Prijava

JEBALE VAS DEFINICIJE ŠEKSPIRI

mozda eventualno, po jedna iz svake kategorije prvih 12 sati dok se ne vidi dal je lik dileja i odma dobije trajni ban, a kad prodje onda puna kvota.

OSTAVITE BROJ POSTERA I REAKCIJA NA MIRU MOŽDA MI SINE 40 IDEJA NA DAN PA ODJEDNOM NAGLO OPLEMENIM SAJT SA KVALITETNIM SADRŽAJIMA!!!!

Dajte šansu mladima! Za!

Dejanče

OSTAVITE BROJ POSTERA I REAKCIJA NA MIRU MOŽDA MI SINE 40 IDEJA NA DAN PA ODJEDNOM NAGLO OPLEMENIM SAJT SA KVALITETNIM SADRŽAJIMA!!!

http://i.imgur.com/fJFtlBl.jpg

ŠTA JE OVO KAUNT BRATE KAKVA JE OVO PROJA??

Ja sam ovo predlozio pre cirka dve godine(tad sam pisao jbg) i bio izvrgnut ruglu jer je 90 posto ljudi bilo protiv bilo je samo par ljudi koji su bili za i podrzao me i dzoni koji tada nije bio mod. Sad skoro svi za.

Idem ispred vremena DA STE ME TADA POSLUSALI SAJT NEBI PROPO JEBEM VAS KONZERVATIVNE

Apsolutno sam za, necije 3 definicije nece nikom smetati ionako nema nicega i neka ljudi pisu

đes kaunte jebemu proju!

2 za apsolutne novajlije (prva 24h), 3 za ljude bez odabranih. Pet za ostale. Ionako je sve preko jedne, dve dnevno overprodukcija, ali desi se da te ošine inspiracija. Pa zbog toga.

I banujte jebenog rasnog ne znam sta mu titrate muda ovde vise samo na prvoj strani je ostavio 4 posta bez da je rekao ista sto lici na ljudsko bice ne drkajte kurac vise

I banujte jebenog rasnog ne znam sta mu titrate muda ovde vise samo na prvoj strani je ostavio 4 posta bez da je rekao ista sto lici na ljudsko bice ne drkajte kurac vise

+1
Izrazito moronski spamuje. Spam je no-no.

Istina, Rasni da se odmori malo. A novajlijama da se da šansa.
Pseto

@Сантјаго
Да то звучи сасвим у реду. Додуше ја нећу својим предлогом да умањујем некоме ко је бољи аутор од мене награде и шта већ, некоме је можда мерак да има опцију за 20 деф дневно, то ме се не тиче, само ме занима за нас што имамо лимит на једну.

Одо да гледам Златни Круг!

Džukac, glupo je imati preko 5 definicija dnevno. Ja imam mogućnost da napišem 22 dnevno, a toliko nisam napisao u prethodne dve godine ukupno, čini mi se. Samo mi daje mogućnost da spamujem bezveze.

Bilo bi dobro da se dobija druga definicija kao nagrada, tipa napišeš 5 ili 10 solidnih defki da se vidi da imaš potencijala i dobiješ pravo na još jednu. Tako se vremenom iskristališu kvalitetniji početnici, a ovi koji definišu nekvalitetna sranja brzo odustanu.

Ne budite slepi kod očiju, više će spema napraviti jedna nubara sa 3 defke dnevno nego kvalitetan autor sa 20+.

Jebiga Bohore, ja napisao samo 230 i kusur definicija.

Al si se lizao sa Smarkom :-D

Jocko, u poslednje vreme numere idu isključivo na postere i reakcije. Za definicije nije problem.

EDIT: a jebiga Bohore, mojne ljubomorišeš sad. DžD