Prijava

Ovaj predlog će svakako poboljšati čitanost i generalno posećenost, ne znam kako se samo neko pre nije setio ovoga.

Kad si stalno na sajtou, od drveća ne vidiš šumu. Bio je potrebno da se neko izmakne i sagleda stvari objektivno

SUPER PRIJEDLOG. MOJA PODRŠKA!

DAJTE OVOM MOMKU ODABRANU OVOM KRLETU ON JE NAPISAO ONU NATALIJNU LIMUNADU I TIME PROMOVISAO SRBIJU I SRPSKO NACIONALNO BIĆE

DA SE DILANU ZABRANI PRISTUP SAJTU!

Ja bih voleo da mogu bar dve dnevno :)

POZDRAV ZA MOJE GROBARE DŽONIJA JANPIJA I PENZIONERA
https://www.youtube.com/watch?v=IwbOjsdtWEs

DA SE DILANU ZABRANI PRISTUP SAJTU!

Подршка Срђанчету!

Jednom davno, dok je sajt bagovao, izbacim defku, a ono se duplira i ispucam limit. Pitam Kurda šta je bre ovo, može li se nekako vratiti. I on mi izabere definiciju i tako mi poveća limit za 1.
Vratite Kurda, bio je idealan moderator poslednjih godinu i kusur, ovim ovlašnim nostalgičnim osvrtom se podsećamo Kurda.

S obzirom da numem da pišem, meni je lično sasvim sve jedno, ali bi ovaj predlog znatno pomogao ovima što umedu.

Jednom davno, dok je sajt bagovao, izbacim defku, a ono se duplira i ispucam limit. Pitam Kurda šta je bre ovo, može li se nekako vratiti. I on mi izabere definiciju i tako mi poveća limit za 1.
Vratite Kurda, bio je idealan moderator poslednjih godinu i kusur, ovim ovlašnim nostalgičnim osvrtom se podsećamo Kurda.

Meni izbačilo 3 komada i Kostić me banovao za spem nekvalitetnom definicijom.
Da se podsjetimo i njega jebiga.

Minut ćutanja za obojicu.
.
.
.
.
.
.
.
SLAVA IM

Mada ovaj lik čim zna za limit od tri dnevno nije novi, već duplak nečiji, ali nema veze, dobar prijedor.

Мој акаунт је стар 3 године. Тако да се сећам лепших времена са деф. дана и 3 деф. лимитом. Неко је споменуо нове ауторе зато сто се они најчешће сусрећу са овим проблемом, али ја сам на уму имао и оне не тако успешне старије ауторе ( себе ).

Sviđa mi se ideja. 17 definicija i da sam na amfetaminima ne bih mogla napisati za dan.

I ja sam za, iako cisto sumljam da cu to ikada iskoristiti....

predlazem ovo odavno, 6 def, 3 postera i 2 reakcije na dan. otprilike je tako neka merka koliko koji sadrzaj opterecuje sajt i protok (nije, ali subjektivno).

svima, i onome sto logovan pre dva sata i onima sto sede ovde 5 godina. sta ja koj kurac da radim sa 50 definicija i postera za dan, da se resim da ispemujem sajt, dok neko ko bi pisao, nema. nema nikakvog smisla, imalo kad napravljeno, sad nema.

to je cela poenta, stvari moraju stalno da se koriguju i menjaju u zavisnosti od trenutne situacije. ne mozemo da zivimo sa pravilima iz 2009. kad bila 20x veca poseta.