније Млађи и ГТД и остала гарда се не слажу и стално се расправљају.

Ovo si lepo naveo, samo što bih sa ovog spiska izopštio Valdemara i Čaka, jer se radi o kvalitetnim individualcima koji se ne mogu staviti u isti koš sa tobom, Vlasljarom, Truleksom i Carom. To što Valdemar i Čak napišu sličan broj rečenica kao vi, vas nikako ne čini sličnima. Niti vas čini manjim maloumnicima. Jednostavno niste ista kategorija.
Granjka, Fender, Truleks, onda ovaj što je otvorio temu i Cara. To je ta plejada proseka koji ubija.

Ne bih se složio sa tobom, ovo je jako subjektivan opis situacije na sajtu.
Mislim, super mi je što neko prati šta ja to radim na sajtu a da ja to ni ne znam.
Malo me brine, ali i dalje mi je super.

Ne pratim sadržaj. Vidim učestalost. Bilo mi je dovoljno da vidim nekoliko tvojih delovanja da bih zaključio da dalje ne treba da se udubljujem.
Slična situacija je sa Fenderom.
Jedino te od Fendera deli jedna vijuga. I smatram da je ona u mnogome doprinela da ne sereš po dvorištu i ne kokodačeš, ali u svemu ostalom ste počeli da ličite.
Ja bih se zabrinuo. Razmisli.

Банујте нас све, па погледајте шта ће остати од форума.

Ostaće onbo što nije nikada trebalo ni da evoluira u ovo što je sada. To jest, možda će se vratiti na neki zadovoljavajući i pristojan nivo. Ja vas doduše ne bih banovao, već bih vas anatemisao i prilepio vam epitete tipova sa kojima ne treba voditi ozbiljnije konverzacije iz više razloga. Jedni spemuju sranjima, drugi balave, treći troluju , a pojedini i sve ovo zajedno. Kao Fendera što su svi prozivali da je maloumnik kad se pojavio. Jednostavno izopštiti.

Форуми и имају смисао да подижу тензије, да се чује и нешто паметно и нешто глупо , да се лупа, дере и виче.

Možda tome služi forum Dveri ili tako neke organizacije. Upravo si opisao kako forum ovde ne bi smeo da izgleda.

Бушидо, разлика између тебе и 50 пара је што 50 пара нешто вреде. Да ли ти се свиђа оваква увреда? Ил' можда више волиш да ти кажем да си буљави штребер баш као што су те звали у основној школи?

Ne brate ne vređa me ovo. Čini da se osećam kao kad vidim ovog

http://zena.blic.rs/data/images/2009-12-23/4192_big-lale-foto-BlicPuls_if.jpg?ver=1261585239

Zato prestani, molim te.

За тебе сам јебени универзум упакован у Рубикову коцку која уместо боја има слова на хебрејском, арамејском, старословенском, египатском, староарапском и хиндuу, а ти треба да их поређаш од првог ка последњем.

http://i.imgur.com/yGBuI.gif
Granjka kad je napisao ovaj post

Када ме дебили попут тебе обележе као малоумника, просто се осећам као геније.

već bih vas anatemisao i prilepio vam epitete tipova sa kojima ne treba voditi ozbiljnije konverzacije iz više razloga

Ја бих тебе сачистио варикином или простом четком за WC шољу, али ми се гади. Само малоумник може да тражи озбиљне конверзације на сајту за шалу и шегу. Из више разлога, а први је ментална ограниченост.

Možda tome služi forum Dveri ili tako neke organizacije. Upravo si opisao kako forum ovde ne bi smeo da izgleda.

Тако је, ово је озбиљан форум, само озбиљно и треба. Ретарду, погледај како се зове ова тема, па ми реци колико је ово озбиљан форум и колико треба ми озбиљни да будемо?! Уосталом, шта ме боле курци за твоје мишљење. Још један надобудан кретен на сајту за спрдњу који има дијареју на погрешном месту.

Opet ništa nisi razumeo Granjka.
Neverovatno je koliko slabo kapiraš stvari, a još neverovatnije koliko si bezumno u nedogled u stanju da pišeš repliku na nešto što apsolutno nisi skapirao. Verujem da je upravo to definicija slaboumlja.
Ali dobro, nisam ni očekivao da će drvo za zapišavanje pravo da razume bilo šta.

Разумем да си исфрустриран и имаш неки проблем, само не видим разлог да то пројектујеш на мене. Шта је будали све невероватно... не секирај се, биће ти вероватније, временом.

Дефиниција слабоумља је да дођеш на сајт за шалу, на тему која се зове "Геј вакцине" и да пишеш глупости о озбиљности и да се правиш паметан. Ето школског примера.

Дрво за запишавање не постоји, али с обзиром на твоје менталне капацитете, не чуди ме да верујеш у тако нешто. Можеш да патентираш тај изум и таман да те пошаљу на лечење. Већ касниш.

Granjka, Fender, Truleks, onda ovaj što je otvorio temu i Cara. To je ta plejada proseka koji ubija.

Ja sam ispod proseka. I boli me kurac za prosek. Nisam ovde da bi se bilo kome dopao, nego džvrljam šta mi se džvrlja jer mi je dosadno. Pravim zabavu sam sebi.

To je ona tanka razlika koju ti ne kapiraš, nego čekaš da te neko drugi zabavlja.
Voajerišeš po sajtu ko šta radi.

Niko ti ne brani da kreiraš svoj visokoumni sadržaj, i na taj način ostalim daunovcima, poput mene, objasniš kako se to radi.

Kada to uradiš, skinući ti kapu.
A do tada može da mi brboćeš kurac iskompleksirani mongoloidu

Ne bih se složio Bušido sa tobome. Meni je Fender baš kul lik. Nikad ne prelazi granicu da vređa drugog autora. A i stvarno kažu za te gitare da su najbolje za rokenrol, imaš i one gibsonke možda daju bolji zvuk ali su glomaznije. Džimi Hendriks je svirao fender, a i Džon Frušante (uglavnom). E sad ne znam koju svira Stivi Vaj ta mi nekako najbolje zvuči, možda je i u prstima ta ''magija'', ko zna.

od kad cara voli granjku? i granjka caru?

lol, granjka voli karu :)

Brat Truleks, ume da smara al brate ima neke dojajne fore.
Što se tiče Fendera, chkode skoroz na mestu
Celtara tebra dobar lik, iako je pichkanjski shto neche da banuje random retarde aka bushido, a ranije bi mu zalepachio mesec dana.

Rasni keva