Дневњак

  1. Hahahah kako flertuju Đorđije i Goga a ovaj ih prekida a oni ga ne jebu dva posto,

  2. Damir kurcina, em se nesto znoji trema ga drma ima taj neprijatan smesak na licu em ga ne jebe niko ni 2% em je ruzan ko kurac

  3. Ali kako je naglasio đetić ponosno MOŽEMO SE SLOŽITI DA JE PROŠLA BILA GOVNO.

  4. Vidi kako ga gleda, biće jebana sto posto. Ili će da ga trpa streponom.

  5. Ja sam bogami promenio, lakše je bilo za gledanje ono transferisanje pre 7 dana nego ovo sad, eto priznajem.

    Ako bude nešto zanimljivo, tipa uključenje nekoga ko ih maže govnima, javite da pustim.

  6. ovo je go kurac. znači popravili su se

  7. "Je l ti se sviđa ovaj jazavac? Je li previše dlakav?"

    Priznajem ovo je bilo solidno za cringe šou haha

  8. Ovo samo mi gledamo čekajući transfer, daleko je od smisla i dalje

  9. Hhahh kako ove đevojke u pozadini gledaju u fazonu "greote..."

  10. roming brt... zvao sam ola par puta morao sam kredit da dižem da platim račun haha.

    Al ako uključuju čim ti zvrcne zvao bih

  11. АЈДЕ ЈЕСТЕ ЗВАЛИ ЈОШ? МОРО САМ ДА ПОПУШИМ ПЉУГУ...

  12. stavis dva nebitna lika na pink da razgovaraju sa Gogom Sekulic, odvratno

  13. Kako ovaj đođo preloše baca fore

  14. A i ova Goga glumi nekog zenskog Djanija, prodaje se da ima para da je glavna da je trazena a ustvari je prešiša npr Katarina Grujić koja se juče pojavila na sceni, da ne pričam Milica Pavlović. Mozda je stvarno postala bogata udovica ali glupo je kurciti se parama koje si nasledio

  15. ХАХАХА САД ЧУЈЕМ ДА ЋЕ И МЕНЕ ЋИЋО ДА УПУЦА. МАРКАНЕ, НАЈЕБАЋЕМО ИЗГЛЕДА :(

  16. ajoj al je ovaj celavi antipatican lik, tesko ce se on ozeniti

  17. Hhahaha a vidi Crnogorca kako gasi i blamira ovog pred Gogom a ovaj slaže neprijatne face. Znači sledeću emisiju sam vodi.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.