Prijava

Oblače, počeši se malo žustrije od krajeva muda prema sredini. Tako knjige kažu da svrab prolazi, ne šalim se.

mislim da je tu ključna dužina noktiju i dal ima crno ispod nokta al nisam siguran za ovo prvo. mada može i da se uzme kruta četka za stoku pa njom
prošo me živac čisto dakažem ako za to uopšte nekog boli kara :)

Jesi bolje, srbendo? Jel upalilo ono?

Poslušao rasnija, prošao svrab.
hvala rasni

http://steam-gift-cards.com/?user=0aebfc
Samo klik i to je to. Treba mi 25 ljudi da klikne.

Poyy
Ima li neki kolega ekonomista da mi se javi u pvt pa prodiskutujemo nesto

uh, ti si jedan od onih što pitaju kolege kolko im je trebalo da spreme ispit

Ma ne kolega student nego kolega neko ko se bavi ekonomijom hahahahahah gde to pitam brt na sta ti ja licim

Dajtenesto protiv mamurluka brzo

San i za rucak masna hrana i bices ziv do popodne.I nalivaj se tecnosti.

daj rasni lecenje mamurluka je tako klinacki i gej....cutis i trpis dok ne prodje

San i za rucak masna hrana i bices ziv do popodne.I nalivaj se tecnosti.

И кафетин чим први пут устанеш на пишање прије свега овога, до подне си нов човјек.

Ma ode sve u picku materinu

Petar Pan Pezo$
daj rasni lecenje mamurluka je tako klinacki i gej....cutis i trpis dok ne prodje

Vi stvarno imate mamurluke i to?

imam povremeno, jer ne znam da pijem nego kad pijem uglavnom se useravam premnogo ne stajem dok se ne razguzim totalno...a uglavnom pijan ne mogu da spavam tako da imam samo par sati sna posle pijancenja pa povremeno imam glavobolje i mucnine....al prodje uglavnom do navece samo od sebe

Дај зелени не зајебавај, ти немаш кад на фонтани умиксујеш зајечарац пар никшићког црног и неку хоммејд студентску ракију мученицу?

Виш да се дјечко нализао неког шпиритуса...

iskustvo kaze da ne postoji nista protiv mamurluka.nije to fora uzmes tabletu i sve ok.banja.i iskusni pre spavanja zgutaju nesto tipa rapten ka, kafetin i popiju bas dosta vode.sutra budes opet mamuran i osecas se ko govno,al u manjoj meri.jedino sto moze je da se ublazi.kisela,limun,supa i cekas.i dobro je svrsiti.bude lakse u tom trenutku.postoji i neko objasnjenje zasto je tako,al sam zaboravio.ili me to neko zajebavo.sve u svemu pored standardno dobrog osecaja bude i lakse malo.mada,to vec svi znaju.
a vremenom vise nemas mamurluke.ukoliko loces redovno.