Prijava

Ima li vas koji ste bivši pušači ? Ja već dobrih 10 dina se borim sa pljugama.
Počeo u drugom srednje i nisam prestajao nekih 4 godine i bacim ih nekako al ono lupanje glavom od zid i na kraju se opet vratim.
Onda sam našo onu knjigu jebenu, ne da je kraljevska. I pročitam je i preko nje naučim kako se pjuge bacaju. I uživam kad ih bacim, osećam se do jaja kad ti se polako vraćaju nervni završetci na jeziku. Kad se svako sledeće jutro budiš sa manjom količinom govana u ustima. Kad krv počne da ti se vraća u noge i kad te glava manje boli. I bude mi do jaja ta borba. I kad ih na kraju pobedim i uživam što ne trošim pola plate na govna napijem se i ili kao aj daj ko ga jebe jednom se živi. Najgore što sam posle svakog bacanja pljuga i vraćanja povećavao broj cigara tako da sam došao do faze da purnjam dvije kutije dnevno. Što mu dodje nekih 150 eura mesečno.

Sad sam ih ope bacio i ako im se opet vratim propašću ko žeton.
Ima li odje bivših pušača i kako im ide ?

A gde si ih bacio? Xe xe

Nisu mi jasni ljudi kojima cigarete stvaraju zavisnost. (bez uvrede, generalno pričam)
Zapalim s vremena na vreme, kao da čujem stope, jednu-dve, paklu, nebitno, par puta mesečno, ali nikad nisam krizirao ili se tresao ili šta sve već rade ljudi. Cukić su cigarete.

Jako smor priča. Sad treba da dođe vas deset likova što ostavljate cigare i da kačite jedan drugom motivacione citate IZDRŽI, BAKA MOJ, KAD MISLIŠ DA JE NAJCRNJE, SKUPI MUDA, GLEDAJ U BUDUĆNOST, BORI SE I VERUJ U SEBE, IMAŠ SNAGE!

Ja nisam zapalio cigaru pa ima barem 5min

I ja volim da pijem i nisu mi jasni ljudi koji su zavisni od alkohola i kako neko može da bude od njih zavisan.
Ne znam kako je kod tebe, verovatno si onaj povremeni pušač ali može i tebi da se desi da te pljuge kupuješ sve češće i češće i na kraju skontaš da su stalno uz tebe što te čini ovisnikom. Gle, ak se možeš kontorlirat svaka čast, ne.

A sto brate ostavljas cigare, do jaja su

Jako smor priča. Sad treba da dođe vas deset likova što ostavljate cigare i da kačite jedan drugom motivacione citate IZDRŽI, BAKA MOJ, KAD MISLIŠ DA JE NAJCRNJE, SKUPI MUDA, GLEDAJ U BUDUĆNOST, BORI SE I VERUJ U SEBE, IMAŠ SNAGE!

OK zaobidji je.

Nije mi to bio cilj nego da malo prodiskutujem o tome, ne treba meni niko da mi postavlja motivacione poruke.

A sto brate ostavljas cigare, do jaja su

Jesu kurac, ja sam ih uvek mrzio i kad sam pušio i kad nisam.

Mrzis cigare a ne mozes da ih ostavis? Zanimljivo.

hocu da se setis ove scene svaki put kada ti ovakva tema padne na um ili kada ti neko ponudi cigaru

seti se da vilsir pusi i zato je kurcina teska, volkot decko bori se protiv povreda, ne pusi i eno juce dominira, samo se toga seti

Jesu kurac, ja sam ih uvek mrzio i kad sam pušio i kad nisam.

Е, ово мени није јасно, ја макар не пушим пошто су ми моји згадили цигарштине за цео живот. 10 година сам џибрео на цигаре као клинац док нису баталили. Наравно ћале опет почео после 7-8 година апстиненције, ал јебига, воли човек.

Ma ta spika mrzim ih ali pusim je tako "ja mog muza mrzim on mene bije i psihicki me maltretira doduse dobro me jebe ali seljacina je a ja ne mogu da ga ostavim"

Nema šta tu da bude nejasno ili zanimljivo. Brate to je droga. I cigara ima efekat kad ti nikotin udara u mozak nakon recimo 10 sati apstinencije. To jest kad se podmiriš sa dozom. Al kad pušiš jednu za drugom ili nakon 20 minuta nebitno, tad više pušiš jer si kreten i forsiraš radi dosade, koncetracije, opuštanja, stresa ili čega već. Tad ne možeš da voliš cigare.

Armine nemoj misliti da ja sad prolazim kroz neku totrturu jer sam ih bacio. Ja uživam u bacanju cigara i u borbi sa zavisnosšću. Problem je (ono što me nervira) što posle pola godine kad bi se reklo da sam raskrstio sa tim ja zapalim jednu i kroz par dana se vratim na kutiju i po dnevno, sad već 2.

zajebavam se malo ja, ali u sustini sve je do tebe, ne moze ti niko ovde pomoci ne znam ni ja kako... znam da je tesko izadjes cirka se puse svi, vuce te, ali tad jednostavno moras da kazes ne i to je to, jednom dvaput i posle je sve lakse odbiti..

al ne ozb ne samo za ovu situaciju nego za mnoge, seti se don korleonea

Brate da ih ne volis ili da ti se ne svidja osecaj pusenja cigare ti ne bi nikad zapalio

Aj ti meni reci šta ima tu da ti se svidja u jebenim govnima ?
Smrdim ko kanta za smeće, pištim ko balon kad dišem, kašljem, sjebem zube, glava boli, noge su mi konstatno hladne. Plus jošt trošim nečiju plate da bi to sve radio. I taj ćeif je kurčina. Ćeif bi mi bio sad da je zapalim i lupila bi ko vutra jer nemam nikotina u krvi pa bi me ošamutilo. A pušiti jednu za drugom nije ćeif.

Jedini razlog što pušiš je što si zavistan, ništa drugo.

Vidis koliko si ih napljuvao a pusis i dalje. Ljubav. Peti element. Volis ih.