Дневњак

  1. е гвоздене нађи ми личне податке тонусове

  2. Све у свему, више поштујем прву емисију од ове друге. Прва је била глупа до јаја, али близу тога да обрне круг, због чега смо се на крају крајева и радовали следећој епизоди. Ова друга једноставно смор јбг, имамо то све код Амиџића и Ивановића, само много спретније и професионалније, тако да је ово баш јако досадно и непотребно. Чак је онај дебели педерко из емисије Таблоид знао имати боље форе, а имао је и водитељку која је била исто тако небитна ко овај ћелави, само је барем женско на коју мош да дркаш, што није тако небитно кад немаш интернета и порњаве.

  3. ne znam, sa stranice se javio. i šta je radio ćićo, kao navratio da podrži

  4. cicja uleteo sa glupim skecom ocekivao da ce goga da padne na sarm njegov i da ce barem da ga zagrli, sve sto je dobio je kuliranje, jedva pogledala u njegovom pravcu

  5. Jeste zivotinja ovaj

    A goga je kobiletina koju kad biste videli uzivo prekrstili biste prste onako kao izijemov brat kad ga je sreo dok je jeo jafu

  6. Jasam Tesa Tesanovic (vrlo tiho i ubrzano)

  7. Dobra je gogara, gurao bih joj kurac u pičku.

  8. Ariel Ultra odlazi u Holandiju vjenčava se sa svojim dugogodišnjim dečkom i okreće novi list mijenjajući istovremeno i svoj pseudonim u Ariel Bully Kutta

  9. Ovog njenog bih prebio lagano, samo da se vratim u formu malo, nisam trenirao od dvajesdruge godine.

  10. hahha volim kad neko spomene neku rasu pasa, pogotovo egzoticnu

  11. EEe ljudi pošto je ovo bilo pa da kažem pristojno... šta sad radimo? Mislim opet mrtav forum ili ćemo po nečemu drugom da seremo?

  12. JAČI JE DOGO ARGENTINO!!!1

  13. много лоше, баш сам разочаран и мртав изнутра... гледајте пуја код теше тешановића кад снимимо то

  14. pa mene si malo i zainteresovao za te kerove, proverio sam ovlaš o svim tima, bandog bula kuti itd

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.