Prijava

Brate, ako bacate pljuge, dajte ih i meni, nemam više :D

ali može i tebi da se desi da te pljuge kupuješ sve češće i češće i na kraju skontaš da su stalno uz tebe što te čini ovisnikom.

To se upravo meni desilo. Pre manje od godinu dana pakla mi je trajala dva do četiri dana u proseku, nekad pet, mada dok sam pio u društvu ljuštio sam jednu za veče. Tada sam mislio da nisam zavisnik i da mogu da prestanem kad hoću...
..al sad već ne mogu da se kontrolišem, ode pakla dnevno. čekam bus - aj da zapalim jednu, dok se uspnem uz ulicu aj još jednu, posle jela - retko jedna, češće dve. Pre teretane jedna, posle teretane dve. ''brate imaš pljugu?'' - tako mi po pakli ode jedna do dve. Operem zube pred spavanje - banem do kuhinje na još jednu. Jebemumater.

Moj rođa težak zavisnik od pljuga, prvu zapalio u petom osnovne, ima dug staž, po paklu do dve dnevno - prešao na elektronsku cigaretu. Priča se da je štetna i sve to, i u početku je kombinovao sa pljugama, al' on se kune da mu to pomaže... Verovatno ništa neće biti od toga, al' ko zna, možda zaista batali, ili bar ostane da sisa to elektronsko sokoćalo s vremena na vreme...

Ne loži se sanšajn da prestaćeš, par dana pauze i posle nadoknadis.
Ja od kraja 7 razreda krenuo sam imao sam pauzu od 6 meseci jednu dok sam imao leukemiju i posle kad sam preležao nastavio sve normalno

Љуборне дусхе могу да пусхе.

pljuge neću baciti nikad, ne nameravam. nemam od čega drugog da umrem na vreme. svaki dan gledam stogodišnjake kako pišaju i seru u pelene, sve dugovečni nepušači. ako cepam paklu dnevno, skončaću do šezdesete...

i ja hocu da batalim pljuge. ako neko zna nacin nek pusti poruku u pvt. inace na pljuge moja porodica potrosi oko 30k mesecno lol

Лол брт, па шта ви радите, јел их једете или пушите, шта ?

Пушачи говна највећа. Поцркали сви

MRŠ PIČKA TI MATERINA

Ako predjete sa pljugi na kurac ne samo da ćete uštedeti nego ćete i zaraditi xD

JEBEMO I TEBI MAIKU. NEK ONA PREĐE GARANT PUSI

jedi govna, prištevac...

Rak brzo dolazi boxere....

Fudbal u Italiji je propao kad je zabranjeno pusenje pored terena, mislite o tome.
http://media.balls.ie/uploads/2014/03/lippi.jpg

Ovi nepušači su teški pušači kurca. A najgori su oni preobraćeni, sto su pušili pa batalili i posle seru ljudima koji puše. Kome smetaju cigare nek izadje napolje.

vaistinu, svi su u fazonu : omg, ne, ugusicu se :(((( pls stahp

Boxer
Rem jeri duvaniš?

Nikad. Alkoholizam ftnj.