Дневњак

  1. снимио сам ово

  2. Eo ga pokvareni crnogorac odma huška i okreće priču, koja pizdurina lololo

  3. ma ovo ne može da se gleda

  4. ako gledam ovo onda gledam i magazin in

  5. ПОЗДРАВИЛА МЕ ГОГА ХАХАХАХА. А НИШТА ИХ НИСАМ ЧУО ЈЕБЕМ ИМ МАТЕР. ЈА ДЕБИЛ СТВАРНО СМАЊИО ЗВУК НА ТВУ :(

  6. ja gasim ovaj kurac

  7. CRNOGORAC PROFITIRAO OD POZIVA NE SLUTI NA DOBRO

  8. ЗБУНИО САМ СЕ. ОТКАД САМ НАПИСАО ОВДЕ ДА ИХ ЗОВЕМ УЛЕТЕО САМ У ПРОГРАМ ТИПА ЗА 20 СЕКУНДИ. НИСАМ ОЧЕКИВАО У ПМ, ПОМИСЛИО САМ СТВАРНО ДА ЋЕ ПОЛА САТА ДА МЕ ДРЖЕ И ГЛЕДАМ ВУКАЈЛИЈУ КАД ЦРНОГОРАЦ ВИЧЕ ХАЛО ХАЛО ДА ЛИ СЕ ЧУЈЕМО :(

  9. Što su drugi poziv isključili nisam skapirao

  10. PU JA USTO OD KOMJUTERA NISAM ČUO JESI IM JEBO MAIKU DANKANE

  11. Pozdravio ovaj sharica onog sharica druze

  12. Sad ću zovem da pozdravim Milana i Sredoja Lukića.

  13. Ljudi i dalje stoji moj prijedlog da se neko javi i kaže šapatom "dobro veče, spaava mi majka pa ne mogu glasno da pričam, ali samo da pitam Gogu može li da nam pokaže stopala? Pozdrav."

  14. Ovo pitanja iz leksikona jebem ti sunac

  15. ma ostavite ovo da umre koji vam je kurac

  16. Za Pekovica bi bila vrh fora ali sig ce ovi opet nekako profitirati, jer zapravo sve sto se desi van njihove price je bonus i ide njima u prilog, lepo je rekao gvozz treba pustiti da ugine u cosku nekom

  17. Haahhahahahha evo ga skech veceri sto su cekali sa ubace

  18. Eto u istom trenutku gvoz, odoh ovo je zlo

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.