Prijava

Ову тему сам отворио како би што више људи са сајта послало ПВТ подршке нашој чланици Anne La Moon (http://vukajlija.com/recnik/autori/15700) ,
која је прошле недеље оперисана;операција,нажалост,није добро прошла и она је сад у коми,са малим шансама да се опорави.У њено име,преко њеног профила на Вукајлији,већ се јављала њена другарица Александра,али је рекла да је то некако недовољно.
Преко ове теме молим све ауторе(и који је познају и који је не познају)
да на њен профил макар пошаљу пригодан ПВТ подршке.
И молим вас,ову тему схватите веома озбиљно.
(п.с.хвала Кајзену што ми је дозволио да отворим ову тему)

Zar ona nije operisana 31.12. negde oko 6 sati uvece?
p.s. Ono ja bi pisala al mi greota sto znam da nece sad moci da procita.

Jana>
Јесте,али је после морала поново на операцију...И то се,онда,искомпликовало...

Црњак бре, мени исто тако другарица из гимназије морала на операцију, а на крају закључили да не могу да је оперишу због дијабетеса (она на срећу није пала у кому ал' било замало)
Дај да се опорави без проблема, па да буде све у реду.

Господе Боже... А је л' се зна због чега је оперисана?

Др Јанковић, zar nije bolje da napišemo pa da joj neko prenese....PVT je lična stvar, sada svi mislimo u istom pravcu. Evo....ako se i drugi slažu.

Draga Ana,
želim ti da se što pre probudiš, osloniš na svoje noge, dovatiš svoj život u ruke i nastaviš gde si stala.
Ljubim te
Majav

Не знам тачно,али знам да је и раније имала сличне операције.

Majav-Није лоша идеја,већ сам рекао да њена другарица посећује сајт у њено име,па ћу је обавестити.

jebo te sta je bilo s njom, ima bas dobre definicije nadam se da ce brzo da se oporavi. :(

Ja sam Aleksandra, Annina drugarica, i hvala vam svima, hvala vam najlepse, nemate pojma koliko mi ovo znaci. Divni ste, svi. Dr Jankovic, hvala ti beskrajno ti hvala. Nadam se da ce se probuditi, a cim se probudi tebi prvom javljam.

Hvala svima, nemate pojma koliko ovo znaci meni, Anninoj porodici i Anninim prijateljima. Aleksandra, Annina drugarica.

Oporavi se brzo!

Anne i ja ti želim brz oporavak i sve najbolje. I da nam i dalje ulepšavaš sajt svojim prisustvom.

Nadam se da će sve biti u redu. Sve najbolje, Anne.

Zelim ti brz oporavak uz Bozju pomoc!

AJDE TRGNI SE,MOZES TI TO,MORAS BITI JAKA,SVE OD TEBE ZAVISI I TVOJE VOLJE ZA ZIVOTOM!!!

Strasno,pretpostavljam da je mladja osoba.Koliko ona ima godina i od cega je operisana?

Ne daj se, Anne, izdrzi!