Догорело.

  1. Budite ljubazne glavice i jedite tulumbe ljudi, tulumbe šire sreću i ljubaw.
    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/24/Tulumba.jpg

  2. Kasno smarko na kosovo stize.

  3. Умро форум, па реко' да живне мало

  4. Ja samo da porucim kaizen da razmisli da mene umoduje.
    I da mu kazem da ovako neka tema uvek mora da bude otkljucana i javna.

  5. Ali fender koji tvrdi da je sajt propao zbog mene, HIT. isto je ovako bilo i kad sam tek dosao samo modovi nisu banovali ove likove pa nije bilo bune.

  6. kaizen
    necu nikoga da razmodujem ko sam to ne trazi.

    а што се осталих тиче контамо да вероватно нема ништа од тога, тако да

    http://4.bp.blogspot.com/-0vtXi-jomyQ/VHICqZCcvaI/AAAAAAAAhq0/jpnRIrEVLtQ/s1600/cat%2Bcrying.jpg

  7. À šomi što se ti nešto zanimaš kad si ovde 12 minuta nedeljno?

  8. Zato planiram da napravim novu vrstu tema - neki vid grupno-privatne. Jos smisljam koncept, ali ideja je da te teme budu nemoderisane (na isti nacin na koji su privatne poruke).

    Чувено, "биће".

  9. Osjećam boljitak.

  10. ajde vracajte defku fashulj u zivot!

  11. зато што су мојих 12 минута за тебе нотр дам

  12. Ajde jos samo 6 modova. 40% je razmodovano, idemo mozda ipak uspemo.

  13. EVO JA VEĆ JEBAO I UBO PRELAZ IZ 2 U 1 OD KAD SU SE RAZMODOVALI

  14. Zdravo Remac, nemoj uplašen biti.
    Elem, stvarno si bio džukela teška od moda, puno sam ti toga ružnog rekao i želim da se izvinim ako je bilo nešto lično. Nadam se da ćemo sada kao autori lepo da se družimo ovde svi zajedno. Jbg, baš ne umem da istolerišem kad me neko uhvati na zub da me kinji. Pozdrav druže tebi i tvojoj porodici.
    S poštovanjem, Boxer.

  15. A jes i mene remac jebavao i na joketu i na pocetku na rasnom.

  16. Naš kako, to da sam te ja kinjio kazaće ti se samo kad pitaš nekog moda, a džukela, garant jesam bio, ne možeš svima ugoditi.
    Poz.

  17. Bohore to kad je Remac bio džukela, u stvari sam to bio ja. Remac je samo kanal. TO JE OD BOGA

  18. Neću da pitam nikog ništa više. Kapiram da bar znam istinu približno, pričao sam ja sa raznim modovima. Znam da uopšte nisi banovao Rixu onaj dan nego samo mene npr. Zato nisi dobar mod bio, trebao si da vidiš šta se dešava, banuješ Rihu na 2 sata fazon, bilo bi dovoljno i da sprečiš sranje.
    Sad je to sve iza nas, nema ni veze.