Prijava

Ко што ако је неко дошао на власт не значи да је добар владар

Pa zar i na ovom forumu mora da se prica protiv vlasti, dok nasa vlada snosi ogromne zrtve, da bi tebi enemi a i svima nama bilo bolje :(.
Sta si ti uradio za drzavu, a? Koliko si komentara ostavio na netu u kojima se vidi kako nam tece med i mleko. Stidi se.

milose, idi stricuj nedje, neka bar ova tema bude oslobodjena od spema i trola ako je ikako moguce.

Nisam uvređen, enemi, no ne vidim da si ti ostavio ikakav argument protiv ovoga. Uostalom, po ovoj tvrdnji sam u apsolutnom mejnstrimu što se tiče istoričarske javnosti, i uostalom za svaku tvrdnju koju sam izneo mogu da se pozovem ne na literaturu, već na primarne izvore.
Valdemare, od svih Nemanjića ja bih rekao da su najviše uradili Stefan Nemanja i Uroš I, mada je zajebano porediti ih

Небитно, не могу да се уплићем у расправу, углавном ценим твоје мишљење и знање али мој став остаје непромењен. Ко зна, можда некад буде другачији.
До тада срдачан поздрав, и маестро јеси јебо скрндеља?

ЕДИТ
И чисто да напоменем, не мислим ни ја да је он био најбољи наш владар, само мислим да није био баш толико лош као што кажеш. лоло

Ja i dalje mislim da je naš najbolji vladar bio Josip Broz, jedino za njegove vladavine nismo imali ni rata ni sankcija, a svuda mogli putovati i spavati na klupi u parku, a kuće i auta niko nije zaključavao. Zato je Fantom i provozao Poršea.

tile legenda.nije bilo jasenovaca zarad brckanja na hvaru.

eeee
klupica......

Ova tema baš fino opisuje "kako srbin za slobodu mre". Jedni seru i izmišljaju izgovore zašto neće. Drugi se busaju u grudi kako su već ginuli pa misle da ne moraju više a treći bi najradije zaustavili vreme i ćaskali šta bi bilo kad bi bilo uz umakanje kolutića sa ukusom limuna u čaj.

Četvrti se distanciraju i glume da su iznad svega.

Ma tema na forumu je relevantna za bilo šta u pičku materinu.

ovaj forum je trust mozgova u poređenju sa ostatkom interneta lolo

To da, u poređenju sa Krstaricom na primer ovo je akademija nauka, ali ipak.

Cp6u za slobodu umiru kao Rasni na Vukajliji!
Pravda za Rasnog!

Измени пост да не добијеш бан.
Још једном: ПРАВДА ЗА РАСНОГ!

ПРАВДА ЗА РАСНОГ!

UTERAM TI KRASNOG! OPA!

UTERAM TI KRASNOG! OPA!

ПОШАФТАШ МИ МАСНОГ!

Банујте Маестра због псовања мајке!

ПОШАФТАШ МИ МАСНОГ!

POPAPAŠ MI SLASNOG!