Prijava

November imam duplikat. Sto se tice mojih zelja bilo bi lepo da Neko zeli da pristupi menjazi, ali svakako su u narednih dva meseca te knjige moje, jer sam nasao prodavce, secikese. Valdemar mislim da je svima jasno da ove knjige Niko ne bi dao bez krvave borbe... Ja inace nemam knjiga za menjazu, ali ako budem imao opet ce biti tesko da pristupim tom cinu. Primera radi za komplet Marinkovica, komplet Dzojsa, Berlin Alexanderplatz, Radecki mars, O junacima I grobovima, Limeni dobos, Strah na zapadu, Kuran, Jingerovog Radnika, Brehtovu dijalektiku teatra, Mariju Cudinu I pomenute zelje kada budem posedovao pucam u glavu... Itd.

Provalio nas je Pezos, gotovo, brišite pre nego što neko printskrinuje i pošalje Kuriru.

ja bih dao V od tomasa pincona, nova knjiga poceo sam da je citam ali mi se bas ne svidja njegov stil pisanja..jeste on dobar pisac i sve to ali jednostavno nije po momm ukusu..treba mi knjiga limeni dobos..mislim da je to fer razmena

Elzeard, Abadon mi slucajno otisao brodom za Ameriku, i danas krstari.. Ali imam Laksnesa, ne pitaj kako sam dosao do njega. Staro izdanje, novih tesko i da ima, obe knjige ocuvane. Sta nudis man?

Nije tesko naci O junacima i grobovima, setili se da istampaju pre dve godine par hiljada. I Limeni dobos je aktuelan, sve imam.. :)

Ajmo ljudi, Kavabata - Zvuk planine, treba mi i Zavera budala, prijevod Kurana imam, hmm..Seticu se vec sta mi jos treba. Imam i Maslacak od Borherta ali to ne mogu da stavim na menjazu, ta knjiga je dozivela neverovatno burna putesestvija.

I kakav je Rat ljudi i dazdevnjaka?

Melkijades, nemoj Zaveru budala, takvu ulančanu kompoziciju video sam samo u Ilijadi, sad sam negde na tristotoj strani, smrtno dosadno. Mislim da imam Kuran, šta bi dao u zamenu za to?

A, ne... Imaš Kuran, greška...

Treba mi Čovek bez svojstva (Muzil), Abadon anđeo uništenja (Sabato), Plodovi zemlje (Hamsun, ali starije izdanje), Na mermernim liticama (Jinger), Strah u poznoj Vizantiji (Radić), Zapisi Maltea Lauridsa Brigea (Rilke)...

Lista trenutnih zelja se smanjila, Laksnes pronađen za 650 din. Ko ima nešto od ovih naslova neka izvoli. a ja ću se potrudit da uletim sa adekvatnom zamenom.

Hvala Vald, delovalo mi je zanimljivije..Treba mi i Autostoperski vodic, to sam zaboravio.

Das upišem...
Ne znam još šta imam, a šta sam imala, pogledaću sjutra pa pišem. Jedino što sam sigurna je da imam ,,Tesla, portret među maskama'' Vladimir Pištalo, dobijam u proseku 2 knjige godišnje, rodbina mi je vrlo kreativna, kad sakupim dvajes, a kontam da ću uskoro, silovaću ih njima. I Biblije isto imam sačuvaj bože kol'ko, štaš, trudili se ljudi da me preobrate. Vald, oš deset Biblija za Kuran? lolo

http://www.limundo.com/kupovina/Knjige/Beletristika/Strani-pisci/G-E-J-basne-iz-1964-IZUZETNO-RETKO/36809609
evo ako nekom treba

Ukoliko imate prijatelje ili ste sami GEJ, ova knjiga će Vam oraspoložiti život. Nama je u potpunosti nepotrebna.
GEJ BASNE

Kompletna knjigografija Charlesa Bukowskog i Upitaj Prah od Fantea. Ne bih menjao to za suvo zlato