Prijava

Pa ja sam rekao dama po tvojim standardima, za mene je slabo koja dama. Osim maye naravno ona je dama majka kraljica

Ova tvoja maya verovatno spava sa tajkunima za pare, ili će to vremenom. I ima jedan ipsilon više u imenu.
Ma folira se riba, a ti me pališ.

Da be bude zabune, dama ne u smislu engleske Lady. Mislim da su oni lepo definisalia sta to podrazumeva. Ovde pricamo o titilu koji imaju na osnovu funkcije supruga. Dakle zena od bilo kakvog "vladara" kralja, kneza, premijera, marsala itd. Nesto kao gospodja ministarka.

Ne bi da vredjam nacionalna osećanja ali Ceca to nije po vise osnova. Prvo udova je, drugo njen pokojni suprug nije imao zvanicnu funkciju, trece nema ni jedan od masthev atributa Lady. Da vidimo Dragicu. Direktor je stavio nekoliko interesantnih, duhovitih opaski na racun iste. Miri je zamerano sto vodi politiku - Dragica to ne radi. Ruzici sto je sticala materijalna dobra, ali je bila obrazovana i ugladjena ova je negde tu smesna u oba pokusaja.
Evo konkretnog pitanja. Sta supruga poglavara Srba treba da radi i kako da se ponasa tj sta ne? Kako treba da izgleda (fizicki, obrazovno, duhovno...)?

Politika je kurva.
Sledi da bi se bavio istom treba da budeš još veća kurva.
Sledi da žena koja te gleda i sluša dok ti lažeš, varaš i obmanjuješ sve oko sebe, dok se ti bavis politikom je kurvetina najgore vrste.

Ova tvoja maya verovatno spava sa tajkunima za pare, ili će to vremenom. I ima jedan ipsilon više u imenu.
Ma folira se riba, a ti me pališ.

Lozim se na nju bre brate sta ti nije jasno

njen pokojni suprug nije imao zvanicnu funkciju

kako bre nije imo
bio je KOMANDANT

Evo konkretnog pitanja. Sta supruga poglavara Srba treba da radi i kako da se ponasa tj sta ne? Kako treba da izgleda (fizicki, obrazovno, duhovno...)?

Treba da radi isto sto i svaka zena-da se mane zajebancije i kuva rucak, cuva decu i visi po salonima lepote.

Recimo Ružica bi mogla da rasproda nešto od imovine i zbrine jedno 50 do 150 porodica.
Isto tako i Dragica, ovaj fond sto ima da uradi nešto konkretno sa tih 6, 7 milja.
Mogli bi i da nam uplate nesto para na račun ovaj kod mocarta pa da imamo za neke singliće.
Tako neke humanitarne stvari.
Kad ne bi bile kurve jel da.

njen pokojni suprug nije imao zvanicnu funkciju

ako bohor ovo vidi bice krvoprolica

CITAMogli bi i da nam uplate nesto para na račun ovaj kod mocarta pa da imamo za neke singliće. TATIC
mogla kurva svima da nam uplati po evro, dva u mocartu na zvezdu 1-2 i 7+ imali bi svi sa se useremo kvalitetno po jednom

Sta supruga poglavara Srba treba da radi i kako da se ponasa tj sta ne? Kako treba da izgleda (fizicki, obrazovno, duhovno...)?

Mislim ništa, samo da se ne meša u politiku, i živi svoj život, a da se sklanja od javnosti, jer nije svojom zaslugom u žiži interesovanja medija, već zato što je nečija žena. Što i nije neka zasluga, jer to je isto kao kad bi moja žena bila direktorka škole, pa ja nešto pokušavao u toj školi da utičem i mutim samo zato što sam njen muž. A ako hoće da se meša u politiku, neka se aktivira politički, kandiduje, neka bude političarka. To danas nije problem. Eto npr. Hilari Klinton, bila je "prva dama", sad hoće da zameni Obamu na sledećim izborima. Iskren pristup, otvorene karte. Bez obzira što ona konkretno nije ličnost za to.