Prijava

ostavio bi pljuge kad bi nasao neku zamenu za pljuge...nesto sto ide uz i posle svega kao pljuga...sto ima taj efekat ko sto pljuga ima...buksne przim svaki dan...al opet ne mogu da zamene pljuge,jer kao i posle svega i posle buksne fino legne pljuga xd
grizem ona sranja od hemijske

ollanik

ostavio bi pljuge kad bi nasao neku zamenu za pljuge...nesto sto ide uz i posle svega kao pljuga...

Probaj da pereš ruke pre i posle svega. :DD
Pre i posle svega treba ruke prati, nemoj da te na to opominje mati. :D

ladno smo drugi
bio sam ubeđen da smo prvi
pffff

kakav post :D

Inace... pusim jedno 10tak godina i dva puta sam prestajao. Prvi put sam onako na suvo kao, samokontrola... pa sam sebe nagradjivao pljugom na kraju dana. Nisam pusio jedno 2 meseca tad. Drugi put sam prosle ili pretprosle godine. Kaze mi cura da imaju u apoteci neke tablete, pa kao ocu li da probam. I ja reko ajde. Donela ona to kuci, a meni se ne prestaje. I posle jedno mesec dana ona pocne da mi kenja sto je donela i sto stoji. Ja popizdim i krenem tu neku terapiju u fazonu -"kurac ce mi to pomoci", jos plus namerno uzmem i pusim iz inata. Medjutim, ta hemudza mi pomogne. Negde peti dan krene glavudza da me tako boli, kao nikad do tad u zivotu. Da odseces glavu... kad me proslo posle dan ipo, reko.... teraj u kurac i tablete i cigare i sve..Nisam pusio 4 meseca... zadovoljavao sam se sa dzojusom u to vreme.. i onda poceo da varim ko konj...svaki dan bar jedan.... al nikad nisam kupio cigare, nego uzimao ljudima cisto da smotam... posle me ona zajebala jer je pasivni pusac pa je polako imala u steku neke kutije pa sam to ja provalio i jebiga...onda sam opet probao sa tim tabletama al vise resen nego prvi put sto sam bio... al kita, stukao sam celu kutiju i pusio normalno...sad umem da scepam i po 2 pakle..
EDIT: Imao sam foru da kupujem fishermans friend bombone...to mi bilo posle skuplje nego cigare

Ја сам их остављао (а писао сам о томе већ негде) једно 3 пута, и сваки пут им се враћао кад сам био у кафани. Први пут након можда годину дана пушења, на месец дана, због опкладе, тад и није било нешто страшно бацити. Само сам избацио све активности које ми и иначе иду уз цигару, дакле кладионица, кафана, роштиљи с друштвом, турска кафа, седење у граду на кафи, гледање фудбала, секса није билололо, ок, дакле све због чега човек иначе живи. И само појачана физичка активност првих 10-ак дана, да не мислим на цигаре. Кризни период је 6 сати после последње цигаре, следеће јутро, и можда 4.-5. дан након остављања. И од тих месец дана, првих 10 сам увек имао паклицу уз себе, ако баш пукнем да запалим, ал' нисам. И увек нешто у рукама, кашичица пластична, хемијска, упаљач, шта било. Након тога ми падне на памет да не морам више да палим, одем у кафану и јбг, 'ајмо јово наново.

Други пут заглавим на пулмологији од неке упале плућа, онај доктор тад викао астма, каква астма у 21-22 године први пут, курац мало, немач појма. Углавном, лежао тамо 3 дана, људи спавају с апаратима за дисање, ујутру се буди, скида оно говно и вади пљуге из џепа. Свако мало неко рикне од ракчине тамо. Много гадна ствар, усрао сам се, нисам палио бар два и по месеца (изузимајући нову годину, ал' само то вече запалио пешес цигара), и ко год 'оће да их остави трајно треба тамо да бане на по једну ноћ сваких шес' месеци. Поч'о опет у кафани, терао неки инат, иако ме није вукло као кад сам им се први пут вратио.

Трећи пут ми само дунуло да бих могао, кренуо на неко трчање па ме кочила плућа јако, постепено их смањио на 4-5 дневно, после скроз, додуше тад на 15 дана, после се вратио на паклу дневно, стандардно.

Сад сам на 15 дневно можда, фазон две пакле у три дана. И једини начин је да се оде на грудно, да се човек испрепада к'о бесан. Мада опет, и они лекари специјалисти тамо чаде к'о бесни, а свако мало им неко одапне.
Волим их, испустим душу у првих 15 минута да л' баскета, бициклирања, трчања, али брате пљуга је пљуга.

П.С. Пљуга после секса је прецењена. Ништа ми боља није од пљуге коју запалим након 2 сата непаљења, с оном јутарњом je неупоредиво.

u radovicma ima mnogo rusa

sunshine

Ima li vas koji ste bivši pušači ? Ja već dobrih 10 dina se borim sa pljugama.
Počeo u drugom srednje i nisam prestajao nekih 4 godine i bacim ih nekako al ono lupanje glavom od zid i na kraju se opet vratim.
Onda sam našo onu knjigu jebenu, ne da je kraljevska. I pročitam je i preko nje naučim kako se pjuge bacaju. I uživam kad ih bacim, osećam se do jaja kad ti se polako vraćaju nervni završetci na jeziku. Kad se svako sledeće jutro budiš sa manjom količinom govana u ustima. Kad krv počne da ti se vraća u noge i kad te glava manje boli. I bude mi do jaja ta borba. I kad ih na kraju pobedim i uživam što ne trošim pola plate na govna napijem se i ili kao aj daj ko ga jebe jednom se živi. Najgore što sam posle svakog bacanja pljuga i vraćanja povećavao broj cigara tako da sam došao do faze da purnjam dvije kutije dnevno. Što mu dodje nekih 150 eura mesečno.

Sad sam ih ope bacio i ako im se opet vratim propašću ko žeton.
Ima li odje bivših pušača i kako im ide ?

predji na neke bolje cigare

Uzeh da pročitam onu knjigu što neko reče ovde. Zanima me baš šta piše. Do pola sam stigao

Ne znam oće li ti jedna knjiga biti dovoljna da ostaviš cigare, mislim da je naučno dokazano da barem tri komada moraš da pređeš

edit:

Onda sam našo onu knjigu jebenu, ne da je kraljevska. I pročitam je i preko nje naučim kako se pjuge bacaju.

ahahahahahah

Ma neću da bacam, nego me zanima šta jedu govna.