Prijava

riki dzervajs isto jbt, zaboravio sam

aj ove pominjete, bil bur, karlin, hiks.

isto dzim dzefris dobar. bar bio.

riki dzervajs isto jbt, zaboravio sam

Da odličan je moj brat s kojim sam mogao popiti koji pajnt da sam ostao u Britaniji. Čudno mi da ga baš ti kačiš s obzirom na to da aktivno eksponira pedofile u Holivudu te spada u "teoretičare zavera"

Bil Bur iznenađujuće dobro odglumio u Mandalorijanu.

>Mandalorian
>dobra gluma

pick one

Čudno mi da ga baš ti kačiš s obzirom na to da aktivno eksponira pedofile u Holivudu te spada u "teoretičare zavera"

ti prijatelju imas poprilicno crno beli pogled na svet ako povezujes to da ako qanon sranja nazivam sranjima automatski znaci da podrzavam pedofile i silovatelje po holivudu jer neko u qanonu reko da su to (pored svega ostalog sto je imbecilno).

mada, ne mogu da kazem da sam iznenadjen.

riki dzervajsova komedija je daleko od ovih sranja sto kacis ovde i teoreticara zavera

ustvari... ima jedan SKETCH koji upravo opisuje kako ekstremisti kao sto si ti donekle shvataju stvari koje imaju vise slojeva, kao sto je npr dzervajs:

https://www.youtube.com/watch?v=9CINep9Gqhk

ti prijatelju imas poprilicno crno beli pogled na svet

ekstremisti kao sto si ti

Oi oi slow down cowboy

Čekam da me optužiš za teroristički napad na Capitol Hill

pa jebem li ga kako da nazovem, ako uspes da dzervajsa nazoves teoreticarom zavere i da ga smestis u kanon okvir. evo ti skec bukvalno gore iz usta samog dzervajsa. nice je dzervajs, hitler je random qanonovac, pa tumaci.

Čoveka koji je napravio Office mogu smatrati samo prijateljem.

ako povezujes to da ako qanon sranja nazivam sranjima automatski znaci da podrzavam pedofile i silovatelje po holivudu

A ovo nisam nikad ni reko, već sam napisao zašto me čudi

te spada u "teoretičare zavera"

od čega ti inače apstiniraš, nikakve pretpostavke i nikakva nagađanja

Po logici stvari ako ga MSM optužuju za teorije zavera šta je on?

dzervajs:

“And that’s just not true. I’ll flip a joke halfway through and change my stance to make the joke better. I’ll pretend to be right wing, left wing, whatever wing, no wing… I’ve got to be a court jester, but a court jester’s got to make sure that he doesn’t get executed as well.”

al to i jeste odlika glupih na sve strane. shvatiti nesto sto je namenjeno da bude vic ozbiljno. nije bitno na kojoj si strani.

tako da, ne znam sta da ti kazem. jedni su idioti i nazivaju ga teoreticarom zavere, drugi su idioti i nazivaju ga teoreticarom zavere. na potpuno razlicite nacine.

izvinjavam se ako malo konfuzno pisem, zavrsavam ovo vina sto nam ostalo sad, ali poenta je da si isti ko i ovi iz MSM-a sto se silno vredjaju na njegova ocigledna zajebavanja, samo si razlicitog polariteta.

A čekaj evo odgledo sam video i dao je odličnu poentu o tome kako nastaje ideologija i kako može biti fatalna u rukama mentalno nestabilnih moćnika međutim malo mi je nešto nejasno u upoređivanju sa Q pričom pa bih te pitao da još jednom obrazložiš kako to ljudi koji su upozoreni (više puta, a i pre nego što je Q stupio na scenu da to gradivo utvrdi) da vlast želi da im oduzme maltene sva prava i slobode, te su se okupili na netu i počeli da istražuju informacije o tome ko šta kako kada i gde ne bi li povezali, razumeli i eventualno sprečili veliku nepravdu i zločin koji se odvija ispred naših noseva... dakle kako to ti ljudi nešto pogrešno tumače i prelaze u ekstremizam, a svima je već jasno da je cela priča o ekstremizmu samo još jedan narativ kojim će se vlast koristiti da ih ugasi i cenzuriše. Ako se pitaš kako im je to jasno, pa lepo pročitaj Q postove u kojima je detaljno objašnjen način, modus operandi i metodologija kojom se vrh piramide služi da nas ućutka. Zato i kažem čekam da me optužiš za teroristički napad koji je diktirala paravojna organizacija države da predstavi patriotizam u svetlu nacista lololo

aj se samocitiram kao odgovor na ovo buncanje:
https://s1.dmcdn.net/v/2VefG1QTfNAUaisIw/x1080

al to i jeste odlika glupih na sve strane. shvatiti nesto sto je namenjeno da bude vic ozbiljno. nije bitno na kojoj si strani.

Pa pazi, jedno je pričati viceve, a drugo je ovo otvoreno ćaskanje o problemima u pojedinim krugovima
https://youtu.be/yZ-G4PZ7HVE

ok, dzervajs je qanonovac, izvini ne znam sta pricam. osudicu ga i nikad vise necu da se smejem na ono sto prica jer ja podrzavam holivudske pedofile posto sam se vakcinisao ili kako vec to povezano.

idi na neku drugu temu samo leba ti.

Ima više ovih lajvova teško mi je da nađem one u kojima baš detaljno priča o pedofilčinama i satanistima, većina je i uklonjena tražio sam baš sam se trudio al nema jbg možda ako se nakanim sutra prekosutra i iskopam. U svakom slučaju nemoj brt da jedeš govna kako je to sve nekakvo stajanje na obe strane ograde, kad očigledno nije