Prijava

http://vukajlija.com/forum/teme/67531-prva-dama-u-srbiji?strana=6#post_3261747

moja masina objasnjava,a matrix je guvno dizajnirano za AKCIONI film sa dzudoom i pucacinama...
i vezano za ovo,vanzemaljci bi dosli u miru...zasto?...zasto sto civilizacija sto je naprednija sve je mirnija...ne trebaju nasilje i robove...sta moze covek da uradi za njih sto ne mogu njihova preljuta tehnologija
tretirali bi nas ko one ribice sto nadjes u nekom njihovom steku u moru...ignor i bol u kurcu totalni...tj ubelezili bi nas eto kao novu vrstu koja dominira svojom planetom u svojoj enciklopediji i to je to...ali ta dominacija za njih je ravna nasem gledanju na dominaciju ribica u odnosu na planktone i alge u nekom grebenu

zasto sto civilizacija sto je naprednija sve je mirnija

Ako je tehnološki naprednija, ne mora da znači da je mirnija. Gledaj šta su Evropljani napravili po svetu, pljačkajući resurse svuda. Gledaj nadmoć nemačke filozofije i muzike, i njihove ratne mašinerije, pa šta su učinili. Atina je bila razvijenija i kulturnija od celog grčkog sveta, nije joj to smetalo da potčinjava i čak ruši druge gradove-države. Čak i zemaljski događaji demantuju da je razvijenija civilizacija i mirnija. A ko može šta znati o vanzemaljcima? Možda očajnički moraju da se sele, a Zemlja im odgovara, možda im trebaju naši resursi, možda idu okolo i trebe svemirsku gamad koja zagađuje i predstavlja pretnju za druge vrste (mi smo istrebili mnogo vrsta na ovom svetu). Zato se ne slažem s tobom.

Ajmo ovako? Jel Obrenovic bio retard koji je svojom politikom i ponasanjem doveo do kraja jedne dinastije ili je bio slepo zaljubljen u odvratnu ženetina koja ga je sasvim upropastla?

Jel Tito bio ubaceni element koji je mrzeo Srbe ili je Jovanka vukla konce preko svojih Lickih kanala?

Ko je ludji Mira ili Sloba?

Ko je insistirao da udju na Hilandar Jelenica ili Dusko?

sta je falilo knjeginji milici?

Ajmo ovako? Jel Obrenovic bio retard koji je svojom politikom i ponasanjem doveo do kraja jedne dinastije ili je bio slepo zaljubljen u odvratnu ženetina koja ga je sasvim upropastla?

Jel Tito bio ubaceni element koji je mrzeo Srbe ili je Jovanka vukla konce preko svojih Lickih kanala?

Ko je ludji Mira ili Sloba?

Ko je insistirao da udju na Hilandar Jelenica ili Dusko?

Ja bih tu sasvim lišio žene odgovornosti. Ako je neko dostojan da bude vladar, onda treba da postupa po zakonima i da ne pušta lične veze da utiču na njegovo upravljanje državom. Ako pušta da drugi upravljaju njime, ako ima takav karakter, ti drugi sigurno neće biti samo njegova žena, već cela gomila sa raznim interesima oko njega, pokvareni savetnici itd. Ali, eto, najlakše je okriviti ženu, a šta je sa tajkunskom i političkom i religioznom i bagrom koja vuče konce iz senke, šta je sa izaslanicima velikih sila koje direktno primenjuju "štap ili šargarepu", to izgleda nema veze.

- Obrenoviće bi svejedno smakli Karađorđevići zbog toga što su Obrenovići bili pronemački, a narod proruski, i Karađorđevići su imali podršku Rusije. Osim toga, imali su međusobnih neraščišćenih računa, Dragu su iskoristili kao povod.
- Sumnjam da je Jovanka mnogo uticala na Tita, on je bio suviše veliki igrač da bi jedna osoba mogla njime lično da manipuliše. Tako da, ne.
- Mira je bila malo prepredenija. Ovo znam iz ličnog iskustva. Glasačka baza bila je iz SPS-a, a skoro svuda su na rukovodeća mesta u preduzećima i službama stizali kadrovi iz JUL-a, iako ne znam da li je JUL i bio parlamentarna stranka. Uglavnom, neproporcionalno, a zašto je to Milošević radio, može da se pretpostavlja, mada će većina reći: Mira ga naterala. Možda nije bilo tako, nego je njemu relativna umerenost SPS-a (umerenost u odnosu na JUL) bila samo maska, da privuče mase, a on je u stvari bio komunistički birokrata staljinističkog tipa u duši.
- Mislim da je Dušan uveo Jelenu, ali ne znam suviše o tome.

