Prijava

Planiram da okončam svoj mizerni život uskoro, pa ako može nekoliko predloga “stvari koje trebate uraditi pre smrti”, čisto da u zabavi provedem svoje poslednje dane

90 posto tema gde se traže neki saveti, tu je maestro jebote, guzicu sam ne možeš obrisati, kmeee kako ovaj bitkoin kmee kako igraonica kmeee kako pare praviti, sad još da te savetujemo i ovo

Hehe tarzanija nabrajanje

Autor Maestro Karo, predložio bih Vam da se u vezi sa vašim problemom posavetujete sa autorom Čika Bolja, ali on na žalost više nije među nama.

Ustvari šta se ja jebem ovde kad ima Tarzanijin tekst o ovome

Kupi bitkoin pa ga prodaj, gubitak ce te zabaviti jer ce ionako dumres.

Uclani se u SNS i idi na sastanak opstinskog odbora.

Preleti u SPS posle sastanka.

Idi u Novi Pazar i svima se javljaj sa "Pomaze Bog, braco Srbi".

Slikaj svoj racq i stavi kao profilnu na fejs da te banuju.

Pre nego sto profilnu promenis istu sliku posalji svim zenskinjama sa kojima si prijatelj.

Eto ti par ideja, ne mogu sve ja.

Kmee kmee Frenki Duluvra me zajebo za pare kmee kmee izbacili su me sa tarzanije kmee kmee

Sranje ideje iskreno, glupe, na nivou tarzanije i humora zaostalog u 2011-oj.

Pa mejmune ja bar kmečim i ne tražim savet kako da kmečim mejmune ti tipa sjebe ti se sijalica otvaraš dve teme: 1. Gde ima dobre sijalice 2. Kako da se utepam što nema sijalice

Edit- ne misli se ovde na autora sijalicu najmladjeg tragaca hehe

maestro uopšte nam ne pomažeš da ti konstruktivno pomognemo, s toga mislim da bi možda neko trebao odavlen da te ubije jer preterano smaraš o pomoci koju neceš da prihvatiš, a pružena je u vidu više postova iznad ovog mog xD

kad god procitam neki zapatin post osetim neku nelagodu kao kad ti se zabije komad hrane izmedju zuba trebalo bi da odes odavde zapata nije ti vise mesto ovde

ima li neko jos da misli da zapata treba da ode odavde i stuzi mu se od njegovih postova

ne treba da dolaze novi forumasi ali ni stari ne treba da se vracaju ne treba ni zene da dolaze na forum i da se uclanjuju

Нелагодност као бело месо међ два зуба.

Maestro, čekaj bar da ripl potrvrdi partnrerstvo sa westetn unionom, nemoj se ubijati tako mlad lolo
Evo da se ne ubiješ, jedna prijateljska zlojava, izašo wanchain na binance, ako te to ne izvadi neće niko