Prijava

yngwie svira stratokastera isto

Да, Грањка, Лимар, Власуљар, Чак, Трулекс, Cara™, Плиније Млађи и ГТД и остала гарда се не слажу и стално се расправљају. Банујте нас све, па погледајте шта ће остати од форума. Форуми и имају смисао да подижу тензије, да се чује и нешто паметно и нешто глупо , да се лупа, дере и виче.

KRALJEVSKI

Ja sam ispod proseka. I boli me kurac za prosek. Nisam ovde da bi se bilo kome dopao, nego džvrljam šta mi se džvrlja jer mi je dosadno. Pravim zabavu sam sebi.

Ti nisi ispod proseka. Ti si baš prosek. I to je najgore.
Ovaj Pičkousti fazon lažne skromnosti tome govori u prilog. Ti si proizvod učmalosti i žao mi je takvih likova.

Бушидо одвали нешто што ни сам не разуме, а онда се нервира што други то не капирају. Или неко пре њега напише баш оно што је он хтео да напише, па се онда дури као мало дете. Па онда иде по форуму и друге назива: павијанима, дауновцима, просечнима, броји им вијуге које ни сам нема у довољном броју... Одличан начин да прикрије свој низак коефицијент интелигенције. Класичан мандрил.

И нормално је било да су ме сматрали глупим кад сам дошао. Па нико не зна како функционише Вукајлија док не упозна форум мало боље и док не схвати да није увек баш онако како изгледа, тј. пише. Многи се приме као онај Раднички и крену да се свађају као да су на сајту Двери или Вести Онлајн. Јбг, свака школа се плаћа.

Ја могу да се слажем или не морам са Трулексом, Чаком, Селтом, Валдемаром, Брусом, Грањком, Лемајом, Натом... али са њима не бих могао да улазим неку већу расправу јер су начитанији од мене, имају много богатији фонд речи од мене и могу да ме потуку са пар реченица врло лако. Али кад дође неко ко само виче: "Дауновац!", као да има Туретов синдром, ту нема много приче. Класичан исподпросечно интелигентни лајавац.

iskompleksirani degen

Bushido istrolovao samog sebe.
I to uspešno

LOOOOL

ja bi da mu se da još jedna šansa

Lepo je videti da se elita podržava međusobno.

odakle vam toliko želje i volje za ovakvim beskonačnim i banalnim prepucavanjem preko neta lol, kapiram besciljno isterivanje onog ''svog'', al opet... ja to ne bih mogo, niti bih hteo, aman jebote. pročitam par postova, smore najviše, ma ćao će
https://www.youtube.com/watch?v=DqDQw-ajyp4
stvarno objašnjavate

Будали никако угодити.

@Bushido

Tvoja majka drka svinjama. Klekne i puzi kroz blatnjavi mutljag od svinjske pišaćke i priljubi se uz svinju, prstima prelazi preko njenog stomaka dok ne nađe kurac. Počinje da ga cima i drka dok joj pička vlaži, grudi otiču, a bradavice štrče kao gumice na novoj HB olovci. Ispušta groktaj zadovoljstva dok svinja željno počinje da se zariva u njenu šaku, ona pojačava stisak da bi održala kontrolu nad masnim vijugavim svinjskim kurcem. Spušta glavu da bi gledala kako se kurac pomera u njenoj šaci, uzdiše od zadovoljstva i počinje da mazi svoj klitoris drugom blatnjavom rukom uvrćući kukove u ritmu svinjskog zabadanja.

"Ah, bože, to, to!" dahće ona. Promeni poziciju još uvek održavajući kontrolu nad grozničavo pulsirajućim kurcem dok se svinjsko skičanje pojačava. Nagne se napred i usnama koje skoro dodiruju svinjsko uvo šapne tvoje ime i strese se. Ponovo se usredsredi na nabrekli svinjski ud koji se njiše u njenoj ruci. Prisloni ga između svog lica i šake, svinja ga tare o njen obraz dok ona balavi. Uz glasan grokaj i piskavo skičanje, jaja svinje eksplodiraju izazivajući masivni pljusak tople, kisele svinjske sperme. Tvoja majka sklopi šaku ispod fontane pušećeg genetskog materijala i skupi ga u ruku dok penetracija polako jenjava. Svinja se strese i krene da ide kroz blato u ćošak svog obora, ali tvoja majka je obori na zemlju. Podigne joj rep i razmaže svinjsku spermu na svinjin smrdljivi čmar pretvarajući ljuspe skorelih svinjskih govana u blatnjavu mešavinu govana i sperme na svinjinom dupetu. Tada podigne glavu ka nebesima i usklikne tvoje ime, ne jednom, ne dvaput, već tri puta. Svom snagom zabije lice u svinjin čmar i puding od govana i semena, jezikom palaca oko čmarnog koluta i snažno prodire u toplo crevo svinje. Jezikom oblizuje unutrašnjost svinjskog dupeta, a potom dok nekoliko nerazumnih slogova napušta njene braon usne, mlaz ženskog ejakulata štrcne iz njene pulsirajuće pičke. Izmorena se sruči u blato, okrene se na leđa i zapali cigaretu. Povuče jedan dugačak dim, pogleda u nebo, izgovori tvoje ime po poslednji put pre nego što zaspi.

To je tvoja mama. Tvoja mama radi to.

odakle vam toliko želje i volje za ovakvim beskonačnim i banalnim prepucavanjem preko neta lol

http://www.memecreator.org/static/images/templates/1006263.jpg

Манијак-Komentari      13999

Ја могу да се слажем или не морам са Трулексом, Чаком, Селтом, Валдемаром, Брусом, Грањком, Лемајом, Натом...

Ovo je apsolutna istina

али са њима не бих могао да улазим неку већу расправу јер су начитанији од мене, имају много богатији фонд речи од мене и могу да ме потуку са пар реченица врло лако.

Možda, ali osoba koja ispunjava ove karakteristike veoma retko ulazi u rasprave. Čak i ako ulazi u raspravu ne mora da znači da je baš na tom polju nešto posebno jaka. Sem toga, čisto sumnjam da je baš istina to što si napisao, sklon sam verovanju da namerno sebi pridaješ manje znanja nego što ga zapravo poseduješ.

Granjka

За тебе сам јебени универзум упакован у Рубикову коцку која уместо боја има слова на хебрејском, арамејском, старословенском, египатском, староарапском и хиндuу, а ти треба да их поређаш од првог ка последњем.

pre 3 sata

a što si izostavio starokineski? ipak je to jedna od najstarijih civilizacija. rasisto.

ne može da stane na kocku

Koliko napušavanja na temi koja je otvorena radi ozbiljne rasprave o gej vakcinama. Cccccccc....

Kakav je to samo lični poraz, kada shvatiš da u bilo čemu što radiš imaš podršku Granjke ili Fendera. Naravno da ćeš onda samog sebe ubeđivati kako je sve to samo internet, kako ti je samo dosadno i kako čike koje ti govore da si malouman zapravo i ne postoje. Nije ti lako Caro. Ne samo da si prosek, već se grdobe slažu sa tvojim stavovima.

Мени драже да читам фекалије с Форума, него ли Сандрара. А брод се заглавио у крошњама баобабова, у причи. Шатро.

Шта је уопште толико лоше бити просјек који курац?