Prijava

Straso aj menjamo se za Bibliju, sta oces?

immmam duplikattte!
nema badava

Neko je ovde tražio Karela Čapeka, to imam...
Imam i Spinozu, samo da ga iskopam odnekud.

Inače, kome god da trebaju knjige, samo kažite, veliki sam knjigofil i imam čitavu biblioteku kod sebe.

imam ja knigu iz engleskog ako nekome treba za treću godinu

Ja sam tražio Čapeka.
Šta imaš od njega i šta tražiš za njega?

Imam Rat ljudi i daždevnjaka i Belu nemoć (ali nju moram da potražim, ona mi nije u Beogradu). Šta ti nudiš?

Ja sam tražio Čapeka.
Šta imaš od njega i šta tražiš za njega?

novac. pa, imam jedno 10ak kniga, koji te naslovi konkretno interesuju?
mislim da se jedna od njih zove čapekova knjiga ili tako nešto? to mi je sve u podrumu ne mogu sad da idem da iščitavam naslove, ali imam ih sigurno preko 5 + belu nemoć. ako me pitaš za stanje, biću iskren, tumaraju tuda pacovi ja sam vršio deratizaciju ali su se opet nakotili majku im jebem, ta vrsta kao da nema šta da radi sem da se prca i mene da prca i ostavlja govnjive tragove po objektima, srećom pa su ko klikeri al opett
mislim te knjige što ja imam su pokrivene naravno :) i stoje u putničkoj torbi tako da je ne moguće da su došle u kontakt sa poganim glodarima, uslkikaću ti ako hoćeš kako izgleda to sve pa se dogovramo. ja sam iz zemuna, gde si ti stacioniran i da li ti reon zelenjaka odgovara, u principu cim mi je da putujem dalje od toga

jeste realni preko vuke da dilujete knjige
da li je ovo neka skrivena kamera? da li se vi šalite? šta je u pitanju?

Nadao sam se da neko ima Apokrifne priče. Imam te dvije. U suštini nudio bih od Dostojevskog Karamazove, Zle duhe (ili kako već kad se promulja kroz padeže) i priče iz Podzemlja. Imam i Gogolja sa skupom priča i Mrtvim dušama. Mogao bih da ponudim i Waltera Milera sa A canticle for Leibowitz, ali je to na engleskom. I da, sabrana djela od Poa

Treba mi Čovek bez svojstva (Muzil), Abadon anđeo uništenja (Sabato), Samostalni ljudi (Laksnes), Plodovi zemlje (Hamsun, ali starije izdanje), Na mermernim liticama (Jinger), Strah u poznoj Vizantiji (Radić), Zapisi Maltea Lauridsa Brigea (Rilke)... da ne bih krao iz biblioteke, ako je neko spreman da bude velikodušan tu sam.

,,Ako neko nije spreman da da život za Jugoslaviju, neka odmah istupi da ga ja lično ubijem''

Imam "Covek bez svojsta" od Muzila i Zapise od Rilkea, meni treba od Flobera (Novembar) knjigu koju zelim da imam za sebe, ali nemerem da nadjem na ulici da kupim, steta. I "rimljanka" od Moravije.

U jebote, al tebi treba svašta nešto... Pola od ovih knjiga nikome ne bih dao pa i da imam duplikate.

Imam dva kompleta sabranih Lorkinih dela, Narodna knjiga, '74, pa bih jedan uvalio. Ima neko nešto za menjažu?

Od sabranih djela imam samo Seseljava :D

E, jbg... A ne bih ni očekivao da se rastaneš od takvog blaga :) Ma može i nešto drugo, u otprilike toj vrednosti, ne mora komplet da bude u pitanju.

A imam samo komplete od Sartra i Solohova, koje, naravno, ne bih davao.
U otprilike toj vrijednosti? Tri duluma zemlje :D Ne znam, imam dva toma Prvobitne poezije...
EDIT: TJ, zove se "Antologija prvobitne poezije"

Hmmmmm... Ne. Lorka je ipak to.

Na linku koji sam ostavio imaš i Šešeljeva sabrana dela. :D

Imam knjigu 1000 zasto 1000 zato i bibliju za decu neku, lektira za osnovnu skolu imam isto pun kurac to bih menjao za bilo šta

ja sam vas provalio, ovo je samo paravan....dilujete drogu sve pricate u siframa
ko je jos lud da u zivotu procita 300 knjiga itd, 300 knjiga je 300 grama droge

a i ovi naslovi kao ''bela nemoc'' itd jasno asocira na drogu
i lepo ovaj kaze u postu kad ga onaj pita sta trazis u zamenu za 10 knjiga (10 grama), ovaj odgovara ''pa novac''...kao menjanje knjiga, da naravno...