Prijava

Brt nazivao je sebe "panijevim vojnikom" sta da pricamo dalje

шта знам, овај еру и није потпуни дауновац чини ми се

Je li moguće da ovakvi retardi kao sto je Boxer obitavaju medju nama na sajtu?

Ovo što kaže Bač. Dođe na čet i normalan je jbg.

kakvo jebanje o cemu pricate decxko

Koliko se na četu može normalan biti

Zato sto je kenjao jebacu da je otkrivao stvari koje je video kao mod i nazivao to jadnim pa bi bilo glupo da radi istu stvar

Upravo to, Pseto. To sam zamerio Jebaču više puta, ali ako je tebi ovo ista stvar kao što pokušavaš da provučeš (a Džoniju se privatno na basketu žališ kako ja imam običaj slično tebi da radim, da uvijeno provociram), onda si ograničen, ili samo željan da me pecneš gde god stigneš. Šta je od to dvoje? Nadam se ovo drugo, ali onda ne prebacuj meni svaki put nakon mog odgovora tebi kako sam uvređen, kada nema osobe na sajtu koja je burnije od tebe manifestovala svoju uvređenost. I to zbog bana.

Ovi PVT-ovi Kiss-a su u rangu onoga kada nekoga banuješ jer ti traži odabranu na PVT, a otkrivanje grupne prepiske moderatora u kojoj si i sam učestvovao, ali selektivno hvataš printskrinove i objavljuješ kako bi bio kul, jeste bezveze, blago rečeno.

Loše je i što ga siluje 14 ljudi ovde koliki god da je govnar ili ne. Bohor sažaljiv je.

Erish nije pokazao ni trunku pokajanja, i ne psotoji razlog zbog chega takve persone treba zhaliti. Glupo je biti sazhaljiv sam po sebi, glupo je i biti bezosećajan, ali erish ochigledno jako dobro apsorbuje sve ovo...umesto da olaksha sebi on trazhi josh. I po prirodi stvari fasuje josh gore. Znachi u njemu je problem.

Inache mislim da erish mozhe da izgura do 16 ljudi, toliko je imao duplih lololo

Agilni
Nije etički, lolo.

Bruce
Nikad ne bi objavio neki PVT.

Stvarno ste smeshni. Mosh misliti nije etichki.
Sad josh i etika postoji na vukajliji a vi jako drzhite do nje. Nemoj me zajebavati

Na cetu mora se ponasa normalno nismo mi forumasi ili daleko bilo komentatori da trpimo svakakve budale

Pozdrav za cet: Kafana

Caro, bio sam ironičan sa ovim da nije etički (uostalom, vidiš u produžetku). Neke stvari se zna ako su privatne, ili ih je iz drugih razloga jadno iznositi. Tužakanje, moljenje za odabrane, organizovano lajkovanje... to je vrlo poželjno izneti na videlo.

Pa dobro Agilni, i ja sam mislio da si bio ironichan ali sam ocekivao da okachish neki smeshan printeech. Poshto nisi okachio prestao sam da mislim da si bio ironichan kao shto kazhesh

pozdrav forumasi nemojte srditi biti
agi kepec lol

Lol Caro za prvi post
Coa uuuu šta ti reko Agilni? Žališ se po basketima? Sta si ti devojčica? :-)

Agilni ne budi gluperda, unapred sam ti rekao da ne objavljujes da ne bi srao sam sebi u usta i da te ne bi neko prozivao zbog toga a posle objasnio zasto sam to rekao. Da sam hteo da te drkam rekao bih da objavis ili bi cutao dok ne objavis pa bi te posle prozivao.

I sa dzonijem ne igram basket a i nisam mu se zalio nego mu rekao da ti kaze da prekines to da radis da ti ne bi picku polomio, kad me vec vuces za jezik

ali sam ocekivao da okachish neki smeshan printeech

Mrzi me, kopirao sam deo.

Coa uuuu šta ti reko Agilni? Žališ se po basketima? Sta si ti devojčica?

E, možda nije bilo baš na basketu, da ne bude da klevetam.

hahahahha, evo ga Erish, doshao je po josh

pozdrav forumasi nemojte srditi biti
http://www.alo.rs/resources/img/15-12-2012/single_news/217853-16.jpg
agi kepec lol

I sa dzonijem ne igram basket a i nisam mu se zalio nego mu rekao da ti kaze da prekines to da radis da ti ne bi picku polomio, kad me vec vuces za jezik

Koji epilog jebote hahahaha