Prijava

Poklase se ovi medjusobno.

Insolent, to i meni smeta... Iskren da budem prema tebi.

pobrisacu jtuove i psvove postove, posto nemaju ama bas nikakve veze sa temom.
idite pa se svadjajte na pvt, ili cu da vas banujem pa se svadjajte kako znate.

@Јелена Тихи Убица,pre 3 sata

Rekla sam moderator je OBRISAO NEKOLIKO mojih def. U sledećoj rečenici kažem da su bile bezvezne.
I? Šta se štrecaš?
Ja ne zameram brisanje svojih, nego otavljanje jedne tuđe (u vezi PATRIJARHA PAVLA) sa sve ultra agresivnim i primitivnim komentarima.
To je sve.

Smorili ste krompir u musaci sa tom glupom definicijom o Pavlu!

Ja sam rekao sta mislim,valjda je i ova tema otvorena zbog mog posta.
Da li sam sada pod konstantnom prismotrom,i da li se ceka svaki moj sledeci potez????

Cet

L@ki- de ste..

BAN- nepostovanje sagovornika

:)))))

1.Треба пооштрити критеријуме приликом одлучивања, да ли је нека дефиниција квалитетна или не.
2.Такође смањити дозу пристрасности, коју одређени модератори гаје према одређеним члановима.Сви би требало да уживају подједнак третман.

"Шта ми смета код модератора?"

Ништа.( У томе је и највећи проблем)

Шта недостаје на сајту поред модератора?

То је већ боље питање...

Недостаје један, који ће да ИНТЕРЕС СЛЕНГА, стави испред "Мира у кући"

Један, којег ће да "мрзе", да плаши, као што су се некад "плашили" Суровог.

А постоји тај један, који је спреман, да се за тај СЛЕНГ, сам жртвује...

Име му је.

Не, мајав не разумеш....
Нисам ништа мислио на тебе. Рекао сам да ми смета што се стално диже тензија око обрисаних дефинција.

Slažem se s Lotosovim Cvetom u obe stavke.

Ja nemam ništa protiv, ali ako MOTIKA, sa svim ovim samoreklamiranjem, samoproklamovanjem i samosvršavanjem postane jedan od njih, onda ću da imam protiv.
Da se na ovom sajtu samo definiše sleng, niti bi bio upola zamimljiv kao što je sad, niti bi bilo manje gluposti. A i kad bi svi počeli kao MOTIKA, on jadan ne bi imao šta više da piše, iscrpeli bi mu sve teme za 2 dana.

motiko ja mislim da se novi clanovi uvek po difoltu pomalo, ne plase, ali strepe od mene, sto je dobra stvar.
posle shvate da sam zapravo toliko nestabilna licnost da nemaju pojma sta da ocekuju, pa su uvek u stanju neke neverice ili ih, sto je cesci slucaj, apsolutno zabole za mene :D

ja imam traume od surovog....

Uglavnom sam zadovoljan radom moderatora. To znači nekih 95%. Naravno da bi mogli biti ažurniji, fleksibilniji, ali u nekim situacijama i direktniji.

Kao najvrednije moderatore, po mom mišljenju, izdvajam Surovog, kao čoveka za koga verujem da obavlja najteže poslove odnosno rešava najkomplikovanija pitanja (iako sam par puta bio apsolutno protiv), i Marijanu, koja svojim ponašanjem na sajtu, definicijama i svesrdnoj pomoći koju pruža članovima daje najbolji primer kako treba da se ponaša moderator.

Korleone i Black Hole su od preuzimnanja funkcije pokazali odlične rezultate.

Samo nemojte brisati definicije dana pod izgovorom da je nekvalitetno. To je skroz individualno misljenje.

@euglena
Ah... Moram samo da "samoprodeklamujem" ovo, ma koliko to bilo "samoreklamiranje", ja upravo "samosvrsavam" na tvoj post na ovoj temi, i veruj mi nemam nista protiv. A "da se na ovom sajtu definise samo sleng", ti verovatno nikad ne bi ni cula za njega. A "jadan (MOTIKA) kad bi svi definisali sleng, za dva dana ne bi imao o cemu da pise", mislim da ako tako razmisljas, TI si ta koju treba da sazaljavamo i tvoj fond reci za koje si cula ili procitala. Ja te ne sazaljevam jer mi je to jadno.
I da, cuo sam se malopre sa Blekijem, slatko se nasmejao... :*

@Surovi
U poverenju, svako nov na sajtu ko te se plasi, ima slicnu( ako ne istu IP adresu) sa nekim ko je vec neko vreme na ovom sajtu.:)

@Mr.Moon
Ja nista nisam rekao! :D

haha, ajde što imamo ovako katastrofalno moderisanje, ali hej, imamo i članove koji ga hvale??? uzmite žvaćite podlogu za miša bre, ovce jedne, ne znam šta drugo da vam kažem....

Pokies, nije u redu da tako prozivaš ljude.
Zašto bi neko, evo na primer ja, trebao da pljuje po moderatorima ako mu ljudi nisu ništa zgrešili u životu? Ako su bili fer i korektni, upozorili te svaki put ukoliko primete da negde grešiš, zašto bi sad ja srao po njima?
Svako donosi svoje mišljenje prema svom i samo svom ličnom odnosu sa nekom osobom, i ne mogu ja da donosim zaključke o nekome na osnovu toga kakav je taj neko prema drugim ljudima, nego kakav je prema meni.
Tako ti je, sinak, i u životu, sve ostalo su samo predrasude!!!