Prijava

Dragica-cobanica, plela pape i dzempere,a sad od nasih para ide svuda sa tomom mamu joj jebem

Zasto ljudi zale jovanku? I sta je ona postigla u zivotu pa da se postuje (ne racunam nabijanje na kurac 30 godina starijeg dede)

Što si ljubomoran, Rasni, što ti nisi unovčio pičku?

Valjda narod ima sklonost da kaže: Ma dobar je on (Vučić, Tito, Sloba, Dušan, Drašković), nego ga lažu i vuku za nos, a koga će okriviti nego ženu? Ima mnogo muškaraca kojima žene i jesu stalno krive za nešto. Zašto ne bi i za politiku?

Imam stan u srbiji poyy

Nisam rekao da su zene kurve nego da su zene zlo i stojim iza toga.

ok. Zasto?

Žene na vlasti su neophodne, supruge ne.

Ja nikada ne bi glasala za muskarca koji nije ozenjen ili za zenu bez muza, nekako mi se cine ti samci isfrustrirano. Da ne upotrebim neki gori izraz. Ljudi bez dece ne misle o dalekoj buducnosti. Jer sa njima sve staje. Muskarci bez sinova cesto kazu za svoj imetak - sve ce mi to zetovi raspickati. Mislim da mora supruga.

Mlada Partizanka se zalaže za poštovanje prava žena i njihovu inkluziju u sve društvene sfere, a ne poštuje žene koje se odluče da nemaju decu. Sad bi je Biljana Srbljanović ispušavala do bola.

tako i moja baba razmislja.muskarac mora biti ozenjen nekom koja je sposobna mu izrod 16oro dece,a zena da nadje nekog ko je bio u ratu i ima njive.

To je aksiom.

Ja nikad ne bih glasao za zenu bilo kakvu jer na vlasti bi TREBALO da su uravnotezene licnosti

Partizanka, post ti je jezivo nabijen diskriminacijom. Žena koja nema decu nije kompletna? Naježih se od gluposti koju si izvalila bez da razmisliš o razlozima njenog neispunjavanja biološke svrhe. Ako se nije udala treba da ide u manastir, ne sme da pravi karijeru? Užas.

Hehe, a muškarac mora da odsluži vojsku i da može da ičupa biku rep,i da njegovi daju miraz deset ektara zemlje.
Nemoj tako, Partizanko.

Zamisli glupaca polomi nokat i objavi rat sudanu

U suštini, Partizanka i Pseto su veoma sličnih stavova.

ljudi bez dece ne razmisljalju o dalekoj buducnosti.sednu i crknu.

Nisam to rekla Miki.
Pitam samo zasto. Nikada se ne bi bavila ni politikom ni nekim oblikom vlasti. Niti me to zanima. A iskreno uzivam i u deci i u kuhinji i u basti. E sad da moja jaca polovina odluci da se bavi takvim poslom( nadam se da se to nikad nece dogoditi). Imam li prava da mu kazem NEMOJ? Ipak je to njegov zivot. A obecala sam i u dobru i u zlu.

VUCHICA21 bi bila sjajna prva dama, voli svog muzha i ima papagaja

Pa ja se sa njom slazem za ovo radjanje samo se ne slazem da bi za njih uopste trebalo da se glasa

Мене једно занима.
Код нас је Драгица Николић као жена предсеника прва дама Србије.
Али ако је Колинда Китаровић прва дама Хрватске, шта је онда њен муж?

Fendere ta tema je vec bila. Nisam siguran sta su ustanovili ali ako mene pitas njen muz je kilava kurcina