Prijava

Eto, nije basket bio :(

nego mu rekao da ti kaze da prekines to da radis da ti ne bi picku polomio

Pa što nisi, videli smo se nakon toga? Ti meni "pederu", ja tebi "pičko" i posle dve sekunde normalno pričamo o svemu. Ja tebi kažem šta je meni jadno, ti meni kažeš šta je tebi jadno, a ovde kada iste stvari pišem misliš da te provociram. Zašto, jer je ovde "javno", a kada smo oči u oči, onda manje ljudi vidi da može i civilizovano da se razgovara, što ovde nije kul?

Agilni izvini buraz, mozhda greshim, ali chini mi se da si previshe istripovan bar oko ove poslednje situacije kad ti je pas88 rekao da ne objavljujesh.

Mada nadao sam se da će ti proraditi inat i da ćeš okachiti neshto bash bash smeshno

Rekao bih vam da sajt ne prenosite na rl al jbg ja sam hteo da bijem Rajdera. Sačekajte sad će Brus

OLANIK NAPRAVI SPISAK LJUDI KOJI OBJASHNJAVAJU, NEMA ERUA
http://www.svetplus.com/images/vesti/198942244.jpg
PRATI GA, ISPOD SVAKOG POSTA NAPIŠE XA XA NE BI LI UPAO U NEKOM BUDUĆEM PROŠIRENJU LISTE

FORUMAŠI NEMOJTE SRDITI BITI XA XA

е што нисам принтовао кад су се џони и агилни договарали на чету да један другоме одабирају... сад ми нико неће веровати

Možda sam se istripovao, pa ako je bio dobronameran savet, onda sam pojeo govno :)

I izvinjavam se.

nisam jer si prekinuo to da radis

ad nekima mora da se crta ko vlada objasnjavanjem
rosoneri
kuzman
ollanik
ombre
pancera
clannad
petar pan pezos
ajax
boxer
pseto88
kbo
los tenor
mabncester
papet master
zyclon
luks
trosarinac
zhajk
roki bilboa
elektricar
grok grok
shomy23
marko
mickey savage
lemaja
milica
mylyca
dzonovan
fejd
dionisyo
dankan ferguson
bushido
deky aod
nash bridzes
riha disident
stevan
radjard kuplung
dzela
tandrcak
leprikon

jesi ti svestan ovih prebolesnih imena,deckitj,ili moram jos neku reakciju da ti shaljem

е што нисам принтовао кад су се џони и агилни договарали на чету да један другоме одабирају

Misliš na ovo?

http://www.dodaj.rs/f/1q/8F/ZNTWRJ3/dzani.jpg

Mogao si i tada u Pejntu da se igraš, možeš i sada, šta te sprečava?

E jebi se Agilni sad sa tim izvini. Sad će ovaj da mi probije glavu kako je hteo da te bije pa se ti usrao i izvinio se. U kurac!

U jebač sad te usrao

Možda sam se istripovao, pa ako je bio dobronameran savet, onda sam pojeo govno :)

I izvinjavam se.

jesi. nego me boleo kurac posle da ti se pravdam kad si me vec napao

Ok

E jebi ga, Bohore. Skapiramo uvek kada se vidimo da se zapravo mn0g0 wolimo.

Stvarno ste smeshni. Mosh misliti nije etichki.
Sad josh i etika postoji na vukajliji a vi jako drzhite do nje. Nemoj me zajebavati

Caro, ja nisam rekao da nije etički nego da to nikad ne bi uradio. Što mora moja etika da se slaže sa bilo čijom?

Ne objavljujem PVT iz zbog mazohističkog pionirsko-komunističkog vaspitanja u detinjstvu koje je u mojoj psihi sublimiralo sve pouke socrealizma u pavlovljevu uslovljenost da je privatno zapravo nešto što nije javno. Eto.

Jedino ponekad objavim sadržaj PVT-a sa Owlmana, ali to je zato jer tamo ostavljam draftove defki.

NEKA SE TUKU NUBARE, BAR JA VISHE NISAM TEMA HA HA
http://images2.kurir.rs/slika-900x608/andrija-era-ojdanic-1408656130-554827.jpg
PALEEM ADIOS

K O D J A V A
O
D
J
A
V
A

Caro, ja nisam rekao da nije etički nego da to nikad ne bi uradio. Što mora moja etika da se slaže sa bilo čijom?

Ne objavljujem PVT iz zbog mazohističkog pionirsko-komunističkog vaspitanja u detinjstvu koje je u mojoj psihi sublimiralo sve pouke socrealizma u pavljovljevu uslovljenost da je privatno zapravo nešto što nije javno. Eto.

Vidiš da se ipak sa nečijom slaže :)

A dobro, s nekim se mora pogoditi isto, ali nije mi to prvenstvena namera. To što se ja slažem sa Agilnim nije uslov za sakrivanje tuđih poruka.

Sada nisam siguran da li si pročitao šta je Cara citirao :)

ау брате, ја стварно не видим што би овакав принт заузимао простор на хард диску, ништа инкримишуће... ко зна шта све имаш кад си чак и ово сачувао

а да сте се договарали стварно по принципу "ја теби - ти мени", јесте, мада кога боли курац више за те одабране и плусеве, сад је 2015.

Sada nisam siguran da li si pročitao šta je Cara citirao :)

Danas je poseban dan, nisam ni sebi sasvim jasan.