Prijava

:доноси Маријани кечап и мајонез, и седа за сто са њом да руча подлогу за миша:

predražinjo, da li si svestan šta si napisao čoveče? jbt, šokiran sam... znači ako ja iz čista mira upucam tvoju babu, pošto nisam tebe na tebe pucao ne možeš zauzeti stav o meni... a drugo, ja napadoh sistem, ne konkretno moderatore...

a kako konkretno moderatori rade, pogledajmo npr ovu definiciju:
http://vukajlija.com/stadijumi-zagorelosti/118048

pljuje se po cigankama, ako ovo nije žešći govor mržnje onda ne znam šta je, 400 debila oduševljeno daje plus, nas 40 daje minus (ali nedovoljno da se osvetla obraz sajta)....
ali ajde i to što se pljuje, nego što je skroz netačno, koliko sam samo lepih, privlačnih cigančica video, nestvarno lepih..... moderatori, stidite se....

покиес, у том случају стичем мишљење да си ПРЕозбиљно схватио сајт

Pokies, toliko si izvukao iz konteksta ono što sam ja napisao, da nema potrebe da dalje polemišemo.
Svako dobro :)

pokies, ако стварно тако озбиљно схваташ ''пљување'' по циганкама, онда си промашио сајт. И ја сам упознао вредне, радне и чисте цигане, али ипак за цигане у глобалу кажем да су лењи, да хоће пара без мотике и да су екстремно прљави. Такође сам упознао и лепе циганке (у мом месту их има хиљаду), али се ипак стално зајебавам на рачун циганских жена, јер се ШАЛИМ. Опет ћу да наведем пример Саут Парка у ком Картмен до бесвести прозива Кајла зато што је Јеша и стално истиче лоше особине Јевреја, а један од двојице твораца Саут Парка је Јеврејин. Е, то је преви хумориста - који може да зајебава и да прими зајебанцију на свој рачун и то не схвати озбиљно. Исто важи и за циганке. Лик који је писао дефиницију није писао чланак за Политику, већ дефку за Вукајлију где се много тога исмева и прозива.

Katastrofalno moderisanje?!

Poplava, skakavci, zemljotres, pozari nesagledivih razmera... nigde ih ne vidim.

Preterujes.

Mислим да сви чланови и модератори и све особе које су писале на овој теми, заиста треба да престану да користе израз "пљувати" када се говори о увредама.
Прво, грозно звучи, друго није правилно.
Само предлог...:)

džimi, taj lik je jevrejin, ali ovaj autor defke nije ciganin... tako da ako si ovim poređenjem pozvao cigane da prihvate zajebanciju na svoj račun kad pročitaju da su ciganke nešto najodvratnije, mislim da si totalno poludeo...
drugo, kako bi se ti osetio da odeš na hipotetički hrvatski sajt i da tamo piše jebo bi i srpkinje, kao predzadnji stadijum zagorelosti.... pošto tamo postoje jake predrasude protiv srba i cigana, ili kako to hrvati vole da kažu dimljenih srba.
džimi, džimi, skroz si promašio poentu, umesto da napišeš ja sam moderator džimi i stidim se što je ova defka prošla, ti je još braniš c c c.... ali svaki moderator koji ćuti sada, odobrava defku, nema ni jednog otkaza, ničega.... čuvaju se fotelje... e moji moderatori, pitam se, kako spavate noću?

jao izvinite zbog spama ali moram...jace je od mene...
i glumim Dzimija
"pljuje se po cigankama, ako ovo nije žešći govor mržnje onda ne znam šta je, 400 debila oduševljeno daje plus, nas 40 daje minus (ali nedovoljno da se osvetla obraz sajta)...."
Vidim da ne znas sta je govor mrznje.
Pokies verujem da si pogresio temu..ne bi trebalo ovde da zemeras autorima sto su stavili palac gore da ovu definiciju, ja jos manje ti imas pravo da nekog nazivas debilom.. Vidim da su i autori i moderatori tako lepo izignorisali tvoj u najmanju ruku nepristojan (da ne kazem uvredljiv post) ali ja ne mogu.
I u pravu si moderatori treba da se stide zato sto si ti video privlacnu cigancicu...strasno!
Tvoj primer ranjavanja bakute je toliko...neverovatan da ne bih da ga komentarisem. Ova tema je, ja verujem, otvorena da javno konkretno zameris nesto nekom moderatoru. A ne da organizujes srednjoskolski puc.
Ti treba da se stidis zbog ovakvog nacina razgovora sa ljudima i ja sam licno uvredjena posto sam jedan od 400 debila koji je dao palac gore.
Da ovo ne bude spam.
Surovi je najopasniji mod, zameram mu na okrutnosti. :)

Pokies, zašto si ti istripovao da mi ovde radimo neku svetu radnju time što koliko-toliko utičemo na rad sajta. Pa nije ovo KGB ili neka ne vladina organizacija. Niko ne vređa nikog po rasnim i verskim pripadnostima. To se kažnjava. Cigani, cigani, pa šta. Oni sami sebe zovu ciganima. Ja sam odrastao u kraju sa ciganima, išao na slave i rođendane kod njih. Nema potrebe da sve to shvataš preozbiljno.

Mi smo članovi kao i ti.

DA! i hocemo da znamo kako moderatori mogu da se pogledaju u ogledalo kad podrzavaju ovakvu netrpeljivost na rasnoj osnovi!.... xD

Ne znam za ostale, ja spavam na stomaku.

P.S. - zasto hleb sa Surovim uvek padne na namazanu stranu?

A neee... Neću surov više ikad ne hleb mazati... ostaju dlake po celom hlebu... :(

Vi ste svesni da ću svaki spem da obrišem? Da? Ok.

Meni smeta sto clanovi koji vredjaju druge clanove prolaze nekaznjeno. Evo, imamo primer i na ovoj temi. Da li na Pokies-ovom profilu stoji etiketa "banovan - vredjanje drugog korisnika"? Ne.
A on prica nesto o izivljavanju moderatora. Tako dvolicno!

Mislim da je vrhunac uživancije na ovom sajtu kad nemaš pojma ko su moderatori, niti te zanima. Kao u mom slučaju:) Kao što u srećnim zemljama ljudi ne znaju ko su im ministri. Samo vi ljudi pišite dobre defke, za'ebite vređanje. I srećna vam Nova, svima, bez izuzetka:))

pa ako si čist, retko da i ima potrebe da uopšte primećuješ moderatore. eventualno ako ti zatreba da edituješ pokoju def...

ma i hejt šmejt, ali koga još briga za poene... nakupi se to opet...

Iako je tema pod nazivom "Sta vam smeta kod moderatora" ja bi ih sad malo hvalio:

Che-a - Zato sto je izgradio svoj prepoznatljiv stil pisanja definicija a da mu pritom nisu bile potrebne batice i sefovi;
Shivu - Zato sto je kucka;
Surovog - Zato sto oplemenjuje groblje i veliko mu hvala na tome;
Jimija - Zato sto jos uvek moze da napise definiciju sa skorom 77:0;
Marijanu - Zato sto ima vremena za sve autore koji zele da istaknu pravopis u svojim definicijama;
prsta - zato sto pokusava da uvede vukajliju u svet bludi, razvrata i narkotika;
Lithijuma - zato sto je najpozitivniji mod.

love, obelix.