Догорело.

  1. Злоупотреба положаја да се најстрожије казни!

  2. и френкија и мотику

  3. Autobus me jos strasnije provocira sada iako zna da sam potresen. Da li bi ovi modovi koji su jos uvek tu, nadam se ne dugo, bili voljni da ih MAKAR upozore da prekinu jer nisam siguran koliko cu dugo moci da sakrijem emocije.

  4. Što nije poljubio žabu? Možda je bila princeza.

  5. Evo sada i Dub. Ovo je dokaz da su necije porodicne tragedije za zajebanciju(ja) a necije nisu(riha koji inace nije musliman debili).

  6. нестао је свакако јбг.

  7. Мене банују за ситнице исти они који су убили нану једне фине Студентице из чекаонице у Сребреници
    силовали клали и сада банују и управљају јавним мњењем
    СТОП КУРДСКОЈ АГРЕЅОРЅКОЈ САМОВОЉИ

  8. Poz Ajakse, izgleda im dogorelo.

  9. Хаха, кое ДБ Купер? Статистичка Грешка? Поуу, брате. Нисам знао да си активан, свако добро теби и твојима и сунце вас огрејало.

  10. Хаха јбт. Што неко уопште дели породичне трагедије на сајту за забаву? Мис'им, стварно.

  11. Modovi jel radi neko ovde nešto? Kakva je ovo zajebancija!!!

  12. Hocu da kazem da sam imao telefonski razgovor sa moderatorom Dzonijem Kurajberom u vezi ispitivanja istinosti informacija koje sam izneo i da je pored toga sto sam jasno rekao da su informacije tacne a cuo je i plac moje maloletne sestre usput jer je slucajno videla posto sam ja bio uzrujan ban izostao. A prilozicu i slikane novinske isecke o ovom slucaju kako bi videli sa kakvim se grozotama zajebavate.

  13. Dobro, posto vidim da je ova tema otisla u sprdacinu, a sve je odavno receno, mislim na nesto iole konkretno, tema se zakljucava.
    Kaizen svakako moze da je otkljuca ili postuje i na zakljucanoj, a rekli ste sta ste imali, skoro svi moderatori su rekli sta imaju i to je to.

  14. Procitao celu temu. Podrzavam moderatore i necu nikoga da razmodujem ko sam to ne trazi.

    Koliko vidim, najvise nezadovoljstva je izazvano moderacijom foruma i to je razumljivo jer utvrditi kriterijume za tako nesto je vrlo tesko. Zato planiram da napravim novu vrstu tema - neki vid grupno-privatne. Jos smisljam koncept, ali ideja je da te teme budu nemoderisane (na isti nacin na koji su privatne poruke).

  15. Е'о биће отворена тема док не кренем у кревет, па ако има ко што да каже...

  16. samo da dodam da nista ne bih mijenjao

  17. Samo da kazem da fender lupa i da me je pseto razocarao sa smestanjem bana jer je jajasto pozz

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.