Prijava

Eru Ilúvatar
xD
johnny bravo
xD

A šta ću kad moj avatar nema nikakvu simboliku kao tvoj. Ne sumnjam da ćeš opet da se izdigneš iz pepela/govana/čegabilo.

to mi se diže tuki kad mi rejting boostujete : *

edituješ postove smradino

E ovo za tuki je skech, nema šta.

A post je editovan jer tvoj poslednji na strani, pa eto, činim ti zapravo da budeš vidljiviji, pošto ti je bustovanje rejtinga bitno.

<2+1

Logički skech. Levelujemo se polako.

пиц ставља корен од девет, има јаче математичке могућности

ал добар је аватар, не знам какав је био у чекаони јер тамо су ми сви дауновци па и не покушавам да се са неким боље упознам, у кафани се понаша нормално, не изваљује глупости ко остали ретарди кад упадну

фин је, иако држи пун курац принтова испод аватара, мало је глупо

у чему је проблем?

фин је

Mitza... Logično, samo mu još fali i vi da ga odbacite.

у чему је проблем?

Nisi odavno odabrao neku dobru defku.

ahahh agilni idi muvaj vukajlijasice

kiss armi
kisarmitas
Erarmitar
Eru Ilúvatar
Era I Ajvatar
Era Blajvatar
Era Bezmozganić
Era Ojdanić

http://ganesaklub.com/images/Jovan-Deretic.jpg

E R I S H
R
I
S
H

I on je bio imbecil kad je dosao sada je malo modifikovao ponasanje sto ne znaci da mu oprastam ruznu proslost

Gonzo, sigurno. Samo ne mogu se setim sada koji su

Vucicpeder npr

POKAJTE SE, ZEBOŽNICI, ŠTO KAMENJE BACATE, A KAO DA BEZ GERHOVA SVOJIH STE! NIJE ON KRIV, ON NIJE KRIV, MUKA GA JE NATERALA TAKAV DA BUDE, A VI UMESTO DA MU POMOGNETE DA SE IZVUČE, VI GA OVDE KUDITE, A TRUNJE U OČIMA SVOJIM NE VIDITE! OKRENITE SE GOSPODU NAŠEM SAPSITELJU DOK NIJE JOŠ KASNO NI ZA NJEG NI ZA VAS.

Realno ko nije slao PVT ove za odabrane. Pa svim bivšim i sadašnjim modovima sam slao najmanje 10 PVTova za odabranu, nekome i više.
A to ste radili svi, ako nije za odabranu onda za neki ban itd.

Vucicpeder npr

Taj je tek slučaj za posmatranje.

napio se sinoć u ustima osećaj ko da su mi se raspali untrašnji organi
kajzene vrati me u kafanu