Prijava

Aj zapa pricaj ako imas neke ideje kako mozemo da ih unistimo.

Možemo npr kad izbace klipove na svaki da napišemo "ua dnevnjak" to će baš da ih sredi

napisi im da novac uloze efikasnije u drogiranje izgledaju ko kad lala popije bensendin.
polagano povecavati dozu dok onaj crnogorac ne pocne ovako da zvuci:
https://www.youtube.com/watch?v=JW2BgHtxbcI

mozda budu smesni onda

Ja znam dva lika koji gledaju dnevnjak i stalno ponavljaju kao ćićo reko živi sa babom ahhahahahahah i tako to
Sa srećom u borbi protiv toga prijatelji, navijam za vas

Ma imaće oni uvek jako uporište u toj klinčadiji, to im je i ciljna grupa, sa 17 sam i ja mislio jebate ovaj džef danam kad priča kao terorista sve je lud hehe.

Al valja čačnuti pogotovo što znam da je ovaj ćićo zapaljiva masa, sećam se gvozdena je hteo da bije što ga je kritikovao, čak izbacivao gvozdenove slike "haha vidi na šta ličiš" ozbiljan bednik

Dajte meni onog sto je pretio marku u emisiji uzivo ja cu ga gasiram sa pravog profila posto nemam te lazne

cicjo ima jedno 197cm i 120kg, odatle potice njegova samouverenost

Ma downvote će biti dovoljan.

Pa nzm gde imaju to uporište sa klinčadijom brt zato što ja znam samo dva lika koji to gledaju i baš su hendikepirani ljuto a ostali su možda gledali u početku pa ih smorilo brzo

cicjo ima jedno 197cm i 120kg, odatle potice njegova samouverenost

sto bi jedan moj dobar prijatelj rekao: ti veliki samo duze padaju

Miloš Milaković je taj zapaljivi sto je hteo da bije Marka.

Cico moze da ima 297 i 220 kad vidis da je pickica najobicnija koju bi isevao malo napredniji srednjoskolac.

Eto ja cu da karam tog milosa a vi cepajte cicu

hahaha ps pa milos milakovic je cico :D :D :D :D

Sećam se da smo ih drkali sa Konja davno Ćiću pogotovo i nije mogao da izdrži da se ne javi u komentaru sa nekim xe xe póšalicama
Presujetna glava možda sujetniji i od Agilnog fazon

zasto sve ribe svrsavaju na ovaj frenkijev glas, meni bukvalno cepa usi kolko mi je antipaticno

"преведено на српско-хрватско-бошњачко-црногорски језик"
ЈЕР ВАМ ТО ТЕШОНИ СМИСЛИО?!

Dušan Stojanović
53 minutes ago
Dulvara jebi i zenu i decu i mene !