Prijava

I jos plus se napijes posle 6 meseci i zapalis. Tako i oni koji nikad ne prebole ribu neku pa je zovu pijani u 3 ujutru. Vole je jbg kao i ti cigare

Pomalo je dobrih stvari u životu kao što su cigare.
Mojne ostavljaš
Izdrži do kraja

Pljuge do jaja su. Istina, imam dosta para pa mi to nije problem ali i juče sam igrao veliki fudbal sa ozbiljnom ekipom i neki lik što je dao gol makazicama Olimpijakosu i snage imam. Jbg svako je različit

A šta ćeš da radiš kad baciš pljuge, posle taslačine, tj. seksa? Da pojedeš roki-bombonu?
Mislim, zamisli stvarno, posegneš za paklom, kad tamo umesto cigara, stavio si pitu od višanja ili ne znam, bonžitu i onda onako otkineš pola i kažeš: "fak jea, doošo, oćeš pola zaze ti?"

Ovo sto kažu box i pseto. A ja mislim da bih mogao vez cigara al jednostavno ne želim da prestanem jer volim. A i kada sam prestao na mesec dana čisto da vidim dal mogu batalio sam kafu da pijem a nista lepše nego ujutru kafa i 2-3 cigare. A jedino kad ne bih mogao bez cigara jeste kad pijem, tako da bih morao i alkohol da batalim i kafu ako bih hteo da ostavim cigare a to je vec prevelika cena. A i nemam ni malo zelju da batalim jer cigare jebu!!!
Tako, moj drugar pušio covek 10 godina i samo jedno jutro ustao i rekao: "ima da pušim jos vise nego do sad!" True story

A šta ćeš da radiš kad baciš pljuge, posle taslačine, tj. seksa?

Па да попуши курац партенру. Лоло

Елем, ИЗДРЖИ АНЂЕЛЕ, УЗ ТЕБЕ СМО!

Je li ko kad napisao izmisljena prica na kraju teksta? Ove istinite su nekako prevazidjene.

gotivim pljuge jako,przim preterano ljuto,mislim da je to zato sto moram nesto radim sa rukom stalno igra veliku ulogu,ne mogu ruku da drzim mirno nikad uvek se nesto cesem,drkam dzepove,upaljac,zidove...

gotivim pljuge jako,przim preterano ljuto,mislim da je to zato sto moram nesto radim sa rukom stalno igra veliku ulogu

jao, brate, ovo je priča svake škart klinke koja objašnjava zašto je propušila s četrnaest godina

Džepni bilijar mi je uštedeo dosad oko sedam hiljada evra za cigare

ae ne seri,boli me kurac za objasnjavanje klinki ili da se pravdam zasto pusim pa kao objasnjavam,nego samo kazem kako jeste

A i, sanšajne, šta ćeš da uradiš a tih 150 evra što uštediš? Da kupiš kola, pa da se zakucaš negde? Ili da se oženiš?!
Uostalom, dobro poznato je 9 razloga zašto su cigare bolje od žena:
1) Jeftinije su
2) Lakše se napale
3) Vitkije su
4) Ne seru ti kad poželiš drugu
5) Legalno je gaziti ih
6) manje smrde
7) ne znam bilo je još 3, Ivan Ivanović bi se setio ili Jova

KAKO VAS NIJE SRAMOTA?

ПУШАЧИ СМРДЕ НА ГАРЕЖ

imam trauma dosta pa stalno drkam ruku ahah

Za svaku pljugu u paklici po jedno sunašce da ti se osmehne :)

Ljubomorni ste što sam ja bacio pljuge a vi ne možete jer ste narkomančine smrdljive!!

:pederski smajli:

ako bacate pljuge bacite ih kod mene XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXA