Prijava

Al šta bi trebalo da čini damu? Ja ne znam, ali bar stav, držanje, zrelost, samosvesnost, dostojanstvo, tako nešto. Nemam pojma. Nisam toliko informisan o javnom životu da bih mogao za neku javnu ličnost da kažem da je dama. A u životu, ipak se krećem u malo drugačijim sredinama, pa ni lično ne znam nijednu.

Opušteno Vald. Ja Svetlanu pratim godinama brate veruj mi na reč

Šta kažeš bar na ono sa Obilićem, je l' bilo damski?

Po meni je najdamskija prva dama Srbije bila Dr Zorica Radović.
Sasvim slučajno se sećam da je ovo

"Ne znam sta u nasem drustvu uopste znaci to "prva dama" i sta bi ta "prva dama" trebalo da radi. To mi nije bas jasno i cela ta prica o bilo kojoj prvoj dami u ovim nasim uslovima ima miris malogradjanskog kica. Ja se tu ne dam. A kad je o protokolu rec, on me je do sada mimoilazio, doduse uz moju pomoc."

izjavila za NIN 30.12.2000.

Jelena Anžujska i carica Milica nikad nisu postojale.

ai jao e moj istoricaru

Šta te muči, prijatelju stari?

Milica je bila zena ipo.

Ne i carica Milica.

Brate ima vino carica milica ne lazi

Car oce da ti kaze da milica nije bila carica

A ceca neka se lagano sprema za smenu jer maya berowic-stigla je

Uhvati me dok je vatre
jedan minut uzbudjenja
pa zauvijek dovidjenja

Uhvati me i da necu
ja sam sama sebi povod
ti si decko moj za provod

Šta ti je dama...

uhvati me
na brzinu na brzinu
dok je vatre
u kaminu u kaminu

Pa šta? Valjda nije bitno šta priča ili peva nego kako to radi. Uostalom navedi bilo koju ženu sveta a da nije devica marija i dokazaću ti da nije dama po tvojim standardima.

Ja ne znam šta je dama dok je ne vidim, nemam neke jasno definisane standarde, znam samo šta nije (a ovo definitivno nije). Nemož pevaljka tog tipa da bude dama. Možda neka od onih starih narodnih, a ovo ne.

Ja izraz dama koristim samo kad kažem "Dame i gospođo saću da vas jebem" xDDDDD :PpPpPp

Pa šta? Valjda nije bitno šta priča ili peva nego kako to radi.

Isto ko gospodin Šešelj. Ili je obrnuto? Ne znam ni sam. Uglavnom, razmisli, nema smisla to što si napisao sad.

Uostalom navedi bilo koju ženu sveta a da nije devica marija i dokazaću ti da nije dama po tvojim standardima.

Nego interesuje me koji su standardi po kojima su Ceca i ova druga mala dame. I da l' nožem može da se napravi dama? Izgleda može.
http://www.alo.rs/resources/img/14-03-2014/intext_big/1063861-1.jpg

Zasto dama sedi sama?
XD

Ako je prva dama predsednikova žena, šta bude sa njom kad joj ubiju muža, a sledeći još nije izabran? Da li je ona tada poluprva dama?