Prijava

Glasam za Gvozdena. Zbog mega cool mafijaskog teksta i podrske protiv Ajaksa, iako smo pukli 4-1.

Pa ako cemo ovako, onda ce Gvozden da pobedjuje svakog meseca. :)

Ja glasam za Tihog Jelenu. Zašto, zato što iskoči i uskoči u svaki pojam i definiciju, na svaku temu na forumu, sanjma ga, proganja me u snu i ako ne glasam mislim da neću smeti više da spavam.

toooooooooooooooo,lutko ,taman da se pokrpim do plate...
dodjem pivo ...:P

hajdemo to nekako da spojimo sa ulogama... nemam pojma...

ja se slažem sa litijumom i prelogom njegovim... bude jedan dan glasanje, ko glasa-glasa, ko pobedi, dobija ulogu i tutulu člana meseca...

A zar nije logičnije da da član meseca bude onaj ko dobije najviše glasova u toku meseca? Ne od par ljudi, nego ukupno, zaslužno broju i kvalitetu definicija?
Raumeo sam da glasanje bude subjektivno, u smislu par ljudi predloži jednog,par drugog pa se oni kao takmiče? Logičnije je valjda da "udarnik" meseca bude onaj ko na osnovu "plodnog rada" skupi ajvise thumb up-ova, pa makar bio član i 3 dana.

ima smisla, čak rekao bih da je to sjajna ideja :) mogu čak negde da okačim tabelu pa da svi pratimo "trku" tokom celog meseca.

Letiš Kaizen,letiš:)
Ako bi objaljivao na tabli, to mi moglo da obeshrabri i demotivise mnoge koji uvide da su daleko od člana meseca.A oni koji su blizu jedni drugima,može poterati u hiper produkciju definicija, što može dovesti do pada kvaliteta.
Neka svako radi kako je i dosad,i samo na kraju meseca, nek zablista ime na tabli.

a može i tako... ljudi još samo 6 dana!!! ;)

Samo jedna stvar mi nije jasna. JedaMput?

:) Ako si čitao "zašto muškarci ne slušaju i zašto žene ne tumače mape" od Barbare i Alana Piza, videćeš da muškarci ne mogu da rade dve stvari istovremeno.

ZA JELENU TIHOG UBICU:
Po tvojim pravilima,član meseca, ne bi bio onaj sa najviše pozitivnih glasanja,već neko ko je prosto "simpatičan". Primera radi, skupi se tvoje društvo,predloži tebe,glasa za tebe, i ti pobediš.
Zar nije logičnije, da pobednik bude,onaj,kome svi daju bodove.
2.Za nagradu brisanja svojih definicija,KAIZEN kaže da on to radi,samo da mu se zatraži.
3. Ako jednom pobediš,žašto nemati pravo da ponovo pobediš? Ako daješ najbolje definicije,možeš kao Fels,da osvojiš 8 zlatnih medalja:)

Ih preuzmi...ja ovo gledam kao open sorce dijalog, da se iskristališe najbolja ideja.I ja sam za takmičenja.I šta više, ja volim da budu i ozbiljan takmičenja,ne samo bezazlena:)
ALi mi deluje,da u tvom predlogu,ne bi bilo baš toliko takmičarskog duha, upravo zbog toga što bi kriteriji bili pristrasnost, i ko skupi veću grupu poznanika.
Kad Omega nije mogla da bude objektivna kod Fel(b)sa, šta mi da kažemo.
A za junačku borbu sam uvek.
Pozz

Onda je došlo do nesporazuma,jel ja sam razumeo, da se glasalo da se uvede kategorija Član Meseca, kao u McDonaldsu, "radnik meseca", i da se samo na tabli izbaci ko je sakupio najviše nominacija. I u tom slučaju,šta ima da se glasa.

ALi ovo je onda nešto drugo. Hm...nije loše,ali opet, možda postoji mogo boljih definicija, samo nije imao o da ih predloži.
Pa ako moderatorima nije teško,neka ubace obadve inovacije.
"Član meseca" ili "udarnik meseca" i neka kategorija za tvoj predlog...ime je nebitno.

Najbolje bi bilo da pobednk bude onaj koji ima najvisi prosek pluseva po definiciji. Tako bi se izbeglo nagomilavanje i odustajanje clanova koji se kasno prikljuce.

mudro zbori Tulumbac

onih koji se kasno prikljuce? neko ko dodje 3. u mesecu i ima jednu definiciju i prosek recimo 14-5 i bude najbolji???

taj nek čeka sledeći mesec... moje mišljenje.