sta je falilo knjeginji milici?

Ništa, žena je bila superžena.

@valdemar
to za evropljane i ostalo zapravo ide u korist mojoj...sve manje i manje to rade...uporedi srednji vek sa vekovima kad su kolonizovali...manje je nasilno kad su kolinizovali jer us tad bili barem denekle ok prema svojem stanovnistvu...za vreme srednjeg veka su bili ljuti i prema svojem stanovnistvu...da su mogli kolonizovali bi i ubijali i tda kao sto su radili ljudi sa drugih kontinenata i svako ko je mogao...uporedi danasnja vremena sa vremenima kolinizacije...nema vise,ima nasilja i dalje,ali mnogo mnogo blazhe...ako se nastavi ovim tempom i nacinom za fazon 2,3 hiljade godina nece biti potrebe za oruzijem ni malo
to ide u prilog tome da sto ti je jaca tehnologija sve manje je potrebna ljudksa ruka ili snaga bilo koje zivotinje...a i jednostavna logika sta ce ti rob covek kad imas roba HT-2347 fazon...ako trebaju nesto s ove planete ljude ce pitati o tome isto kao sto ljudi pitaju zmiju ili zeca koji su napravili sebi rupicu na mestu koje im treba za kopanje...
mada tesko da ce im trebati nesto sa nase planete sto ne mogu da nadju na drugim planetama u tom radijusu,jer ih sigurno ima zilion,vanzemaljci nisu nigde blizu i zemlja bi za njih bila samo jos jedna od mesta za istrazivanje...pre bi iskoristili sunce nego zemlju jer sunce je izvor svega na zemlji i mnogo im je brzhi i lkasi put da iskoriste zvezdu nego planetu a tehnologiju za to imaju

Da su normalne nase prve dame ne bi bile uz ludake koji vode ovu zemlju.

Olanik, sve su to pretpostavke, a ne znamo ništa, nego pravimo zaključke gledajući nas same.

Prva dama Srbije već 20 dina fazon je Ceca prijatelji dragi i tako će ostati još dugo sve da predsednici i kraljevi ako monarhija budemo nekad imaju za suprugu Limu poyy

Prva dama Srbije već 20 dina fazon je Ceca prijatelji dragi i tako će ostati još dugo sve da predsednici i kraljevi ako monarhija budemo nekad imaju za suprugu Limu poyy

I može lok na temu. Bohore mađijo.

Gledam noobove šta pišu i neverujem očiju mi.

Od rumene seljančice, preko tučene žene krupnog krimosa, do prve dame. Ajd to da je "prva dama" samo fraza, al Ceca je možda negde onjušila damu u prolazu, ili je čak zakačila ramenom malo. To kako kad bi rekao da je Žika Šarenica prvi gospodin u Srbiji.

Valde mislim da je ovo jedina tema za koju ja imam pravo da ti kažem da nisi kompetentan. I dama može biti ošišana na ćelavo, nemoj da misliš

Može da bude ošišana, što ne može. Samo Ceca nije dama, tako ja mislim.

Zelena je ona za damu brale moj

Tako je proki!

+1

*proki proviron+miki

Mislim, dama se ne trudi da izgleda ovako.
http://shpajz.rs/wp-content/uploads/2015/02/tracara.com_.jpg
Aj da ne pričam o "osećaju za filing", ima takvih stvari x. Ne znam, možda je nekom dama ovo, a nekom ono. Meni OVO definitivno nije.

ali zato mala Anastasija ozbiljno lepa devojka vec sada